تعداد بازدید : 17048
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۲/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۲/۳۱
کاربران آنلاین : 0
miss.l
۱۳۹۵/۲/۲۷ ۱۵:۵۱:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۲۷ ۱۵:۵۲:۲۲

یک هفته بعد از رابطه جهت بارداری درد زیر شکمی شدید و مقطعی دارم علت چیه

(ویرایش)

خسته نباشید 

29 سالمه و اولین باره اقدام به بارداری کردم تو معاینه مشکل کیست و ... نداشتم.

ولی بعد از رابطه تا الان که 5 روزه مقطعی زیر دلم درد میگیره 

علتش چیه

۱۳۹۵/۲/۲۷ ۲۰:۰۶:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۲/۲۷ ۲۰:۲۷:۰۳
(ویرایش)

اگر دردت شبیه درد ماهیانه باشه شاید باردار شدی و داره لانه گزینی میکنه واسه خوده من هم این جوری بود طوری درد داشتم که گفتم این ماه هم نگرفت ولی باردار شدم

۱۳۹۵/۲/۲۸ ۱۳:۰۱:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۴/۱۶ ۰۱:۱۳:۱۴
(ویرایش)

شایدم مال اینه که برا اولین باره جلوگیری نکردی سیستم بدنت بهم ریخته چون منم اینجوری بودم وده دوازده روز قبل از پری درد کمر وزیر شکم داشتم فکر کردم باردارم چون سابقه نداشت این همه قبل پری درد زیر شکم داشته باشم ولی متاسفانه بازم سر موقع پری شدم وباردار نبودم

۱۳۹۵/۲/۲۹ ۱۷:۵۱:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۳ ۰۱:۴۰:۴۵
(ویرایش)

خانومی بنظر من زیاد به علائم فیزیکی بدنت توجه نکن. چون اصلا از رو اون علائم تو مراحل اولیه نمیتونی تشخیص بدی بارداری. فقط ممکنه مطمئن و دلخوش بشی و اگه خدای نکرده مثبت نباشه روحیتو از دست بدی. هر چی بیشتر توجه کنی علائم و دردت هم ازار دهنده تر میشه. بنظرم توکل کن و بعد از اقدام بخاطر اینکه قصد داری باردار بشی احتیاط کن و با احتیاط کارای روزانتو بکن. بییخیال هرچی درد و علامته فقط منتظر باش ببینی از موعد پریت میگذره یا پری میاد. 

22 ساله و در انتظار نی نی!
۱۳۹۵/۲/۲۹ ۲۱:۲۷:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۴/۴ ۱۳:۴۹:۲۴
(ویرایش)

سلام هفته ششم بارداری ام. امروز ترشحات قهوه‌ای وکرم رنگ گاهی هم به قرمز میزنه دارم که چسبناک ولیز رفتم دکتر دارو نداد گفت مال لانه گزینی. شما هم تجزیه نداشتید این مشکل من...به نظرتون عادی خیلی نگرانم 

۱۳۹۵/۲/۳۱ ۱۸:۴۵:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ ۲۰:۳۴:۱۱
(ویرایش)

منم ماه گذشته که اولین اقدام به بارداری رو داشتم همینجوری بودم اما ده روز بعد از اقدام پری شدم. اما این ماه که دومین باره اقدام کردم اون حالتا و دردای ماه قبل رو ندارم یا لااقل خییییلی کمتر شده

هرکه در این بزم مقرب تر است

جام بلا بیشترش می دهند
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران