تعداد بازدید : 946438
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۱۲/۲۹ ۰۲:۴۶:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ ۰۰:۱۰:۳۶
(ویرایش)

سلام دوستان 

من صفحه اول انجمن و خوندم ولي توضيحي در مورد حالت زن رو و زن زير پيدا نكردم ميشه لطفا بگين اين دو حالت دقيقا چطوريه؟

اينطور كه من متوجه شدم حالت زن زير يعني من دراز بكشم و پاهامو باز كنم و تا زانو خم كنم بصورت طاق باز، 

و حالت زن رو يعني بحالت دسشويي بشينم و سعي كنم ديلاتور و داخل كنم درسته؟

بعد اگه من فقط از حالت زن زير استفاده كنم مشكلي پيش مياد؟اينطور كه تو تاپيك ها خوندم اكثرا با حالت زن رو راحتن و تو همين حالت هم بانو شدن، ولي من وقتي بحالت دسشويي ميشينم برام سخته چيزي و داخل كنمanim2-21

اگه كلا  حالتهارو اشتباه ميگم لطفا منو راهنمايي كنين

امروز متاسفانه نتونستم تمرين كنم ولي بشدت سوزش دارم، فك كنم ديروز زياد خودمو خسته كردم و چون ژل لوبريكانت ايزومدم تموم شده بود و دلم ميخواس تمرينمو ادامه بدم از ژل قبليم كه مارك توليددارو بود استفاده كردم ، ظاهرا اين ماركه بهم نميسازه و احساس درد زير شكم و كمرم دارم، الانم با اينكه يه هفته از اتمام پريوديم گذشته اما تو دسشويي يه لخته خون ديدم ، الان نميدونم همون يه گوش پاككن به پرده م آسيب زده يا اين خون از باقيمونده پريوديمه، البته ميدونم رنگ روشن خون براي پارگي پردست، ولي من متوجه رنگش نشدم يعني خيلي ببخشيد با ادرارم دفع شد و من متوجه نشدم

فردا كلي كار دارم خدا كنه برسم تا يه ساعت تمرينمو انجام بدم، بچه ها لطفا برا ما دعا كنين تا بزودي بانو بشيم، خيلي التماس دعا دارم❤️💙💜💛💚💗💚💛💜💙❤️

٦ ساله زمان برايم متوقف شده....
۱۳۹۵/۱۲/۲۹ ۱۳:۳۸:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

شیوا جان توضیحت در مورد حالتها درسته. تو هر روشی که راحت تری رو تمرین کن. اوایل زن رو شاید سخت به نظر برسه ولی موقع اقدام راحت تره. اکثرا تو سایزای بالا تمرین می کنن و اقدام می رن . لخته احتمالا برای همون پریودته.  عزیزم ژلت رو بگیر و حتما تمرین کن. گلم موقع تمرین تلاشت رو کن مه خودتو منقبض نکنی تا به کمرت فشار نیاری. منتظر گزارشت هستم.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۵/۱۲/۳۰ ۱۲:۲۱:۲۴
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

دقییییقا به منم اقایه سکس تراپ همینارو گفت، گفت باید از گذشته تا حال بررسی کنیم ببینیم شما چرا اینجوری شدی،دو هفته یبارم بایدبیای،گفتم من خودم مشاورم، میدونم چی میگی، بررسی کردم دیدم شرایطمو.تازه هیچیم راجع به واڗینیسموس نگفت.

لطف خدا اینجا راهه درمانه، رو بیشتر از چهارصد نفرم جواب داده. همه پر قدرت ادامه بدین.

عییییییییید همگی ام مباااااااااارکanim2-thanks

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۵/۱۲/۳۰ ۱۵:۰۱:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۶ ۱۵:۰۲:۵۸
(ویرایش)

سلام دوستان🌺

سال نو همگی مبارک😍

برای سرکار خانم خیابانی و دوستانی که انجمن را فعال نگهداشتند و به همدیگه کمک میکنند آرزوی سالی نیکو همراه با سلامتی و موفقیت دارم

همینطور سپاس از عزیزانی که همیشه از ما یاد کردند و ما رو شرمنده محبتهاشون کردند و میکنند😘

خانمهای در حال درمان هم بدونند که سال جدید براشون پر از شادی و خوشبختی خواهد بود چون بزودی درمان میشن👌

همتون را دوست دارم

موفق و پیروز باشید 🌹❤

Instagram: vaginismus.ir
۱۳۹۶/۱/۱ ۰۰:۰۸:۰۲
(ویرایش)

سلام به همه دوستان گل انجمن. 

سلام به خانم خیابانی عزیزم و تشکر از محبتهاشون

سلام به سلما و مریم جان عزیزم و تشکر از کمکهاشون

سلام به ماه پیشونی عزیز و خداقوت

سال نو همگی مبارک باشه. من سال تحویل کنار حرم امام رضا برای همه دعاکردم و نائب الزیارتون بودم.

امیدوارم سالی سرشار از سلامتی و شادکامی داشته باشید. 

