تعداد بازدید : 2879
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۱/۱۵
کاربران آنلاین : 0
9698artemis
۱۳۹۵/۱/۱۴ ۲۱:۵۳:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱/۱۵ ۲۱:۱۲:۵۰

پارگی بکارت

(ویرایش)

سلام من با نامزدم رابطه داشتم 20سالم هست با کسی تاحالا رابطه نداشتم فقط در 16سالگی زمان پریودم اب با فشار بهم خورد ک فکر میکنم پاره شده من خودمو چک کردم پرده یه تیکه گوشت مانند داخل واژنم هست ک هیچ سوراخی معلوم نیستداخلش .با همسرم وقتی بار اول سکس داشتم تا نصف التش رفت داخل ولی هیچ خونی نداشت ولی درد خیلی زیادی داشت .ممنونم اگه جوابمو بدید .میترسم ک پرده بکارت نداشته باشم 

۱۳۹۵/۱/۱۴ ۲۳:۳۷:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۶ ۱۵:۰۲:۵۸
(ویرایش)

اول اینکه با هیچ فشار آبی پرده بکارت پاره نمیشه.

پرده داشتن به معنی این نیست که راه بسته است. همه پرده ها دور دهانه ابتدای واژن هستند و وسط باز هست برای خروج خون پریود.

برای تسخیص پرده فقط متخصص با معاینه میتونه نظر بده. گرچه با دخول نصفه پرده کنار میره پس دیگه نگران داشتن یا نداشتن پرده نباشین.

همه پرده ها خونریزی ندارند. ولی اینکه درد دارید انقباضه. اگر ادامه داشت و قادر به نزدیکی کامل نبودین یعنی انقباض غیر ارادی دارین و باید به انجمن درمان واژینیسموس بیایید تا راهنمایی کنیم

Instagram: vaginismus.ir
۱۳۹۵/۱/۱۵ ۲۱:۱۲:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱/۱۵ ۲۱:۱۲:۵۰
(ویرایش)

خیلیییی ممنونم .ینی پرده من کشاییه؟

۱۳۹۵/۱/۱۵ ۲۱:۲۵:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۶ ۱۵:۰۲:۵۸
(ویرایش)

عزیزم نوع پرده را باید متخصص تعیین کنه. ولی وقتی میگی تا نصفه دخول انجام شده دیگه پرده برداشته شده. فقط چون انقباض داری حالا به خاطر ترس یا هرچی دخول کامل انجام نشده و درد داری. در رابطه های بعدی معلوم میشه که هنوز مشکل دارین یا نه

Instagram: vaginismus.ir
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران