تعداد بازدید : 23708
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۳/۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۳/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۳/۵ ۱۶:۳۵:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۵ ۲۳:۵۷:۵۰
(ویرایش)

من تو نی نی سایت خوندم یکی مثل ما بود بعدش دوباره باردار شده و بچش سالمه.

نگران نباش گلم

Stay stronge
۱۳۹۵/۳/۵ ۱۶:۳۸:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۶/۵ ۰۰:۴۶:۰۶
(ویرایش)

من از روز تخمک گذاری به بعد تخمدان سمت راستم شدید تیر میکشید.روز موعد پریودی آزمایش دادم25بود گفتن مشگوکه.دوباره سه روز بعدش دادم شده بود 28یعنی اصلا دوبرابر نشده بود بعداز 12روز تاخیر80شده بود.ولی بعدش پریود شدم شدیدا دردناک و خونریزی زیاااااااد...دومی هم بعداز 10روز تاخیر با همه علایم بارداری یه شب تخممدان سمت چپ با نافم خیلی بدجور درد گرفت طوری که گریه میکردم.فرداشم پریود شدم.این دفعه هم که این ماه بود بعداز پنج روز تاخیر با درد زیاد پریود شدم وقتی پریود میشم همه علایمم سریع از بین میره.مثلا این سری دور سینم پاز دونه های شیر شده بود.نوک سینه حسابی حساس شه بود...

خدایا کمکم کن
۱۳۹۵/۳/۵ ۱۶:۴۱:۰۷
(ویرایش)

ایکاش میومد ازش میپرسیدیم چه کارایی کرده؟؟شما با چیا خودتو و شوهرتو تقویت میکنی؟؟؟کدوم شهری؟؟؟

خدایا کمکم کن
۱۳۹۵/۳/۵ ۱۶:۴۳:۵۳
(ویرایش)

خوش به حالت بتز یه بار این اتفاق برات افتاده...من سه بار!!!!!!!....

دیگه نا امید دارم میشم...اگه این سری هم دوباره این طور بشم حتما میرم تهران....دکترای قم زیاد سر در نمیارن..من پیش بهترین دکترم رفتم گفت برو تهران

خدایا کمکم کن
۱۳۹۵/۳/۵ ۱۶:۴۶:۰۴
(ویرایش)

من عزیزم با مغز ها و خشک بار و لبنیات و ویتامین مخصوص بارداری و رازیانه.ب شوهرم میخام این ماه اکتی لایف بدم برای اسپرم عالیه.من در حال حاضر کرج هستم.

Stay stronge
۱۳۹۵/۳/۵ ۱۶:۴۹:۰۸
(ویرایش)

عزیزم نا امید نباش .چند سالتونه و‌چند ماهه ازدواج کردین؟؟؟ عجله نکن عزیزم بچه همچین آش دهن سوزی هم نیست ب موقش انشالا میاد

پزشکت نگفت نیاز ب بررسی دارید یا نه؟

Stay stronge
۱۳۹۵/۳/۵ ۱۶:۵۰:۰۲
(ویرایش)

ویتامین مخصوص بارداری چیه؟؟؟اکتی لایف چیه؟؟؟از کجا باید بگیرم؟؟ضرر نداشته باشه خودسرانه مصرف کردنش؟؟؟

خدایا کمکم کن
۱۳۹۵/۳/۵ ۱۶:۵۲:۳۵
(ویرایش)

من20سالمهشوهرم24سالش.ددوساله ازدواج کردم.دیر نشده ولی خووب دلم شور میزنه نکنه زیاد طول بکشه.دکتر گفت نیازی نداری همه چیت سالمه.حتی کمبود ویتامین دی هم نداشتم.کم خونی هم نداشتم...

خدایا کمکم کن
۱۳۹۵/۳/۵ ۱۶:۵۴:۰۹
(ویرایش)

اکتی لایف یه قرص کاملا گیاهی جهت تقویت اسپرم مردان هست که من از ۱۰ تا پزشک پرسیدم گفتن هیچ ضرری نداره برای زود انزالی هم ج میده.

ویتامین بارداری هم اون موقع که بارداری شیمیایی داشتم دکترم برام نوشت توش همه ی ویتامینا رو  داره و ضرر هم نداده اسمش اینهpregnacare 

هر دوش‌هیچ ضرری نداره گلم.از دارو خانه بخر

Stay stronge
۱۳۹۵/۳/۵ ۱۶:۵۸:۳۹
(ویرایش)

خب سنتم که کمه اصلا جای نگرانی نیست.ایشالا ب زودی ی نینی سالم بیاد تو بغلت عزیزم.چرا نمیای تو تاپیکه مامانا و مامانای آینده؟؟ 

اونجا بچه ها کلی اطلاعات دارن

تازشم کلی انرژی میگیری

Stay stronge
۱۳۹۵/۳/۵ ۱۷:۰۰:۴۷
(ویرایش)

یعنی جز شما کسی دیگه ایی نیست این موضوع براش پیش اومده باشه؟؟؟این جا پس چرا انقدر خلوته؟؟؟کاش چند نفری میومدن راه حلی میگفتن بهمون....anim2-21

خدایا کمکم کن
۱۳۹۵/۳/۵ ۱۷:۰۳:۳۱
(ویرایش)

نیلوفرم بود دیگه الان آنلاین نیست.خیلیا هستن ولی حس ندارن ب بقیه کمک کنن خخخخخخخخخخ

Stay stronge
۱۳۹۵/۳/۵ ۱۷:۰۴:۱۵
(ویرایش)

ممنون نورا جووونم...حنما همین امروز میرم میگیرم...

بلدد نیستم برم تو این تاپیک..راستش تازه عضو نی نی سایت شدم...ممنون خانمی که برام وقت گذاشتید..ایشالله خدا به دوتامون نی نی سالمم صالح بده...

خدایا کمکم کن
۱۳۹۵/۳/۵ ۱۷:۰۷:۵۰
(ویرایش)

قربونت برم عسلی.مواظب خودت باش.ایشالا خدا ب همه نی نی سالم بده

خبرشو بدهدباردار شدی خوشحال میشم

موفق باشی

Stay stronge
۱۳۹۵/۳/۵ ۱۷:۰۹:۵۸
(ویرایش)

قسمت تالار گفتگو میری بعد روی مامانا و مامانای آینده بزن