امیدوارم تو سال جدید همه دوستان درمان بشن. فقط انگیزه داشته باشین و تمرین کنین. به امید موفقیت همگی.anim2-40

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱/۱ ۰۰:۵۲:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ ۱۰:۳۲:۱۲
(ویرایش)

سلام بچه ها سال نو مبارک

من مریم گلی .. هستم 

اما امروز هر کاری کردم نتونستم با اون اسم بیام و مجبور شدم با این اسم دوباره وارد سایت بشم(مریم گلی)

سودا جون 

خانم خیابانی عزیز

ماه پیشونی عزیز

و همه دوستان که کنار هم بودیم من تونستم امروز بانو بشم از همتون ممنونم خیلی خیلی از کمکتون ممنونم که با صبرو حوصله جواب گو بودین 

براتون بهترین آرزو ها رو دارم دلم میخواد هدیه ناقابل براتون بفرستم ولی نمیدونم باید چطور بفرستم اگه ممکنه بهم بگید چطور بفرستم

دوستانی که در حال تمرین هستید تمریناتتون رو ادامه بدید وقفه نندازید من از اول اسفند شروع کردم هر روز تمرین داشتم حتی بعضی روزا سه ساعت هم تمریناتم طول میکشید فقط پنج شنبه جمعه ها تمرین نداشتم و یک هفته هم پریود بودم در مجموع  دوره درمانم یک ماه طول کشید 

خیلی خوشحالم دلم میخواد این خوشحالی این حس حال شامل  همه دوستان در حال تمرین باشه

۱۳۹۶/۱/۱ ۰۹:۵۶:۰۱
(ویرایش)

به به اولین بانوی سال جدید

مریم گلی جان خیلی خیلی بهت تبریک می گم . عزیزم بهترینها رو برات آرزومندم. valentine

عزیزم صفحه اول انجمن شماره حساب خانوم خیابانی هست. ممنون بابت قدردانیت عزیزم.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱/۲ ۲۱:۵۰:۰۶
(ویرایش)

سلاااااام سلما جووووووونanim2-ad54ad

چکار خوبی کردی بهمون سر زدی، بچه ها اینجا خیلی سراغتونو میگیرن، هم تو هم مریم جون.anim2-smilies-azardl2

ماها محبتای شمارو هیچ وقت فراموش نمیکنیم، هرجا هستین شاد و خندون باشین.valentine

سودای مهربووووونanim2-ad54ad

ممنون از محبتتان و بودنت، امیدوارم امسال برای تو و بقیه پر از لحظات شیرین باشهanim2-28

۱۳۹۶/۱/۲ ۲۲:۰۰:۴۶
(ویرایش)

anim2-thanksبه به شروع سال جدید با اولین بانوی بهاااااری anim2-thanks

مریم گلییییییییییanim2-ad54ad

مبااااااااارکت باشه، خیلی بهت تبریک میگمanim2-4d564ad6

ان شالله لحظه های شادی و کنار همسرت داشته باشی anim2-smiliess8

شماره 425 و بذار جلو اسمت ، مبااااارک باشه بانووووanim2-thumbsupsmileyanim

از هر فرصتی برای رابطه استفاده کن، تو بخش خاطراتم خاطره تو بنویسanim2-smilies-azardl3

۱۳۹۶/۱/۳ ۰۲:۱۹:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ ۱۰:۳۲:۱۲
(ویرایش)

ممنون ماه پیشونی عزیز فدای مهربونیات 

ممنون از کمک هاتون

۱۳۹۶/۱/۳ ۱۴:۳۲:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۵ ۱۳:۵۵:۲۴
(ویرایش)

سلام دوستای گلم من دریام بانوی 141     دی ماه سال 94 بانو شدم  اول به لطف خدای مهربون بعد با کمک سلما جونم و مریم جونم و بارانا جونم .............خیلی دلم براتون تنگ شده مریم و سلما و بارانای عزیزم ...........خواستم بگم همیشه از ته قلبم دعاتون میکنم و حتی روزی نیست که یادتون نباشم .

۱۳۹۶/۱/۳ ۱۴:۳۶:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۵ ۱۳:۵۵:۲۴
(ویرایش)

دوستای عزیزم که در حال تمرین هستین . مطمئن باشین حالا که اینجایین حتما خواست خدا بوده و صد در صد همتون درمان میشین شک نکنید ...........بهتون قول میدم .

۱۳۹۶/۱/۴ ۰۶:۲۶:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۱۳ ۱۷:۴۱:۲۰
(ویرایش)

سلام دوستان

من بیشتر فکرم رو پردست...به نظر شما اگه جراحی کنم امکان دخول بالاتر میره!؟

۱۳۹۶/۱/۴ ۱۲:۲۹:۳۱
(ویرایش)

سلام 

ممنون ماه پیشونی عزیز

بانوی تابستان مشکل کسایی که این مشکل رو دارن انقباض غیر ارادیه و نه پرده. حتی اگر جراحی کنی بازم این انقباض وجود داره. بودن کسانی که جراحی کردن ولی مشکلشون حل نشده و مجبور به تمرین بودن. جراحی فقط در مواردی که پرده خیلی ضخیمه و یا سپتوم دار هست باید طبق نظر پزشک جراحی بشه. 

عزیزم اصلا به پرده فکر نکن به هیچ وجه متوجه کنار رفتنش نمیشی. این فقط یه ذهنیت که باعث ترس هممون شده.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱/۵ ۰۲:۵۴:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۵ ۰۳:۰۴:۱۶
(ویرایش)

سلام بچه هااتاق روحیه چیشده؟؟؟؟؟

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021