تعداد بازدید : 1179
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۳/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۵/۲۶
کاربران آنلاین : 0
fariha dorra
۱۳۹۵/۳/۳ ۱۱:۴۷:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۳/۹ ۱۳:۴۶:۲۰

بارداری با وجودکم کاری تیرویید

(ویرایش)

با سلام و آرزوی سلامتی همگی شما

من 27سالمه و یک ساله متوجه شدم کم کاری تیروئید دارم آخرین بار دکتر گفت که  فعلا حامله نشی و من هم چون یکسالی بود بعلت کیست و تنبلی تخمدان حامله نمی شدم جلوگیری نداشتم  و حالا دو هفته بار دارم حالا با توجه به دوری و نادسترسی ب پزشک متخصص از شما سوال دارم که چکار کنم و این بارداری پرخطره و من چکار کنم

ممنون

۱۳۹۵/۳/۴ ۱۲:۴۵:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۴/۱۶ ۰۱:۱۳:۱۴
(ویرایش)

عزیزم نمیخوام بترسونمت ولی حتما باید هم زیر نظر دکتر زنان ومتخصص غدد باشی چون کم کاری تیروئید تو هوش بچه خیلی اثر داره ودور از جون وخدا نکرده در موارد کم کاری شدید بچه عقب مونده هم میشه نترس ولی پیگیری کن حتما

۱۳۹۵/۳/۴ ۱۴:۰۹:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۷/۱۸ ۲۳:۴۰:۴۷
(ویرایش)

نه عزیزم نترس

دکتر به خواهر منم گفت حامله نشی چون تیرویید داشت!حامله شد فقط قرصاشو عوض کرد!

اصلا نمیخواد غصه بخوری عزیزم

فقط برو دکتر

از مكافات عمل غافل مشو
گندم از گندم برويد!جو از جو
۱۳۹۶/۵/۲۶ ۰۹:۴۹:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۹/۳ ۱۳:۵۱:۳۸
(ویرایش)

سلام.میشه کمک کنید.دارم از نگرانی و استرس میمیرم.

29 سالمه. یک سالونیمه متوجه شدم کم کاری تیرویید دارم و دارو مصرف میکنم.کم کاری تیرووید دارم. میخوام اقدام به بارداری کنم. همه جا نوشته بارداری با کم کاری تیرووید احتمال سقط هست.احتمال بچه ناقص هستو.توروخدا بگین چی میشه یعنی. من از خدا بچه سالم و بارداری بدون خطر میخوام.شما دیدد کسی کم کاری تیرووید داشته باشه و بارداریش سقط نکنه

۱۳۹۶/۵/۲۶ ۱۰:۳۲:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۹/۳ ۱۳:۵۱:۳۸
(ویرایش)

من آزمایش که دادم tsh عدد 7 ماه دیگه میشه 5. دکتر زنان و زایمان که رفتم گفتند باید متخصص غدد بری و کمتر از این زیر3 بشه برای بارداری. یعنی باید قرصمو بیشتر کنه.

خوب تو سایتها توی نت نوشته کم کاری تیرووید دارن بچشون سقط شده.

اگه درمان کنم. و بتونم درستش کنم زیر 3 بشعه بعد اقدام کنم.حله؟ یا چون این بیماری رو دارم و با دارو دارم درمان میکنم باز خطر داره؟

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران