تعداد بازدید : 1398
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۲/۳۰
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۲/۳۱
کاربران آنلاین : 0
کیمیا(428)
۱۳۹۵/۲/۳۰ ۲۲:۳۷:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۸ ۱۰:۵۹:۵۴

ما اخر راهیم و هنوز اول راه

(ویرایش)

سلام

من همسر کیمیا هستم از تیر ماه تمریناتو شروع کرده و تا سایز 13 بعد از 9 ماه رسیده اما باور اینکه میشه اینکارو تموم کرد در خانمم نمیبینم تلاشش موقتی و اصلا برا حفظ زندگیمون تلاشی نمی کنه همیشه به نشدن فکر می کنه اونقدر بی انگیزگی و ترس تو چشماشه که منم نمی تونم ا دامه بدم و در نعوظ دچار مشکل میشم، اولین بار من اینجارو بهش معرفی کردم قبلش 5 جلسه با وجود مسافت زیاد تا اصفهان خدمت خانم مولایی نژاد رسیدیم که اینجارو پیدا کردیم اون موقع تا سایز 8 رفته بود یعنی از 8 تا 13 9 ماه طول کشید نمی دونم دیگه چطور باید باهاش همراهی کنم خودم دیلاتور ساختم خودم گزارش بانو شدن اعضا رو بهش دادم قرار بود اولین بانوی سال 95 باشه ازون موقع 40 نفر بانو شدن نمی دونم دردامو باید کجا بگم می خوام دست به دامن خانم خیابانی بشم شاید بتونن کمک کنن این اخرین ماهیه که من با خانمم همراهی می کنم و بعد از اون انشاالله که بانو شده باشه نمی خوام به نشدن فکر کنم هزار بار تو این سه سالی که ازدواج کردم به خودم وعده دادم درست میشه و الان که سایز 13 تموم شده و بی انگیزگی همسرمو می بینم به اخر خط رسیدم به طلسم اعتقادی نداشتم اما دارم اعتقاد پیدا می کنم هر دو مون تحصیل کرده هستیم نمیدونم کجای کارمون میلنگه ازتون میخوام راه تماس با خانم خیابانی رو بهمون نشون بدین بسیج بشین به یه زندگی کمک کنین خانمم مدام حسرت گذشته رو می خوره اما هیچوقت به خوشی های بعداز تمام شدن این موضوع فکر نمی کنه من به اینجا و ادماش ایمان دارم اما تا حالا نتونستیم بیشتر شبیه شوخیه دیگه خدا هم اعتباری پیش من نداره خیلی ازش خواستم جوابمو نداد خیلی خواستم خیلی صبر کردم خیلی 

۱۳۹۵/۲/۳۱ ۰۲:۳۱:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۴ ۱۸:۴۶:۲۴
(ویرایش)

سلام آقای محترم شماره خانم خیابانی بالای صفحه اول هست با ایشون تماس بگیرید فکر کنم خانمتونو حضوری پیش ایشون ببرید تا باهاشون صحبت کنن خیلی بهتره ....بهتره شما برید از خانمهای انجمن واژینسموس کمک بگیرید تا بهتر راهنماییتون کنن.

درسته روزگار سختی میگذرونید ولی خواهش کفر نگید و اعتقادتونو از دست ندید چون اون موقع شکستتون حتمیه! در ضمن اگه خدایی نکرده جای کسایی بودید که بیماریهای صعب العلاج دارن اونوقت چی میخواستید بکنید!!!پس امید به زندگی از دست ندید. 

خانم محترمتون به یک روانپزشک ماهر یا یک سکس تراپیست نیاز داره بهتره از خانم خیابانی مشاوره بگیرید. 

موفق و موید باشید.

زندگی قانون
باورو ها و لیاقتهاست!!!!
همیشه باور
داشته باش
لایق بهترین هایی!!!!❤💓💓❤:
بهترینها رو واستون ارزو دارم
۱۳۹۵/۲/۳۱ ۱۸:۴۸:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۶ ۱۰:۵۹:۳۸
(ویرایش)

سلام و وقت بخیر . 

اولین مساله ای که وجود داره اینه که  " واژینیسموس قابل درمان هستش  "  و من این مساله رو تضمین میکنم. 

ایشون هم بدلیل اینکه درمانش خیلی طول کشیده و نتیجه نگرفته ، دیگه فکر میکنند غیر قابل درمان هستند .  9 ماه خیلی خیلی زمان طولانی ای هستش . من تا حالا مریض حضوری نداشتم که 9 ماه طول بکشه درمانش . حتی با وجود 16 سال و 13 سال و 9 سال سابقه واژینیسموس !

راجع به طلسم و ...باید بگم اکثر مریضهایی که مطب من میان ، مبالغ گزافی رو بابت دعا و طلسم هزینه کردند  و به نتیجه نرسیدند . 

بنابراین بهتره ادامه بدین و ترجیحا توصیه میکنم حضوری مراجعه کنید . 

تلفن مطب م 44383418

مشاوره های تلفنی م هم بالای صفحه هستش  . 

مشاوره مامایی با ماماهای مرکز نسل سپید. با تلفن ثابت . بدون کد
9099070533 کل ایران
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران