تعداد بازدید : 10596
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۳/۱۸
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۷/۱
کاربران آنلاین : 0
پری۲۲
۱۳۹۵/۳/۱۸ ۰۰:۴۴:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۴/۲۳ ۱۹:۱۴:۳۶

انتخاب پزشک

(ویرایش)

سلام به همگی,,دوستان کسی خانم دکتر رزا پرستنده چهر میشناسهعهعه؟؟؟؟ کارش  چطوره؟؟؟؟؟؟ هرچی راجع به دکتر میدونین لطفا بگین هواینکه پرستنده چهر بهترن یا مریم اشرفی ؟؟؟

۱۳۹۵/۳/۱۸ ۱۱:۴۳:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۴/۵ ۱۱:۰۲:۱۴
(ویرایش)

سلام دوست عزیز .من بیمار دکتر پرستنده هستم .کارشون خوبه .سزارین من رو هم 6 سال پیش ایشون انجام دادن تو بیمارستان نجمیه و همکارم رو تو بیمارستان دیگه ای همین دکتر سزارین کرد. نود درصد بیماراش ازش راضی ان .فقط مشکلش شلوغی بیش از حد مطبشه که باید قید یه عصر تا شب رو بزنی تا ویزیت بشی و این برای خانم باردار خیلی سخته که از 7 شب تا 11تو صندلی بشینه .خود خانم دکتر خیلی خوش اخلاقه و این از حسن های این خانم دکتره.امیدوارم کمکتون کرده باشم

دنبال كسي نباشيد كه همه مشكلات شما را حل كند دنبال كسي باشيد كه نگذارد به تنهايي با مشكلات روبرو شويد
۱۳۹۵/۳/۱۹ ۱۸:۴۵:۳۴
(ویرایش)

ممنونم ازت,,,دقیقا مشکل منم شلوغیه زیادهsad

۱۳۹۵/۳/۱۹ ۱۸:۴۷:۱۷
(ویرایش)

ممنونم 

۱۳۹۵/۳/۱۹ ۱۸:۴۸:۳۵
(ویرایش)

ممنونم عزیزم,,دقیقا مشکل منم شلوغیه زیاده,,و اینکه نوبت نمیدهsad

۱۳۹۵/۳/۱۹ ۲۱:۱۱:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۴ ۱۸:۴۶:۲۴
(ویرایش)

کوچولو بیا تو تاپیک خودمون از عروس مهر اسم دکترشو بپرس ،همسایه مامانش خیلی ازش تعریف میکنه.

زندگی قانون
باورو ها و لیاقتهاست!!!!
همیشه باور
داشته باش
لایق بهترین هایی!!!!❤💓💓❤:
بهترینها رو واستون ارزو دارم
۱۳۹۵/۳/۲۰ ۰۰:۲۲:۴۲
(ویرایش)

خانمای گل هرکی دکتر خوب و بیمارستان دولتی خوب میشناسه معرفی کنه.... من دفترچه بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلح دارم

۱۳۹۵/۳/۲۰ ۱۰:۲۶:۴۳
(ویرایش)
ممنونم خانمی,,شما کجا ساکنی؟
۱۳۹۵/۳/۲۷ ۰۸:۲۷:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۴/۵ ۱۱:۰۲:۱۴
(ویرایش)

من نجمیه سزارین شدم با اینکه دکترم عالی بود اما ازبیمارستان و کادرش اصلا راضی نبودم .من خودم چون از کادر درمان بودم دیدم که نه کادرش برخورد خوبی داشتن نه محیطش خوب بود البته تو بخش که آوردن رومی گم و گرنه انصافا بجه های اتاق عملشون خوب بودن.اما تو بخش حتی موقع وصل سرم به نرس گفتم که تو رگ نیستی گفت شما دخالت نکن من پرستارم یا شما .بعد از ده دقیه درد مادرم دنبالشون فرستاد که درد داره گفتن طبیعیه منم چون دردم شدید بود نمی تونستم سرم رو دربیارم بعد از یکساعت و دعوای مادرم پرستاره با ناراحتی اومد سرم رو کشید در حالی که زیر آرنج من اندازه یه تخم مرغ مایع جمع شده بود .و پوست  زیر چسب سرم هم کاملا کنده شده بود .و جواب فقط یه ببخشید بود .من خودم شخصا می خواستم شکایت کنم اما مادرم با مهربونیش نذاشت .از من گفتن اگه می خوای جای دولتی بری بیمه نیروهای مسلح هم هستی من بیمارستان بقیه ا..و دکتر کاشانی رو معرفی می کنم .بیمارستان ولیعصر نیروی انتظامی هم تو خیابون ولیعصر خیلی دکترای خوب و خدمات دهی خوبی داره من جاریم و خواهراش همه بچه هاشون رو اونجا به دنیا آوردن .بیمارستان چمران هم خوبه .دیگه خود دانی اما من که 13 ساله تو کادردرمانم می گم که چمران و بقیه الله و ولیعصر خیلی از نجمیه بهتره .اتاقهای نجمیه اگه وی آی پی نگیری 4 نفره است و خیلی شلوغه .تا صبح زن زایمان کرده از صدای بچه ها نمی تونه بخوابه

دنبال كسي نباشيد كه همه مشكلات شما را حل كند دنبال كسي باشيد كه نگذارد به تنهايي با مشكلات روبرو شويد
۱۳۹۵/۴/۲۶ ۲۳:۰۲:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۱۹ ۱۵:۰۴:۳۱
(ویرایش)

من چمران به دنیا اومدم anim2-40

24سالمه . شهریور 94ازدواج کردم .
۱۳۹۶/۷/۱ ۱۶:۰۶:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۲ ۱۰:۰۴:۳۱
(ویرایش)

آدرس و مشخصات کامل دکتر رزا پرستنده چهر

http://pezeshkekhoob.com/doctor/5705-roza-parastandehchehr

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال