تعداد بازدید : 2135
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۲/۱۰
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۲/۱۰
کاربران آنلاین : 0
کوثر سادات
۱۳۹۵/۲/۱۰ ۱۶:۳۷:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۱۱ ۰۵:۵۴:۵۸

۴ساله ازدواج کردم اما...

(ویرایش)

سلام به مریم جون ٬ سلما جون و بقیه عزیزان

راستش من حدود ۴ ساله که ازدواج کردم و هنوز دخول نداشتم٬ نمیدونستم مشکل چیه٬ چند ماه اول زندگی مون که اصلا بلد نبودیم که چه کار کنیم٬ البته شوهرم هم تا به من نزدیک میشد زود انزال می شد٬ که من زیاد نگران نبود ٬ میگفتم اولشه٬ البته من خودم هم ترس داشتم هم از دخول و هم از اینکه زود باردار شم... بعد حدود یکسال در یه همایشی شرکت کردم و تازه اونجا شیوه صحیح نزدیکی رو فهمیدم... بعد از چند بار تلاش نتیجه ای به دست نیاوردیم... من همیشه فکر می کردم مشکل از همسرم هست٬ البته هم من و هم همسرم پیش چندتا دکتر رفتیم ٬ دکتر زنان که به من میگفت یه کم پرده ات ضخیمه... همسرم هم پیش اولوروژیست رفته بود و مقداری دارو بهش داده بود... اما فایده ای نداشت... همسرم همیشه میگه آخه آلت من چه جوری درون این سوراخ میشه... یعنی یه جورایی خودش هم میترسه...

درسته که من خودم هم یه کم ترس دارم اما در حین رابطه مثل بقیه پاهام قفل نمیشه٬ حتی سعی میکنم پاهام رو با دست هایم باز نگه دارم و یه بالشت کوچیک هم زیر باسنم میذارم اما همسرم تا میخواد کار رو انجام بده هی آلت اش لیز میخوره و اصلا تو نمیره...

تا اینکه تقریبا دو هفته ای هست که با ماما سایت آشنا شدم

و تمرین هام رو شروع کردم... البته خودم دیلاتور را داخل نمیکنم... یک بار همسرم با انگشت سبابه اش داخل کرد که یه کم درد داشت و چند روز بعد هم با یک دیلاتور که نوکش ۷سانت و انتهاش ۸سانت بود و طولش ۹ سانت بود امتحان کرد که تا انتها رفت و من یه کم درد و سوزش احساس کردم اما خونی نیومد و به نظرم اونجا پرده ام پاره شد....( البته من در حین این تمرینها از اسپری لیدو کائین۱۰درصد و ژل لوبریکانت استفاده می کنم)

و بعد از اون با آلت همسرم امتحان کردیم اما با اینکه نعوظ کامل بود اما بازم تو نرفت و هی لیز میخورد 

ازتون میخوام کمکم کنید چون میخوام مامان بشم ... دیگه خسته شدم از اینکه هی به نی نی های فامیل با حسرت نگاه کنم... همه فامیل فکر می کنند که ما مشکل ناباروری داریم...

یه سوال داشتم من این دیلاتور را با انگشت بزرگ دستکش جراحی سایز ۸ درست کردم٬ میخواستم بپرسم دیلاتورهای سایز بزرگتر رو چه جوری درست کنم ٬ آخه دستکش بزرگتر از سایز ۸ که نداریم؟!!!

و سوال دیگه این که از وقت شروع تمرینات واژنم سوزش کمی داره آیا طبیعی هست؟!!

۱۳۹۵/۲/۱۰ ۱۸:۱۲:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۶ ۱۵:۰۲:۵۸
(ویرایش)

خوش اومدی عزیزم. لطفا ازین به بعد در انجمن پیام بگذار که من و مریم و بقیه ببینیم. لینکشو برات میگذارم

شما درمان را شروع کردی اما باید بدونی هر مرحله و هر توصیه ای که در درمان میشه علت داره و اگر اصولی تمرین نکنی موفق نمیشی و فقط خودت را اذیت میکنی. اینکه تا اینجا پیش رفتی خوبه ولی بیا انحمن و خیلی دقیق صفحه اول را بخون و طبق اون عمل کن. یادت باشه با انگشت کسی درمان نمیشه . و تا زمانی که خودت نتونی دیلاتور را وارد کنی و با بدنت و شیب واژنت اشنا نشی این انقباض از بین نمیره . مهم فقط دخول نیست باید دخول بدون درد و راحت داشته باشی. در مورد سایزهای بزرگتر هم با دستکش سایز بزرگ انگشت شست میسازی و تا کف دستکش میاری و بالاشو گره میزنی

تو انجمن منتظرتیم تا کنار بقیه تمریناتت را اصولی ادامه بدی

http://mamasite.ir/fa/forum/304760/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%8A%D9%86%D9%8A%D8%B3%D9%85%D9%88%D8%B3-%D9%88-%D8%AF%D8%B1%D8%AF-%D9%88-%D8%AA%D8%B1%D8%B3-%D8%A7%D8%B2-%D9%86%D8%B2%D8%AF%D9%8A%D9%83%D9%8A-%D8%B3%D8%A7%D9%84-%D9%A1-?m=Success&page=1

Instagram: vaginismus.ir
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران