تعداد بازدید : 1699
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۴/۱۲/۲۲
کاربران آنلاین : 0
شااااادی
۱۳۹۴/۱۲/۲۱ ۲۱:۵۱:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۴/۷ ۱۱:۵۸:۳۰

وزن ایده ال بارداری

(ویرایش)

سلام به همگی به نظرتون وزن ایده ال درچه حدی بایدباشه چون من bmiکمتراز19شده 

به نظرتون من بایدحتماقبله بارداری چاق تربشم یامشکلی نداره دوستان راهنماییم کنیدلطفاچون من ازوزن واندامم راضیم ولی اگه واسه بارداری مشکل داشته باشه سعی کنم بلاببرم 

وشماتاحالاازداروهاگیاهی استفاده کردین تاثیرداشته واینکه مشکلی بابارداری نداره چون تواقدامم

اااااالهی293

شادی هستم
20ساله اخرین پری 23فروردین دوره30 روزه ومنظم
صبح25اردیبهشت بلاخره به ارزوم رسیدم و بی بی چک ام مثبت شد
30اردیبهشت ازدادم ازمامان شدنم مطمئن شدم
خیلی حس خوبیه ان شاالله قسمت همگیتون
۱۳۹۴/۱۲/۲۲ ۰۹:۲۳:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۵/۲۲ ۰۲:۲۱:۳۳
(ویرایش)

سلام شادی جان عزیزم.منم bmi میشه 18.26 .چندماه پیش از دکتر زنان و زایمان پرسیدم گفت اتفاقا خوبه و نگران نباش.اینطوری من راحتتر میتونم بهت بگم بخور.تازه خودت تو بارداری وزن اضافه میکنی.نگران نباش.انشاالله ک مشکلی پیش نمیاد.منم تو اقدامم.توکل ب خدا

مگه میشه باشی و تنها بمونم

27 ساله.2 سال و نیم ازدواج. بارداری پس از 3 ماه اقدام در فروردین 95.سیکلهای 26 روز.

این ماه دور غذاهای سرد رو خط کشیدم و بیشتر غذاهای گرم خوردم.روزی دو عدد خرما حتما میخوردم.برای شوهرم هم پنج دقیقه قبل از اقدام کیف یخ میذاشت تا باعث جهش بیشتر اسپرم بشه.با استفاده از کیت تخمک گذاری وقتی دو خط پررنگ شد دو روز پشت سر هم اقدام داشتم و بنا ب دلایلی دیگه نداشتم و نشد.این ماه اصلا فکر نمیکردم که اقدامای کمم جواب بده.برنامه ریزی میکردم برای ماه بعد ک خداروشکر جواب داد و روز ولادت حضرت علی سورپرایز شدم.

علائمم مثل همون پریود بود با این تفاوت ک زیرشکمم که درد میکرد نافمم درد میکرد ده روز بعد از اقدام.
موعد پریودم چندتا لکه کم و صورتی حدود چند ساعت دیدم. فردا بی بی زدم مثبت شد.4 روز بعد از تاخیر هم بتام بیشتر از 500 بود.
انشاالله همگی ب زودی باردار بشید.فقط سعی کنید گرمی و سردی رو تو اقدام رعایت کنید و همینطور عشق در رابطه حرف اولو بزنه نه نی نی.با رابطه گرم رحم گرم ب امید خدای مهربون نی نی زودتر میاد
۱۳۹۴/۱۲/۲۲ ۱۰:۴۹:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۴/۷ ۱۱:۵۸:۳۰
(ویرایش)

anim2-thanksخداروشکرخییییلی ممنون سمین جون

منم بین 18تا19ام پس مشکلی نیس  

چون شوهرمم دوس نداشت چیزی بخورم که وزنم اضافه بشه ولی گفتم اگه ظروری باشه اینکارومیکنم بازم ممنون که ازنگرانی دراوردی منوanim2-thanks

اااااالهی293

شادی هستم
20ساله اخرین پری 23فروردین دوره30 روزه ومنظم
صبح25اردیبهشت بلاخره به ارزوم رسیدم و بی بی چک ام مثبت شد
30اردیبهشت ازدادم ازمامان شدنم مطمئن شدم
خیلی حس خوبیه ان شاالله قسمت همگیتون
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314