تعداد بازدید : 1400
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱/۲۵
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۱/۲۵
کاربران آنلاین : 0
ماهی
۱۳۹۵/۱/۲۵ ۰۰:۲۸:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۷ ۱۹:۳۴:۴۳

عفونت واژن

(ویرایش)

سلام ماما جون من 29 ساله یک دختر5 ساله دارم دخترم یک سالش بود iudگذاشتم و یکسال بعد اونو درآوردم از اون موقع تا الان درگیر عفونت هستمهرچی آنتی بیوتیک هست من مصرف کردم شامل آزیترومایسین که باهمسرم باهم مصرف کردیم و مترونیندازول و پمادش،کلیندومایسین، نالیدکس، جنتومایسین،نیتروفرانتوئین، شیاف واژینال لاکتیک اسید،فلوکونازول و میکونازول برای دوره 3 ماه و ... ماماجون هرچی دکتر میرم میگه برو بخواب روی تخت و معاینه میکنه بعدم یه عالمه دارو. مگه صرف معاینه دکتر میتونه بفهمه نوع عفونت من چیه؟تو رو خدا کمکم کنید سر در گمم دیگه نمیدونم چکار کنم!بعدم یک ساله اقدام به بارداری کردم باردار نشدم و چند وقتی هست سمت چپ کشاله رانم درد میکنه میترسم از عفونت های لگنی منکه سر در نمیارم بعد چندین یار سونو رحم تخمدان دادم دکتر گفته سالمه حالا شما بگید بهترین راه چیه؟ خدا خیرتون بده بی صبرانه منتظر جوابتون هستم

۱۳۹۵/۱/۲۵ ۰۱:۰۵:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۷/۱۸ ۲۳:۴۰:۴۷
(ویرایش)

عزیزم اگه سوالت از خانم.خیابانی هست اینجا نباید سوال کنی

باید بری قسمت پرسش پاسخ

از مكافات عمل غافل مشو
گندم از گندم برويد!جو از جو
۱۳۹۵/۱/۲۵ ۱۷:۰۴:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۷ ۱۹:۳۴:۴۳
(ویرایش)

اخه اونجا پرسیدم جواب نگرفتم چکار کنم؟

۱۳۹۵/۱/۲۵ ۲۱:۳۳:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۶ ۱۵:۰۲:۵۸
(ویرایش)

به نظرم باید با آزمایشات بیشتر نوع عفونت را تشخیص و دهرو بدن. ولی عزیزم باید ببینی علت عفونت دقیقا چیه؟ نوع شستشو و خوراکی هایی که میخوری. داروهایی که مصرف کردی باعث شده بدنت بیشتر آماده عفونت و قارچ بشه.

مثلا نباید دوش واژینال بگیری از مواد صابونی استفاده نکنی. از عقب به سمت جلو نشوری. دائم با ژل شستشوی بانوان نشوری. قبل و بعد نزدیکی مسائل بهداشتی را هردو طرف رعایت کنین. ماست بیشتر بخورین . هفته ای یکی دوبار در محلول آب و سرکه سیب بشینی. لباس زیرت را تندتر عوض کنی و اتو کنی قبل پوشیدن.
و چندتا نکات دیگه.

Instagram: vaginismus.ir
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران