تعداد بازدید : 949480
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۱۱/۱۳ ۱۵:۵۴:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ ۱۳:۱۰:۱۴
(ویرایش)

سلام سودا جونanim2-40

منتظرم پرپری تموم بشه، از موقعی درداش شروع شد دیگه نتونستم تمرین کنم، دردای عجیب و غریبی داشتم این سری، همش یادم میره کگل کنمanim2-21

انشالا از هفته بعد مرتب تمرین میکنم

احساسم بهم میگه موفقیت نزدیکهanim2-a2d3

خدایا کمکم کن..
۱۳۹۵/۱۱/۱۳ ۱۶:۵۳:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۱ ۱۹:۵۹:۵۱
(ویرایش)

سلام دوستان خوبین؟

من تازه آشنا شدم با این پیج.میشه بگین دقیقا چیکار میکنید که مشکلتون برطرف بشه؟و اینکه با پاره شدن فقط کمی از پرده تون میشه بدون عمل به با تمرین به نتیجه مورد نظر رسید؟

I Can...
۱۳۹۵/۱۱/۱۳ ۱۷:۱۵:۳۸
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۶/۱۶ ۰۰:۵۰:۲۱
(ویرایش)

سلام لیلاخانم

خیلی خووووووشحالم که به راه حل دست یافتی عزیزم

من خودم خیلی دارم سعی میکنم این پیج رو اطلاع رسانی کنم که کسانی که این مشکل رو دارن بدونن راه حلش چیه

عزیزم صفحه اول سایت رو دقیق بخون

یعنی روی شماره های آخر این صفحه که الان 587 هست روی اولین مربع که فلش سمت راسته بزن و برو صفحه اول دقیق بخون کل مراحل هست

اگه سوالی داشتی باز بیا بپرس عزیزم

اینجا دوستان بی نهایت مهربونی داره که خیلی خالصانه کمکت میکنن

فقط یادت نره از همین امروز شروع کنی

اللهم صلی علی محمد و آل محمد. وعجل فرجهم...
۱۳۹۵/۱۱/۱۳ ۱۷:۲۲:۳۲
(ویرایش)

.

I Can...
۱۳۹۵/۱۱/۱۳ ۱۷:۲۶:۰۰
(ویرایش)

ممنونم ازتون.

خوندم عزیزم.ولی به ترتیب باید انجام بدم؟تعداد داره؟ربط این 3 ورزش و به هم متوجه نشدم.

الان دقیقا چیکار کنم؟

I Can...
۱۳۹۵/۱۱/۱۳ ۱۷:۳۱:۵۰
(ویرایش)

(ویرایش)

سلام وقت شما بخیر خانم خیابانی 

من 1 سال از ازدواجم میگذره من فکر میکنم همچین مشکلی دارم.من دکتر رفتم گفت پرده ات کامل از بین نرفته.باید عمل شی همسرم نذاشت البته.الان دیدم این بحث و.مطالب اول صفحه رو دیدم ولی مراحلش و واین اندازه ها رو نفهمیدم.میخواستم خضوری وقت بگیرم ولی اگر فکر میکنین از همینجا میتونم با پست ها پیش برم.

I Can...
۱۳۹۵/۱۱/۱۳ ۱۸:۰۵:۵۰
(ویرایش)

ببین گلم ورزش کگل واسه اینه که عضلات واژنت قوی بشن و وقتی دیلاتور داخله جاباز بشه

این ورزش رو در هر حالتی هستی انجام بده که خوبه

تمرین وارسی واسه اینه که بدونی ورودی واژنت کجاس و دقیق عمل کنی

تمرین با دیلاتور هم از سایز کوچک که گوش پاکن باشه شروع و به سایز همسرت میرسه کم کم

خیلی از دوستان مراجعه حضوری نداشتن و با این تمرینات بطور تدریجی پیشرفت داشتن و درمان شدن

فقط باید هر روز تمرین کنی

بنظرم از همین امشب شروع کن گلم

من خودم هفته پیش این موقع هنوز نمیدونستم اینجا چه خبره

اما الان دارم به سایز 10 نزدیک میشم

پس عزیزم زمان رو از دست نده گلم

سوالی بود حتتتتتتتتما بپرس عزیزم

۱۳۹۵/۱۱/۱۳ ۱۸:۱۶:۰۱
(ویرایش)

ممنونم از توضیخاتت

فقط از گوش پاک کن شروع کنم به چه مدت؟بعدش دیگه با چی؟همینطور گوش پاک کن و بکنم تو دسنکش و انجام بدم؟

I Can...
۱۳۹۵/۱۱/۱۳ ۱۸:۴۴:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ ۱۹:۰۲:۰۰
(ویرایش)

سلاااام.ابان ماه پارسال بود که تازه فهمیدم مشکل واژینیسم دارم.از همون موقع با ماماسایت اشنا شدم. من یه واژینسم شدید بودم خیلی ترسو...

از طرفی زیادم دل به تمرین نمیدادم .یه هفته تمرین میکردم یه ماه تمرین نمیکردم.همینطور سر سرکی انجام میدادم.بعد یه مدت اصلا بیخیال تمرین وواژینیسم شدم.واژینیسم روح وروان من رو کامل درگیر کرده بود.به خاطر غصه خوردن واسترس مشکلات وبیماری های زیادی برام بوجود اومد که هنوزم کامل برطرف نشده.تا اینکه چند  روز پیش دوباره اومدم تو سایت ودیدم اووووووووووووووف ملت همه درمان شدن الا من!!!

دوباره تصمیم گرفتم تمرین کنم .من قبلا تا سایز 10تمرین کرده بودم وبعد اون یکی دوبار هم با آلت همسرم اما فایده نداشت بازم میترسیدم.

دیشب دوباره اراده کردم دوباره دیلاتور بسازم از سایز8 ساختم تا سایز10...

میخواستم امروز تمرین کنم که باز تنبلی اومد سراغم.

همسری بهم گفت بیا باهم تمرین کنیم ودر عین ناباوری وبدون استرس دخول صورت گرفت...

خودمم باورم نمیشد فک میکردم خوابم....

خداروشکر....ازخدا میخوام همه ی شماهم درمان بشید.ان شالله دیگه رنج واژینیسمی بودن رو هیچ کس تجربه نکنه..

خواهشا تمریناتتون رو مداوم انجام بدید واسترس رو بذارید کنار.باور کنید که میتونید.

بابت راه انداختن این پیچ ازهمه تون ممنونم

گاهی فقط باید اراده کرد...
۱۳۹۵/۱۱/۱۳ ۲۱:۴۵:۱۱
(ویرایش)

لیلا جون اگه با گوش پاکن راحت بودی از انگشت کوچیکه دستکش شروع کن تاوقتی راحت شدی برو سایزای بالاتر

۱۳۹۵/۱۱/۱۳ ۲۱:۴۶:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

فرسان جان

کگل رو انجام بده خیلی مفیده . منتظر خبر بانو شدنت هستیم.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۱/۱۳ ۲۱:۵۴:۵۹
(ویرایش)

لیلا جان

خوش اومدی. مطالب صفحه اول انجمن و قسمت مطالب آموزشی کامل مراحل رو آموزش داده. فقط اگه نوع پرده ات دو تکه (سپتوم دار) نیست می تونی شروع کنی. این پرده باید با جراحی برداشته شه

اول با تمرینات کگل و وارسی شروع کن. وقتی راحت شدی می تونی با یه گوش پاکن که دورش پنبه می پیچی و داخل دستکش می ذاری شروع کنی. هر وقت راحت تونستی عقب و جلو کنی می تونی سایزت رو اضافه کنی. سه تا پنج تا هفت تا و بعد دیلاتور سایز یک

همین جا گزارش تمرین بده و سوالات رو بپرس موفق باشی عزیزم

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۱/۱۳ ۲۱:۵۷:۰۴
(ویرایش)

حلما جان

خداروشکر که موفق شدی. تبریک میگم عزیزم. خوشبخت باشید.flower

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۱/۱۳ ۲۲:۵۶:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ ۲۳:۳۹:۴۹
(ویرایش)

سلام دوستای خوب و مهربون..دلم براتون تنگ شده.منم اخرین بار تا سایز ۹پیش رفتم ک دیگه کارم ب جدایی کشید.البته ن برا این موضوع..واقعا ناراحتم..ایشالله همه زود درمان شین..

۱۳۹۵/۱۱/۱۳ ۲۳:۲۹:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۲/۲۱ ۱۲:۳۷:۳۸
(ویرایش)

سلام 

من هنوز انگار بانووو نشدم. ی مدتی دپرسم ااا... بعد اقدامم نشد دیگه تا پریود شدم

الانم دیگه چند روز پیش دوباره فک کنم روز 14 پریودم بود دیگه اقدام کردیم البته تمرین کردم با دیلاتور و بعد اخر چون این قسمت پایین ورودی درد شدید داره اسپر زدم و بعد رفع شدن سوزش رفتم حالت زن رو و وارد شد ولی داخل ک بود درد ناک بود انگار از چند جهت میخواست منفجر شه!! نتونستم تحمل کنم خیلی و بیرون اوردم. شب بعد دوباره همینطور رفتم و نشستم اما کمی وارد شد و نتونستم خیلی مث قبل انجام بدم الانم که چند روزی هست انجام ندادیم چون خیلی انرژی ازم گرفته شد و خسته ام.

البته بعدش دل درد گرفتم یعنی زیر دلم. قبلا هم عفونت داشتم . دلیل درد چیه؟

با تشکر از لطف بی دریغتان

خدا همیشه هست
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

خرداد 1403
س چ پ ج ش ی د
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران