تعداد بازدید : 946927
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۱۱/۵ ۰۱:۰۷:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۲۷ ۰۹:۴۵:۴۴
(ویرایش)

Sevda جون مرسی ک بهم روحیه میدی عزیزم kiss

خدای مهربونم شکرت❤
۱۳۹۵/۱۱/۵ ۰۴:۳۵:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۸ ۰۰:۳۹:۲۵
(ویرایش)

دوستان سلام من تازه پريودم تموم شده ولي نميتونم برگردم سرتمرين همش تنبلي ميكنم انگاراميد و اراده مو از دست دادم همش فكر ميكنم نميشه من كجا و درمان شدن كجا همش فك ميكنم ب همسربگم چهارسال انتظار بسه طلاق بگيريم و تو برو كنار يكي كه بتوني رابطه اي ك حقته رو داشتهزباشي خيلي دپرسم خيلي اخر راهم انگار

ميگن خواستن توانستنه پس من ميخاممم ميخام ك بانو شم و مادر شدنو تجربه كنم پس پيش بسوي موفقيت
۱۳۹۵/۱۱/۵ ۰۹:۱۰:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۱۱ ۱۹:۱۰:۰۴
(ویرایش)

واااااای هانیه جان تو روخدا زندگیت و خراب نکن من پنج سال دچارش بودم تازه چهار روزه بانو شدم نمیدونی الان چقدر حسرت سالهای از دست رفته رو میخورم من سر جمع دوهفته ای درمون شدم شاید خیلیاتون اسم من و کم دیده باشین چون مدت عضو شدم تو ای تاپیک تا درمونم خیلی کم بود همه کارایی که گفتن و درست انجام دادم منم خیلی سختی کشیدم تو این مدت درمون ولی ارزش داشت به زندگی زناشوییم جون دادم

ناامید نشو این روش درمون اولین و آخرین راهه

بالاخره چی خدایی نکرده جدا شی تا آخر عمر مگه میتونی مجرد بمونی 

به خودت قول بده تا پریود بعدیت باید بانو شی... 

امروز یکی از کارایی که ازش میترسی رو بی هیچ فکری انجام بده
اون وقت میتونی با شادی نابود شدن ترست رو تماشا کنی
۱۳۹۵/۱۱/۵ ۱۰:۱۴:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۹ ۱۲:۳۳:۵۲
(ویرایش)

نسيم جان ممنونم عزيزم😍😍ايشالله خوشبخت بشى و روزهاى شادى و تحربه كنى

۱۳۹۵/۱۱/۵ ۱۰:۱۵:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۹ ۱۲:۳۳:۵۲
(ویرایش)

اهو جان عزيزم ممنونم ايشالله خبر بانو شدنت و به زودى بشنوم😍🙏🙏

۱۳۹۵/۱۱/۵ ۱۰:۳۳:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

درنا جان

عالیه دیگه چیزی تا موفقیتت نمونده. حس دستشویی رو باکگل و شل کردن عضلات و شیب دادن دیلاتور به سمت مقعد کنترل کن عزیزم. منتظر خبرهای خوبت هستیم.

اهو جان

پیشرفتت تحسین برانگیزه. توام مثل درنا با روشهایی که گفتم حس دستشوییت رو کنترل کن. موفق باشی گلم.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۱/۵ ۱۰:۳۹:۳۳
(ویرایش)

Hanieh جان 

ناامیدی ممنوع.  وقتی ناامید باید بشی که راه درمان رو نمیدونی منم قبل آشنایی با این سایت فکرای تو رو داشتم و به جدایی فکر می کردم چون فکر می کردم نمیشه اما وقتی خدا راه درمان رو بهم نشون داد با انگیزه ادامه دادم تا موفق شدم. تو هم می تونی شک نکن عزیزم. از همین امروز شروع کن دوباره و گزارش بده. منتظریم.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۱/۵ ۱۱:۴۶:۳۸
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۲/۳ ۰۱:۳۲:۰۸
(ویرایش)

واااااااااا هانیه جون!!!!!!!!!عزیزم این چه حرفیه؟؟؟حتی گفتنشم خوب نیست...من یکسال و چهارماهه دارم تمرین میکنم نتیجه نگرفتم چون با نا امیدی تمرین کردم چون به روشی که تنها راه درمانمه ایمان نداشتم چون بی اراده بودم ولی الان همه چی عوض شده میدونم که منم مثل بقیه 400 نفر میتونم شوهرمو شاد کنم و زندگیمو بخرم.بخاطر مشکلم از بندرعباس با چه شرایط سختی رفتم تهران پیش خانم خیابانی و این شده نقطه عطف و امید درمان من....گلم تو هم میتونی خیلی راحت تر از اونی که فکرشو کنی...بلند شو همت کن بجنگ بخاطر شوهرت بخاطر زندگیت ما همه باهاتیم بیا به هم امید بدیم تا همه باهم درمان شیم هرروز بیا اتاق روحیه  و صحبت کن مشکلاتو بگو تا بقیه کمکت کنن

آمدی تا زندگی روی خوشش را رو کند
آنچه رویای محالم بود حالا ممکن است...
۱۳۹۵/۱۱/۵ ۱۳:۱۵:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۱/۲۹ ۰۱:۳۳:۳۹
(ویرایش)

سلام بڇه ها من خیلی وقته از شهریور تو این سایتم ولی موفق نشدم ناامید شدم روحیمو باختم شوهررمم که کلا همکاری نمیکنه من تا سایز ۱۰میتونم ولی ۱۰به بد به بنبست بر میخورم خیلی امتحان کردم نشد وولش کردم دوباره میخوام امتحان کنم از  شما کمک میخوام لطفا کمکم کنید سایز شوهرم ۱۴هستش

ﺗﻨﻬﺎ ﺧﺪاﺭﻭﺩاﻡ
۱۳۹۵/۱۱/۵ ۱۴:۱۷:۱۸
(ویرایش)

ایرن جان

عزیزم تصمیم جدی بگیر و شروع کن مطمئن باش نتیجه میگیری. فقط با انگیزه تمرین کن و مداوم. 

از سایز 7 یا 8 شروع کن دوباره . اگه باهاشون راحت بودی برو سایز 10 تا اونو شکست بدی.anim2-a2d3

کگل تمرین کن روزی سه بار. موقع تمرین ژل فراوون بزن. حواست رو پرت کن. بعدم هر روز بیا اینجا گزارش بده در کنار بچه ها. منتظرتیم.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۱/۵ ۱۴:۲۴:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۱/۲۹ ۰۱:۳۳:۳۹
(ویرایش)

ممنون سوداجون ازراهنماییت

ﺗﻨﻬﺎ ﺧﺪاﺭﻭﺩاﻡ
۱۳۹۵/۱۱/۵ ۱۵:۱۰:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۸ ۲۱:۰۴:۲۸
(ویرایش)

هانیه تا قبل پریود بعدی موفق شدیاااا بجنب زوووود

۱۳۹۵/۱۱/۵ ۱۵:۲۴:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۱/۶ ۱۱:۱۴:۳۹
(ویرایش)

سلام من تازه عضو شدم. نمیدونم اصلا مشکل دارم یا نه.

من و همسرم چند ماهی میشه که باهم زندگی میکنیم. تا چند روز قبل چون من امادگی روحی برای نزدیکی کامل و د خ و ل رو نداشتم رابزه کامل باهم نداشتیم. چون از نظر روحی اماده نبودم و ازشون خواستم و ایشونم قبول کردن. ولی الان میخوام رابطه کامل داشته باشم. یک بار امتحان کردیم. ولی انکار نا خداگاه خیلی سفت میکنم عضلاتم رو. یه جوریه انگاری هیبچ راه ورودی وجود نداره. از قسمت اول رد میشه ولی بعدش انگار برخورد مبیکنه ب ی چیز خیلی محکم ک بخوام با فشار رد بشم خیلی درد و سورش داره. 

من چیکار باید کنم؟

۱۳۹۵/۱۱/۵ ۱۶:۲۰:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۸ ۰۰:۳۹:۲۵
(ویرایش)

دوستان از همتون ممنونم ولي بخدا ناز عشوه نيس حس ميكنم نميتونم ديگه توان شكست بعدي رو ندارم نميدونم چيكار كنم پوزيشنم غلطه يا مشكل چيه همش كارم گريه اس

ميگن خواستن توانستنه پس من ميخاممم ميخام ك بانو شم و مادر شدنو تجربه كنم پس پيش بسوي موفقيت
۱۳۹۵/۱۱/۵ ۱۷:۰۳:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۸ ۲۱:۰۴:۲۸
(ویرایش)

هانیه جون شاید مسیر درستشو نمیدونی. یه بار انگشتتو وارد کن مسیرشو پیدا کنی.

اصلا تا سایز چند پیش رفتی قبلا؟

این راه که شکست نداره .

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران