تعداد بازدید : 1218
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۳/۲۳
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۳/۲۵
کاربران آنلاین : 0
paresan
۱۳۹۵/۳/۲۳ ۱۳:۴۹:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۳/۲۷ ۱۵:۲۶:۵۴

مشکلات بارداری

(ویرایش)

سلام حانمهای گرامی همسر من در دوران بارداری فوق العاده بد اخلاقتر و وحشی تر شده بود دست از کتک زدنهاش بر نمیداشت بدتر هم به شکمم و کمرم میزد نزدیکیهای خیلی بیرحمانه و با فشار و درد برقرار میکرد تا اخر بچم سقط شد ولی بعدش همش میگفت خودت و رحمت مشکل داشته که بچه نمونده  حتی وقتی به لکه بینی افتادم دکتر گفت دو هفته استراحت مطلق باید کنی اجازه نداد که استراحت کنم و دست از اذیتهاش بر نداشت  حالا به نظر شما رحمم مشکل داشته یا اون کتکها و مشتها و فشارها باعث شده بود بچم سقط بشه حتی الان که دو سال میگذره هنوز به یادش گریه میکنم چون خیلی دوران سختی رو تو شکمم گذروند 

من دلشکسته ام
۱۳۹۵/۳/۲۳ ۱۳:۵۰:۵۱
(ویرایش)
من دلشکسته ام
۱۳۹۵/۳/۲۳ ۱۳:۵۹:۳۴
(ویرایش)
من دلشکسته ام
۱۳۹۵/۳/۲۳ ۱۴:۵۱:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۴/۲ ۱۴:۳۲:۲۲
(ویرایش)

اخی عزیزم..

خییییییلی ناراحت شدم😪..بنظرم ادامه زندگی اونم با همچین مردی اصلا ....

بشکنه دستش ایشالا😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡

الا بذکرالله تطمئن القلوب
۱۳۹۵/۳/۲۳ ۱۵:۰۱:۴۸
(ویرایش)
من دلشکسته ام
۱۳۹۵/۳/۲۳ ۱۵:۱۷:۲۶
(ویرایش)

ببخشید گلم ناراحتت کردم ، انشاالله هیچ وقت غم نداشته باشی و شاد و سلامت زندگی کنید  و خدا بهت بچهه های خوشگل و سالم بده 👪 . خیلی دلم گرفته بود اولین بار هم بود وارد این سایت شده بودم ، این فقط یکی از مشکلات زندگیم بود اتفاقا دارم به این زندگی خاتمه میدم تا حالا هم به خاطره عشقی که بهش داشتم و بله ای که گفته بودم و متعهد بودم تحمل کردم ولی دیگه طاقتم تموم شده بخصوص که میگه تو مشکل نازایی داری و اون کارهاش رو و خودش رو مقصر نمیدونه  برام دعا کن و دعا کن خدا جوابش بده 

من دلشکسته ام
۱۳۹۵/۳/۲۳ ۱۶:۰۷:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۸/۱۴ ۲۰:۱۰:۵۲
(ویرایش)

سلام گلم ببخش که اینو میگم ولی وقتی نوشته ات رو خوندم چنان عصبانیتو خشمی وجودمو گرفت که اگه دمه دستم بود یه بلایی سرش میاوردم anim2-New-6

منم تجربه یزندگی خیلی بد و وحشتناک و داشتم و دقیقا فقط بخاطر اینکه پشت وانه ایی نداشتم و تعهدی که سر عقد داده بودم تحمل میکردم منم تو ازدواج اولم  همون اوایل باردار شدم ولی انقدر مادرشو خودش اذیتم کردن و ازم کارهایه سخت مثل شستن فرش دستباف 12 متری اونم تک و تنها اونم 3 تا نه یکی و خلاصه به محض اینکه فهمیدن باردارم خونه تکونی کردنشون گرفت اگه کاری رو هم باب میلشون انجام نمیدادم هم کتکم میزدن هم کلی تحقیر ..... وای خیلی بهم ریختم دوباره یاد اوری همه اینا برام خیلی سخته  تازه بغیر از اینا شوهر من سه چهارتا دوست دختر داشت که راحت میاوردشون تو خونه جلو چشم من هرکاری ئوست داشتن میکردن . اینارو نگفتم که بیشتر ناراحتت بکنم گفتم که بدونی فقط تو تنها نیستی

الان دقیقا 10سال از این قضیه میگذره  ومن یکساله ازدواج کردمو هفت ماه هم هست باردارم خیلی هم خدارو شاکرم بابت اینهه محبتی که بهم کرده و به تو هم دوست عزیزم میگم که ناراحت نباش مطمن باش یه روز خوب میاد

یه روزی یه جایی یه کسی .... صبر داشته باشflower

یه روزی,یه جایی,یه کسی, صبر داشته باش
۱۳۹۵/۳/۲۳ ۱۶:۴۱:۲۶
(ویرایش)

سلام خانمی ببخش که باعث ناراحتیت و یاداوری خاطرات گذشتت شدم و خیلی ممنون از ابراز همدردیت ، منم راستش رو بخوای روم نشد بگم ، جدا شدم تموم شد. گفتم دارم به این زندگی خاتمه میدم ولی راستش دیگه کامل جدا شدم ،خیلی از طلاق متنفر بودم و خیلی بهش فرصت دادم و تحمل کردم و خیلی دیر اقدام کردم از طلاق گرفتن خجالت میکشیدم ولی دیگه زندگی غیر قابل تحمل بود و دیگه اینطوری شد ، بگذریم  .        انشاالله گلم به یاری خدای بزرگ و به حق همین ماه عزیز همیشه خوشبخت و شاد و سربلند باشی انشاالله فرزندت هم به سلامتی به دنیا بیاد و خوشحال بشی  موفق باشی گلم  

من دلشکسته ام
۱۳۹۵/۳/۲۵ ۱۱:۵۰:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ ۱۱:۳۸:۱۶
(ویرایش)

worry

بچه ها با تماااام وجودم برا همه ی دخترای گل سرزمینم بههههههترینای خدا رو آرزو میکنم. الهی بشکنه دست هر مرد نامردی که دس رو زنش بلند میکنه به ناحق.... خدا سرش میاره...

بچه ها با امید به زندگیتون ادامه بدید.

پارسان جونم به این فک کن که بچه نداری و فعلا راحتی. اگه بچه داشتی سخت تر بود هم برا تو هم بچه. خداروهزاربار شکر که راهتو ازون آدم پست جدا کردی..... به این فک کن که روزای خیلی عالی و پرنوری در انتظارته. دیگه م بهش فک نکن. هرچن گفتنش برا من آسونه.... اما قوی باش عزیزم love

زنبق جون دیگه یادش نیفت. خدا عوض هرکسی رو هم توی دنیا میده هم اون دنیا. بسپرش دس خدا که خود خدا بهترین انتقام گیرنده ست. بهش فک نکن و به نی نی فسقلی هفت ماهه ت فک کن. که الان داره توی مامانش وول میخوره love

۱۳۹۵/۳/۲۵ ۱۳:۱۸:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۳ ۰۱:۴۰:۴۵
(ویرایش)

.

22 ساله و در انتظار نی نی!
۱۳۹۵/۳/۲۵ ۱۳:۱۸:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۳ ۰۱:۴۰:۴۵
(ویرایش)

الهی.. پارسان عزیزم برا چی خجالت بکشی خانومی. درسته طلاق آخرین راه چارس ولی بهرحال بعنوان اخرین راه چاره کارسازه و لازمه که خدا تو دینش گذاشته طلاق و جدایی رو. عزیز دلم خودت تو زندگی خودت بودی و حتما خودت به این نتیجه رسیدی که جدایی تنها چارس که جدا شدی. خدا رو هزار بار شکر که بچه نداری و اگه داشتی بخاطر بچه مجبور میشدی هر رفتاریو تحمل کنی. الان حسابی به خودت و دل خودت برس. مال خودت باش. خدا رو شکر کن و سعی کن واسه خودت یه زندگی آروم بسازی و ان شاالله بوقتش بهترین شریک زندگیت که یه آدم به تمام معنای واقعی باشه خدا وارد زندگیت میکنه. خدا رو شکر میکنم که روزای سختتو داری پشت سر میذاری و امیدوارم و از ته دلم از خدا برای تو و برای همه ی دخترا و خانومای پاک و مهربون آینده ی روشن و شیرین و پر از دلخوشی میخوام...

22 ساله و در انتظار نی نی!
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران