تعداد بازدید : 3627
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۳/۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۳/۱۸
کاربران آنلاین : 0
یاسی جوون
۱۳۹۵/۳/۹ ۰۸:۲۸:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ ۱۱:۳۸:۱۶

بچه ها جون منم تو دلم نی نی دارمممممممم

(ویرایش)

بچه ها جون منم مامان شدم . دیروز رفتم دکتر و گفت همه چیزت خوب و نرماله و الان 5 هفته و دو روزمه. بیـــــنهایت خوشحالم و خداروشکر میکنم...

۱۳۹۵/۳/۹ ۰۸:۳۹:۳۹
(ویرایش)

ایشالا به همین زودی برا هممممممه ی خانومای خوشگل اینجا باشه . ممنونم آنیساجونم

۱۳۹۵/۳/۹ ۱۱:۲۶:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۸/۱۴ ۲۰:۱۰:۵۲
(ویرایش)

به به چه خبر خوبی بهت تبریک میگم عزیزم انشالله از تمام لحظاته دوران بارداریت لذت ببری و یه نی نی سالم و صالح ب دنا بیاری kiss

یه روزی,یه جایی,یه کسی, صبر داشته باش
۱۳۹۵/۳/۹ ۱۲:۴۳:۴۷
(ویرایش)

ممنونم عزیز دلم kiss 

۱۳۹۵/۳/۹ ۱۹:۴۹:۱۲
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۲/۳۱ ۲۰:۳۵:۲۹
(ویرایش)

سلام فاطمه جون اگه اشتباه نکنم شما مشکل واژینیسموس داری کهغیر قابل درمان نیس واصلا نباید نگران باشی برو به تایپیک واژینیسموسی ها کمکت میکنن دوستان اونجا که انشالله زود مشکلت حل بشه...باشوهرت صحبت کن نیازی نیس فعلا کسی بدونه مشکل داری

در کشتی زندگی با خدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.
۱۳۹۵/۳/۱۰ ۰۸:۰۱:۲۱
(ویرایش)

رقی جونم دیشب خاب دیدم اومدم بردمت آز بدی.... ینی تا این حد.......

ولیا. یچیزی. از همین الان به خودت بگو باردار نیستی. کاری ک من کردم. باور کن نیستی. اما حواست به این باشه که بری آز بدی. آز هم دادی باز مطمعن نشو. وایسا دو روز بعدش باز تکرار کن... اونوقته که میتونی کمم کم باورش کنی. و هم اینکه وقتی نشد و پری اومد اصلا دپرس نمیشی. ایشالا بحق حضرت زهرا باردار باشی عزیزم. اما اصصصصصصصلا ذهنتو درگیرش نکن. فقط آآآآآآآآز بده. کشتی تو منو happy

فاطمه جونم منم قبل اینکه بیام ماماسایت اصن نمیدونستم این مشکل قابل درمانه. اما انگار خیلی ها اینجا خوب شد و بانو شدن. اصلا نترس عزیزم نگران چیزی هم نباش. لازم نیس ب کسی بگی چون قابل درمانه. خاطرات یکی از واژینیسموسی ها رو که میخوندم نوشته بود بعد تمریناش اولین بار ک رابطه داشتن تونستن و آلت همسرش تا انتها رفته بوده و نوشته بود تا صبح فقط میخندیدیم. بنظر این بهترین لحظاته برا همسرا. و بهترین هدیه ای که ماماسایت میتونه به دخترا بده. توام مامان میشی گلم. چه عجله ایه تازه عروسی. جای اونایی باشی ک چن ساله تو اقدامن چی میگی... ایشالا به آروزت میرسی عزیز دلم...

ممنونم دریاجونم. برات دعا میکنم عزیزم. ایشالا خدا قسمت همممممه ی دخترای گل اینجا بکنه نی نی های گرد و تپل مپل

۱۳۹۵/۳/۱۰ ۰۸:۰۳:۱۶
(ویرایش)

دریا. چققققد نی نی توی تصویرت ناااازه. ایشالا نی نی خودت این شکلی بشه anim2-4d564ad6

۱۳۹۵/۳/۱۰ ۰۹:۱۴:۱۹
(ویرایش)

آی لاو یو آز valentinehappy

۱۳۹۵/۳/۱۰ ۰۹:۱۶:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۳/۱۰ ۰۹:۲۴:۴۹
(ویرایش)

سلام خانما من تازه عضو سایت شدم یه سوال داشتم من 8 ماهه باردارم اما نمیتونم تو کلاسای بارداری شرکت کنم کسی میدونه چطوری میتونم از محتویاتش باخبر بشم سی دی یا کتابی هست ؟

زندگی آن چیزیست که برای تواتفاق می افتدو تو هنوز سرگرم برنامه ریزی برای آنی
۱۳۹۵/۳/۱۰ ۱۲:۵۷:۲۸
(ویرایش)

سلام. مبارکتون باشه ایشالا راحت و عالی طی کنین این یکی دوماه رو flower از دکترتون بپرسید خب! میتونین از خانم خیابانی هم بپرسید. والا من هنوز اول راهم به اونجاهاش نرسیدم نمیدونم چین happy

۱۳۹۵/۳/۱۱ ۰۸:۲۶:۳۱
(ویرایش)

ممنونم عزیییزم. به شما هم همینطور ایشالا anim2-4d564ad6

۱۳۹۵/۳/۱۱ ۱۳:۵۰:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۴/۱۲ ۰۸:۲۴:۲۷
(ویرایش)

سلام زهرا خانم . مبارکه . منم هفته پنجم بارداری هستم . ان شاله بزودی دامن همه کسایی ک منتظرن سبز بشه .flower

۱۳۹۵/۳/۱۱ ۱۴:۲۴:۴۴
(ویرایش)

جدی؟؟؟؟ دقیقا مث منیییییی... آخجوووون. نیکو جونم دقیقا چن روزته؟ من 5 هفته و 5 روزمه. مبارکت باشه عزیزممم

۱۳۹۵/۳/۱۱ ۱۹:۳۸:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۷/۲۲ ۱۰:۵۱:۰۲
(ویرایش)

مبارکه هیچی بهتر از این نمیشه انشالله قدم نی نی کوچولوت خیرباشه.

تاخدارو دارم غم ندارم
۱۳۹۵/۳/۱۲ ۰۲:۳۵:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۵ ۲۳:۵۷:۵۰
(ویرایش)

زهرا یاسی جونم هزار بار خداروشکر و هزار تا تبریکککککککک.

ایشالا خداوند برای تو و نینی خوشگلت بهترینا رو ورق بزنه

Stay stronge
۱۳۹۵/۳/۱۲ ۰۸:۰۶:۱۴
(ویرایش)

ممنونم نورا جونم ممنونم مامان دختر خوشبخت ... ایشالا خدا برای شما هم بهترین های خودش رو رقم بزنه. ممنونم ازین همه انرژی مثبتی که بهم میدین anim2-4d564ad6

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران