تعداد بازدید : 2400
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۳/۲۳
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۳/۲۸
کاربران آنلاین : 0
منو همسرم
۱۳۹۵/۳/۲۳ ۱۴:۲۱:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۴/۲ ۱۴:۳۲:۲۲

دوستان سلام عایا من خُُِلم!!!¡¡¡¿¿؟

(ویرایش)

خانما سلام من تازه عضو شدم و میخام زودمامان بشم کمک میخام😪😪

الا بذکرالله تطمئن القلوب
۱۳۹۵/۳/۲۳ ۱۴:۲۵:۵۸
(ویرایش)

هیشکی انلاین نیست.؟؟

من هفت ماه بعد ازدواجم یه سقط داشتم کورتاژشدم الان بعد شش ماه اقدام کردم.از اون ماه شروع کردم که به فنا رفت و پریود شدم 21خرداد یعنی جمعه گذشته پاک شدم و با انرژی باز شروع کردم!!!استرس زیاد دارم من خلم جلو جلو فکر میکنم نکنه مث ماه قبل بشه!!😰میدونم دیونه شدم اومدم اینجا شما کمکمکنید...

۱۳۹۵/۳/۲۳ ۱۵:۳۷:۳۸
(ویرایش)

ممنونم دریایی

۱۳۹۵/۳/۲۳ ۱۵:۵۳:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۸/۱۴ ۲۰:۱۰:۵۲
(ویرایش)

سلام گلم خانومی نگران نباش نه دیونه شدی نه خل دقیقا برعکس اگه دیوونه و خل بودی نگران هیچی نمیشدی و بنظر من بهتره که واقعا ادم یه وقتهایی خل بشه و بیخیال همه چی بشه   anim2-4d564ad6 منم سابقه سه تا سقط داشتم که یکیش تو پنج ماهگی بود خیلی نا امید بودم فکر میکردم دیگه باردار نمیشم ولی دقیقا همون وقتی که دیگه تصمیم گرفتم بسپارم بخدا که خودش بهترین وقت واسه هرچیزی رو بهتر از ما میدونه باردار شدم و جالب اینکه منکه انقدر دنبال بچه دار شدن بودم تا 10 هفته اصن نمیدونستم باردارم الانم هفته 32 هستم انشالله برای تو و همچنین دریا جون هم اتفاق قشنگه میوفته این ماه ماه مهمانی داست پس بهترین وقت واسه درخواست ازش هست blink love

یه روزی,یه جایی,یه کسی, صبر داشته باش
۱۳۹۵/۳/۲۳ ۱۵:۵۷:۲۸
(ویرایش)

سلام زنبق سفید.مرسی از دلگرمیت...حرفات پراز انرژی بود.دعا کن من تو این ماه باردار بشم...ان شاءالله بارداری خوبی داشته باشی....🐣🐥🐤

۱۳۹۵/۳/۲۳ ۱۶:۱۲:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۸/۱۴ ۲۰:۱۰:۵۲
(ویرایش)

فدات انشاللله یه نی نی سالم و صالح خدا نصیبت کنه ممنون از مهربونیت flower

یه روزی,یه جایی,یه کسی, صبر داشته باش
۱۳۹۵/۳/۲۳ ۱۶:۱۳:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۲۲ ۰۸:۰۵:۰۲
(ویرایش)

منو همسرم سلام

نگران نباش بیشتر ماها که منتظر بچه بودیم این نگرانی ها و به قول تو خل بازیا رو داشتیم این نامیدیا و استرسها رو اما بعد چند ماه بالاخره بچه دار شدیم من هفته 9 بارداریم حالم خیلی خرابه..امیدوارم تو هم به زودی باردار بشی عزیزم

سلام زندگی
۱۳۹۵/۳/۲۳ ۱۶:۳۶:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۶/۲۰ ۱۴:۵۹:۱۴
(ویرایش)

سلام عزیزم...منو همسرم جان اگه شما خل باشی پس من چی بگم که هنوز اقدام نکرده همش استرس دارم که اگه نشه,چی.....ان شاءالله بعد ماه رمضون میخوام اقدام کنم...ولی به این ایمان دارم که خدا بهترینا رو برای بندش میخواد....عزیزم صبرداشته باش و به خدا توکل کن...ان شاءالله خدا به منو شما و همه ی کسایی که نی نی دوستدارن فرزند صالح و سالم بده...

۱۳۹۵/۳/۲۳ ۱۹:۰۸:۱۰
(ویرایش)

مرسی ایه جون .بهت دعا میکنم؟

چند وقته ازدواج کردی؟

۱۳۹۵/۳/۲۳ ۱۹:۱۰:۲۱
(ویرایش)

مرسی ایه جون .بهت دعا میکنم؟

چند وقته ازدواج کردی؟

۱۳۹۵/۳/۲۴ ۱۶:۱۸:۲۹
(ویرایش)

سلام دوستان کجایییییین؟

نماز روزه هاتون قبول💥💫🌟✨

۱۳۹۵/۳/۲۵ ۰۱:۵۲:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۴/۵ ۱۲:۰۰:۱۳
(ویرایش)

سلام عزیزم من مجردم و تجربه تدارم که بگم فقط اینو بدون توی هر کاری فکر و اندیشه مثبت تاثیرهای خیلی بزرگی میذاره و به هرچیزی که فکر کنی همون میشه پس کاملا مثبت اندیش باش ...ان شاالله خبرای خوبی بده ماه های اینده 💜💜💜

بگذار عشق خاصیت تو باشد و نه رابطه ی خاص تو با کسی❤
۱۳۹۵/۳/۲۵ ۰۴:۴۰:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۲۸ ۰۴:۰۳:۰۵
(ویرایش)

سلام دوستای مهربون تو این ماه خوب واسه منم دعا کنین که مامان بشم خیلی افسرده شدم😢

زندگی رقص در آغوش خداست❤
۱۳۹۵/۳/۲۵ ۰۴:۴۰:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۲۸ ۰۴:۰۳:۰۵
(ویرایش)

سلام دوستای مهربون تو این ماه خوب واسه منم دعا کنین که مامان بشم خیلی افسرده شدم😢

زندگی رقص در آغوش خداست❤
۱۳۹۵/۳/۲۵ ۱۱:۳۶:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ ۱۱:۳۸:۱۶
(ویرایش)

پس احتمالا ما هممون خلیم عزیزم happyanim2-4d564ad6anim2-4d564ad6 بسپرش به خدا. خیالتم نباشه anim2-thanks

۱۳۹۵/۳/۲۸ ۱۴:۲۲:۴۶
(ویرایش)

سلام دوستان گلم من اووومددددم✊👊✊👊✊👊😎

بچه ها رو محاسبه گر سایت برام نوشته از فردا تا 5تیر تاریخ تخمک گذاریمه میخاستم بدونم واقعا درسته و دقیق.؟؟عاخه من تقویم همسران گرفتم الان 4روزه نوشته قمر در عقربه اصلا مناسب نیست برای نزدیکی شوهر منم بچه مثبتتتتتتت از همونی که گفتم رفقاش طلبن و نسخه میپیچن برامو!!!پستشو گذاشتم که چی گفتن در مورد اسید فولیک!!!

حالا بنظرتون دقیق از فرداس تخمک گذاریم شروع کنم ؟من 21خرداد پاک شدم نزدیکی دهشتم ولی این 4روز که نوشته قمر در عقرب نداشتیم .از عردا شروع کنم شانسم بالاس؟_؟؟

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران