تعداد بازدید : 2917
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۸
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۴/۱۲/۲۸
کاربران آنلاین : 0
Helma 67
۱۳۹۴/۱۲/۲۸ ۰۰:۳۸:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۷/۱۸ ۲۳:۴۰:۴۷

یه کمکی بکن در راه خدا بدجور گیرم

(ویرایش)

سلام

28سالمه من دو ماه اقدامم
ماه اول نتیجه نگرفتم! لامصب حتی عقبم نزد به موقع قیافه نحسشو ظاهر کرد.خلاصه بگم خواهر جان سیکلام 28 روزست موندم چرا این ماه نشدم!! حالا بگین این ماه چیکار کنم که زودی باردار شم؟؟کی برم واسه سونو!به عیدم که خوردم!

از مكافات عمل غافل مشو
گندم از گندم برويد!جو از جو
۱۳۹۴/۱۲/۲۸ ۰۱:۳۳:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۲۷ ۲۱:۳۴:۴۰
(ویرایش)

توکلت بر خدا باشه اول

منم سه ماه اقدام کردم و خوشبختانه ماه سوم نتیجه داد.

۲۹ سالمه. ماه اول برای اولین بار دچار لکه بینی شدم و کوتاه ترین سیکلم یعنی ۲۴ روزه بود . ماه دوم که رفتم سونو دادم متوجه شدم فولیکول بالغی ندارم و خیلی ناراحت شدم فکر میکردم همیشه اینجوره!حتی به دکتر گفتن کلومیفون بنویسه.ولی چون میترسیدم کیست درست کنم نخریدمشون. و ماه دوم هم برای اولین بار تو عمرم پریودم شد ۳۳ روزه.

ماه سوم روز ۲۵ سیکلم بی بی هام مثبت کم رنگ شد.

توکلت برخدا باشه.ولی اگه نمیخوای زیاد منتظر بمونی همسرت یه ازمایش اسپرم بده که تعداد و تحرک مشخص بشه.خودت هم یه ازمایش بده واسه ویتامینهات و معاینه بشو عفونت نداشته باشی

ایشالا دامنت سبز بشه.و همه ی منتظرها

و ما سبزتر می شویم
و در زندگی ریشه می دوانیم♡

۲۹ساله.۵سال ازدواج کردم. سیکل متغیر بین ۲۳تا۳۰روز. اسفند سومین ماه اقدام. روز ۲۵ سیکل بی بی چک مثبت کم رنگ.روز ۲۷ سیکل بتا ۱۱۵.۵
روز ۳۰سیکل بتا ۷۴۲
۱۳۹۴/۱۲/۲۸ ۰۸:۵۱:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱/۳ ۱۰:۲۶:۴۸
(ویرایش)

آجی روز چهارده تخمک گذاری اقددام کن بعد از نزدیکی پاهاتو بالا بگیر برای ده دقیقه بعدشم استرس نداشته باش منم خیلی حرص خوردم وای شد دیگه الانم که نشدی برو بی بی چک بخر امتحان کن شاید مامانی شدی

دوستت دارم مادر
۱۳۹۴/۱۲/۲۸ ۱۳:۱۰:۰۷
(ویرایش)

سلام دوستان گلم اول ممنون که جواب دادین سوال دیگم اینه که من قبلا هم تخمک گذاریمو فهمیدم هم پریودیم درد داشت اما این سری نه حس تخمک گذاری داشتم نه درد پری!! سوالم اینه که این معنیش اینه که من تخمک گذاری نداشتم؟؟؟

از مكافات عمل غافل مشو
۱۳۹۴/۱۲/۲۸ ۱۴:۱۰:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۲۷ ۲۱:۳۴:۴۰
(ویرایش)

من ماه اول و دوم اقدامم درد تخمک گذاری داشتم. کلا ماههای قبل همیشه دو سه روز درد تخمک گذاری داشتم بعدم دردهای قبل پریود.یعنی کلا سیکلم درد بود. اما این ماه که باردار شدم اصلا درد تخمک گذاری نداشتم.فقط دو روز ترشح چسبناک داشتم و با دماسنج و کیت تخمک گذاری متوجه شدم روز ۱۲ سیکل تخمک گذاریمه.

از روز ۲۵ سیکلم هم بی بی گذاشتم که مثبت بود و درد پریودی نداشتم اصلا. فقط دو سه روز کشاله های رونم خیلی درد میکرد و انگار پاهام داشتن از هم باز میشدن.

من دو ماه اقدام کلی علایم داشتم ولی ماهی که باردار شدم فقط سینه هام پر شده بودن و کمی دردناک

و ما سبزتر می شویم
و در زندگی ریشه می دوانیم♡

۲۹ساله.۵سال ازدواج کردم. سیکل متغیر بین ۲۳تا۳۰روز. اسفند سومین ماه اقدام. روز ۲۵ سیکل بی بی چک مثبت کم رنگ.روز ۲۷ سیکل بتا ۱۱۵.۵
روز ۳۰سیکل بتا ۷۴۲
۱۳۹۴/۱۲/۲۸ ۱۴:۴۴:۵۱
(ویرایش)

من زاهدان زندگی میکنم و اینجا سخت میشه کیت تخمک گذاری پیدا کرد یعنی کل شهرو باید بگردم اما هدارو شکر عید دارم میرم مشهد!

روز 10 پری هم میخوام همون مشهد برم سونو باید سوال کنم و یک جای خوب پیدا کنم! یک دکتر خوب

از مكافات عمل غافل مشو
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران