تعداد بازدید : 1113
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۴/۱۸
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۵/۶
کاربران آنلاین : 0
(...)nabat
۱۳۹۵/۴/۱۸ ۱۴:۴۷:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۵/۲۸ ۱۹:۵۹:۲۲

ترس إز رابطه به همراه سردي

(ویرایش)

سلام من سال ٨٧عروسيم بوده و تا الان رابطمون سطحي بوده و هيچ دخولي صورت نگرفته فقط يكبار كه اونم بي حركت ديگه نزاشتم تا اينكه رفتمً دكار زنان ديلاتور فلزي بوده بهم معرفي كرده ساير هفت هشت ده هفت .سايز هفت وً ميتونستم بزارم ولي تو حركت مشكل داشتم هشتم همينطور ولي ده أصلا نتونستم و ديگه استفاده نكردم چون پوستمو ميكند و واقعيتش وقتي  موفق نميشدم تا يه مدت افسردهً ميشدم إز نظر روحي وً رواني تو زندگيم مشكل پيدا كردم همش پرخاش ميكنم و أصلا دست خودم نيست همسرم خيلي خوبه ولي من همش ازش ميخوام كه بره چون احساس ميكنم داره به پاي من تباه ميشه لطفا كمكم كنين من انقدر بي انرژي شدم كه چقد ماهه أصلا كنار همسرم نميخوابم خيلي خيلي سرد شدم

۱۳۹۵/۴/۱۸ ۱۷:۱۵:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۱۵ ۰۴:۴۱:۱۰
(ویرایش)

نبات جون عزيز،شما لطف كن همين شرح حالت رو تو انجمن واژينيسموس بزار،صفحه اول انجمن روهم به دقت بخون وتمرينات رو از كگل كردن شروع كن،توى انجمن مريم وسلما جون راهنماييت ميكنن،مطمين باش اگه طبق اصول پيش برى خيلى زود بانو ميشي،توى انجمن منتظرتيم،جلوى اسمت هم(...)بزار تا معلوم شه در حال درمانى وبعد بانو شدنت انشالله شماره تو داخلش ميزارى،تو اين تمرينات بدون درد وخونريزى پرده از بين ميره پس اگه پرده دارى همسرت رو در جريان بزار،نگران نباش حتما موفق ميشى،

❤️
۱۳۹۵/۴/۱۸ ۱۷:۵۸:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ ۱۵:۱۰:۱۲
(ویرایش)

سلام مطمئن باش خوب میشی فقط بشتکار داشته باش با بچه ها تمرین کن من4 سال مثل تو بودم الان 7ماهه درمان شدم تازه باردارم خوب میشی برو داخل انجمن ......چند سالته

خدایا خیلی مهربونی دوست دارم.......
۱۳۹۵/۴/۱۸ ۲۲:۳۷:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۶ ۱۵:۰۲:۵۸
۱۳۹۵/۴/۱۸ ۲۲:۳۹:۴۳
(ویرایش)

ماهور جان مبارکه . چس چرا شماره بانو شدنت نیست؟ میومدی تو انجمن میگفتی کلی به بقیه روحیه میدی

Instagram: vaginismus.ir
۱۳۹۵/۴/۱۹ ۱۴:۲۴:۵۱
(ویرایش)

سلام سلمای عزیز من خودم خودم درمان کردم با روشی مشابه روش شما یکماه بعد از درمانم با ماماسایت وشما اشنا شدم وبرام جالب بود که روشم چقدر شبیه شما بود ...

۱۳۹۵/۴/۱۹ ۲۲:۰۶:۵۹
(ویرایش)

خدارو شکر ماهور جان. ایشالا به زودی مامان میشی

Instagram: vaginismus.ir
۱۳۹۵/۴/۲۰ ۱۲:۱۱:۵۴
(ویرایش)

ممنون عزیزم موفق باشی .....

۱۳۹۵/۵/۶ ۰۰:۳۹:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۵/۲۸ ۱۹:۵۹:۲۲
(ویرایش)

سلام عزيزان ممنون از اينكه تو اين راه كمكم ميكنين اميدوارم بتونم موفق شم من امروز شروع كردم و با دور ابتدا شش و انتها ٧ ولي فقط استرس دارم كه همش يه صدايي بده و پارگي داشته باشم أيا اينطوره؟

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران