تعداد بازدید : 946438
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۱/۵ ۰۴:۱۰:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۱۰ ۰۲:۲۹:۳۱
(ویرایش)

سلام به دوستان عزیز سال نوتون مبارک امیدوارم سال جدید همه کسانی که مشکل واژینیسموس دارن همین ماهه اول مشکلشون حل از جمله خودم 

من امشب دیلاتور سایز ۷ رو داخل کردم یواش یواش کار باهاش برام راحت شد ولی وقتی عقب جلو می کردم حس ادرار بهم دست می داد با اینکه مثانمو خالی کرده بودم میشه راهنماییم کنین چرا اینجوری می شه 

ممنون 

۱۳۹۶/۱/۵ ۱۰:۱۸:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ ۱۰:۲۹:۰۲
(ویرایش)

سلام به خانم خیابانی و همه دوستان عزیز

سال نو رو به همه شما تبریک می گم.من 3 ماهه دارم تمرین می کنم الان با دیلاتور دور 10 خیلی سخت شده کارم. بعد تمرین خیلی سوزش دارم و خیلی وقته پیشرفتی نکردم. نمی دونم چطوری می تونم با این سایز راحت شم چون 1 ماهه  با این سایز مشکل دارم.

به زودی معجزه ای در زندگی من اتفاق می افتد
۱۳۹۶/۱/۵ ۱۴:۰۲:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سلام

نرگسی  اتاق روحیه هستش تو تالار گفتگوها رو ببین.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱/۵ ۱۴:۰۸:۳۲
(ویرایش)

لیلی جان سعی کن شیب دیلاتور رو به سمت مقعد بدی.  اینطوری کمتر به مثانه فشار میاد. وقتی دیلاتور داخله کگل کن. یکم سعی کن اروم اروم جلو و عقب کنی تا شیبش دستت بیاد. تا راحت نشدی با این سایز نرو سایز بعدی.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱/۵ ۱۴:۱۶:۲۱
(ویرایش)

شیرین جان دلیل سوزشت حساسیت به ژل یا لاتکس نیست? 

وقتی دیلاتور داخل هست کگل انجام می دی مثلا نیم ساعت نگهش داری و فقط کگل کنی. موقع تمرین اول با سایزای قبلیت تمرین می کنی? 

نباید یه سایز یک ماه طول بکشه. اگر امکانش هست حضوری پیش خانم خیابانی بری راهنماییت می کنن. 

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱/۵ ۱۴:۱۶:۲۶
(ویرایش)

وقتی دیلاتور داخل هست کگل انجام می دی مثلا نیم ساعت نگهش داری و فقط کگل کنی. موقع تمرین اول با سایزای قبلیت تمرین می کنی? 

نباید یه سایز یک ماه طول بکشه. اگر امکانش هست حضوری پیش خانم خیابانی بری راهنماییت می کنن. 

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱/۵ ۱۴:۱۶:۳۱
(ویرایش)

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱/۵ ۲۱:۳۰:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۱۰ ۰۲:۲۹:۳۱
(ویرایش)

مرسی sevda جان لطف کردی 🌹🌹

۱۳۹۶/۱/۶ ۱۱:۳۹:۴۶
(ویرایش)

ممنون سودا جان. نمی دونم حساسیت دارم یا نه.آره کگل انجام میدم ولی دور 10 خیلی برام متفاوته.به اندازه یه بند انگشت بیشتر نمیره داخل و کگل و نفس عمیق و ژل هم تاثیر نزاشته.اوایل هر روز سایزم تغییر می کرد و خیلی خوشحال میشدم فکر می کردم 1 ماه نشده به سایز همسرم میرسم ولی از 9 به بعد خیلی تاخیر افتاده.پیش خانوم خیابانی هم رفتم و قرار بود با تمرین بهتر بشه ولی نشد متاسفانه.

۱۳۹۶/۱/۶ ۱۷:۲۹:۵۰
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

با اجازه از سودا جون

شیرین 33

سایزای بالا مثل هشت نه ده و به بالا، صبوری میخواد، همه ماها این راه و رفتیم ،یه دیلاتور یروزه داخل رفته اما یکی دیگه اش نه ، چند روز باهاش کلنجار رفتیم، اصلا ناراحتی و نا امیدی به خودت راه نده، خیلیا بودن که یه هفته رو یه دیلاتور موندن، یکیش خوده من، سایزای بالا، ارامش بیشتر، تمرین بیشتر میخواد، به خودتم زمان نده که بگی تا این موقع بانو میشم و ..ـ اینجوری هول ورت میداره و اهسته و پیوسته زودتر نتیجه میگیری.smile

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۶/۱/۶ ۱۷:۳۸:۱۱
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

هووووراااا چه عیدی، چه بهاااااارییییanim2-thanks

یه بانوی دیگه anim2-smiliess8

Marymary22anim2-thanks

مبااااااااارکه مبااااارکهههه،تبرییییک میگمanim2-4d564ad6

ان شالله لحظه های خوب و ارومی و کنار همسرت داشته باشی anim2-smiliess8

شماره 426 و بذار جلو اسمت ، مبااااارک باشه بانووووanim2-thumbsupsmileyanim

از هر فرصتی برای رابطه استفاده کن، تو بخش خاطراتم خاطره تو بنویسanim2-smilies-azardl3

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۶/۱/۷ ۰۹:۱۵:۴۷
(ویرایش)

ممنون از شما دوست خوبم. این مسئله برای همه ما مشکل بزرگی شده و رابطه بین ما و همسرامون رو سرد کرده. امید به روزی که این مسئله ریشه کن شه.

۱۳۹۶/۱/۷ ۱۲:۵۹:۳۰
(ویرایش)

سلام سلام

marymary مبارکه . بهت تبریک می گم. همیشه شاد و خوشبخت باشی.anim2-thanksanim2-thanks

چرا پس تو انجمن نگفتی بانو شدی عزیزم

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱/۷ ۱۳:۱۱:۰۴
(ویرایش)

شیرین جان همون طوری که ماه پیشونی جان گفتن تو سایزای بالاتر باید با حوصله و صبوری پیش بری و تو افزایش سایز عجله نکنی. اگر سایز 10 وارد نمیشه یه کار دیگه میشه اونم این که یه دیلاتور بسازی اولش 9 باشه و در انتها 10 بشه. اینطوری کم کم واژنت به سایز 10 عادت می کنه. بعدش امتحان کن ببین سوزشت به خاطر فشار به واژنه یا نه شبیه حساسیته. اگر حساسیت بود ژلت رو عوض کن یا به جای دستکش از کاندوم استفاده کن. تمرینت رو هم مداوم انجام بده. منتظر گزارش پیشرفت هستیم.anim2-a2d3

ماه پیشونی  عزیزمیanim2-28flower

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱/۷ ۱۳:۳۹:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۷ ۱۲:۴۰:۵۰
(ویرایش)

با سلام

حدودا سه سال ونيم هست كه ازدواج كردم خانمم واژينيسموس داره اينجا رو خودم بهش معرفي كردم زماني كه يكسال از ازدواجمون مي گذشت اما هنوز موفق نشديم حضوري خدمت خانم خياباني رسيديم خانمم تا سايز 13.5 رسيده و راحته باهاش اما هنوز نتونستيم رابطه رو برقرار كنيم خيلي نااميدم و در عين حال اميدوار. خانمم نتونسته بر ترسش غلبه كنه و خودشو سفت مي گيره حتي وقتي همه چيزو در اختيار خودش گذاشتم نمي دونم مشكل از كجاست خواهشا اگر كسي راهنمايي داره بگه شايد كمك كنه راستش فكر مي كنم خانمم به اين باور رسيده كه نمي تونيم cry

انجا كه عشق فرمان مي دهد محال سر تسليم فرو مي اورد
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران