تعداد بازدید : 23686
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۳/۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۳/۲۷
کاربران آنلاین : 0
محی الدین
۱۳۹۵/۳/۴ ۰۱:۵۱:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۶/۵ ۰۰:۴۶:۰۶

بارداری شیمیایی.افسرده شدم...کمک....

(ویرایش)

سلام خانوما..

من تاحالا سه بار بارداری شیمیایی شدم.یعنی بتا یکم رفته بالا علایم بارداری اومده بعدش بتارفته پایین و پریودی...آزمایشام همش سالمن.نمیدونم دیگه باید چیکار کنم....کیا این طور بودن؟؟

توروخدا بیان کمکم کنین از اطلاعاتتون بگین زندگیم تو خطره...

خدایا کمکم کن
۱۳۹۵/۳/۴ ۰۴:۰۱:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۵ ۲۳:۵۷:۵۰
(ویرایش)

سلام عزیزم.منم مثل شما بارداری شیمیایی رو تجربه کردم ماهه پیش.فعلا البته یک بار بارداری شیمیایی داشتم.بعضیا میگن ممکنه از ترس باشه.منم یادمه ترسیدم و بعدش لک دیدم چند روز و بعد دوباره پریود شدم.

عزیزم خدا رو شکر کن که سقط نداشتی دور از جون.دردسر سقط خیلی بیشتره چون هم باید سر هر سقط زیر سه ماهه اول حداقل سه تا شش ماه جلوگیری کنی و هم اینکه بدن دیر ب حالت اولش بر میگرده ولی بارداری شیمیایی رو میتونی بعدش بلافاصله اقدام کنی و اصلا موضوع نگران کننده ای نیست.

حالا شما اگه آزمایش های بتا تون رو همیشه توی یه آزمایشگاه انحام میدادی این بار آزمایشگاهت رو عوض کن چون من شنیدم گاهی اشتباه میکنن.

Stay stronge
۱۳۹۵/۳/۴ ۰۴:۰۵:۲۳
(ویرایش)

راستی ی سوال؟؟؟؟؟ شما پشت سر هم اقدام کردین بعد از بارداری شیمیایی اولتون یا فاصله دادین؟ پریوداتون بعد از بارداری شیمیایی به حالت منظم اولش برکشته یا جابجا شده؟ منم این  ماه میخام اقدام کنم

Stay stronge
۱۳۹۵/۳/۵ ۱۳:۲۰:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۲ ۲۳:۵۶:۰۹
(ویرایش)

سلام محی الدین و نورا جون منم قبل عید بارداری شیمیایی رو تجربه کردم و الان سه دوره اس که پریود میشم شما بعدش چه اقداماتی انجام دادین  دو ساله تو اقدامم اما دلخوشیم همون نتیجه مثبت شد و بعدشم یه حسرت دعا میکنم هر کی دلش بچه میخواد خدا بهش بده واقعا سخته انتظار و صبر داشتن

فقط خدا
۱۳۹۵/۳/۵ ۱۴:۰۰:۱۴
(ویرایش)

نیلوفر جون من تازه اولین پریودمه بعد از حاملگی شیمیایی!

من شنیدم بعد ازحاملگی شیمیایی بدن آماده تر میشه.

عزیزم من اقدام خاصی نکردم فقط هر روز خرما میخورم و ازدیروز شروع کردم ب خوردن عرق رازیانه.

کلا گرمی میخورم

شمام نمیدونی دلیل اصلی این حاملگی های شینیایی چیه؟من شنیدم ترسه ولی تو اینترنت چیزی نوشته بود تخمدان و با اسپرم مشکل داشته

Stay stronge
۱۳۹۵/۳/۵ ۱۵:۴۶:۱۶
(ویرایش)

ممنون نورا جان که دلدارم میدید...خیلی نگرانم که هیچ ووقت نی نیم نمونه..خیلی میترسم بازم این موضوع تکرار بشه...هر دفعه از روحیه میوفتم. انقدر اذیت میشم..

خدایا کمکم کن
۱۳۹۵/۳/۵ ۱۵:۴۹:۳۱
(ویرایش)

نورا منم دفعه اول ترسیدم این طور شد.ولی دوفعه دیگش نترسیده پریود میشدم.....من آزمایش هورمونیم سالم بوده فقط پرولاکتینم لب مرز بود که دکتر بهم یه قرص داده گفته هفته ایی یک چهارم بخورم...راستی بعداز هر بار بارداری شیمیایی باید روگاممو بزنم؟یعنی سقط حساب میشه؟من تو این یک سال. اقدام هر شش ماه یدونه زدم...

خدایا کمکم کن
۱۳۹۵/۳/۵ ۱۵:۵۲:۰۴
(ویرایش)

نیلوفرجان نا امید نباش.توکل کن به خدا....

من آزمایشای هورمونی دادم همش سالم بود جز پرولاکتین که لب مرز بود.رنج آزمایشگاه تا 500نوشته بود نرمال مال من497بود!!!!

خدایا کمکم کن
۱۳۹۵/۳/۵ ۱۵:۵۳:۵۲
(ویرایش)

من پشت سر هم اقدام کردم.پریودیامم مثل قبله...فرقی نکرده....دکتر گفت اقدام کن موردی نداره....

خدایا کمکم کن
۱۳۹۵/۳/۵ ۱۶:۱۳:۱۵
(ویرایش)

عزیزم‌ من از خانم خیابانی مدیر سایت و‌چند تا متخصص دیگه پرسیدم باید چیکار کنم همشون گفتن هیچ اقدام‌هاصی لازم نیست فقط فولیک اسید بخورید.کسی راجع ب آمپول رگام ب من چیزی نکفت.خانم خیابانی گفتن این نوع بارداری سقط حساب نمیشه.خای کفتن که ی جورایی بارداری هم حساب نمیشه و نمیشه اثباتش کرد.اصلا نگران نباش.میخای حالا یک ماه اقدام نکن گلم و فقط بدنت رو تقویت کن.

Stay stronge
۱۳۹۵/۳/۵ ۱۶:۲۰:۰۹
(ویرایش)

محی الدین جونم اصلا ناراحت نباش .من ب خدا خوشحالم شدم کلی چون اولش فکر کردم خارج از رحمه.

استرس نداشته باش ایشالا ب زودی نی نی سالم و صالح خداوند بهت بده عززززیززززم.

خانم خیابانی میگفت خیلیا اینجوری میشن ولی هیچ وقت متوجه نمیشن که باردار بودن.

پس اصلااااااا موضوع مهمی نیست

گلم ب نظرم چون سه بار تکرار شده بیشتر ب خودت برس.هم خودت هم همسرت رو تقویت کن و حتما ورزش کن.

Stay stronge
۱۳۹۵/۳/۵ ۱۶:۲۳:۰۴
(ویرایش)

نورا جووونم...شما از کجا متوجه شدی بارداری شیمیایی بوده؟

خدایا کمکم کن
۱۳۹۵/۳/۵ ۱۶:۲۷:۳۹
(ویرایش)

ممنونم عزیزم...دارم خودمو حسابی تقویت میکنم.عسل طبیعی خریدم هر روز با سویق میخورم.به شوهرممم هر روز تخم مرغ طبیعی با روغن زیتون و پیاز میدم میخوره.خودمم رازیانه دارم میخورم....توکل به خدا...خداروشکر میکنم که حد اقل مشکلی ندارم....به نظرت از پرولاکتینم میتونه باشه؟؟؟یعنی پرولاکتینم با قرص بره پایین احتمال داره دیگه بارداری شیمیایی دیگه پیش نیاد؟؟؟

خدایا کمکم کن
۱۳۹۵/۳/۵ ۱۶:۲۸:۰۱
(ویرایش)

من راستش ب موقع پری شدم وقتی پاک شدم تخمدان چپم ۸ ساعت درد شدید گرفت.بااینکه مطمئن بودم باردار نیستم ولی بیبی چک گزاشتم دیدم مثبت شد.شک مردم چون پریود شده بودم ۷ روز ممکن نبود باردار باشن.خلاصه آز خون دادم ۲۰۰ ب بالا بود بتام.

بعد از یک هفته رفتم سنو شکمی هیچی نشون نداد

بهدش دوباره آز بتا دادم شد۱۹

بعدشم پریود شدم دوباره

خلاصه خانم خیابانی گفتن شیمیایی بوده بارداریت

شما چطور؟

Stay stronge
۱۳۹۵/۳/۵ ۱۶:۳۳:۰۲
(ویرایش)

کاش یکی میومد بهمون میگفت منم بارداری شیمیایی داشتم الان نی نی سالم تو دلمه!!!اون وقت ازش میپرسیدیم چه کارایی کرده؟؟cry

خدایا کمکم کن
۱۳۹۵/۳/۵ ۱۶:۳۳:۳۳
(ویرایش)

عزیزم من راجع ب پرولاکتین هیچ اطلاعاتی ندارم.میخای از خانم خیابانی بپرس.آفرین که خودتو تقویت میکنی.عالیه

Stay stronge
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران