تعداد بازدید : 2320
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۵/۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۵/۲
کاربران آنلاین : 0
Atoova
۱۳۹۵/۵/۱ ۱۲:۳۹:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۵/۱ ۱۹:۴۱:۳۳

نميتونم نيازشو كنترل كنم

(ویرایش)

شش ماهه با آقایی نامزد کردیم، در واقع یک ماهه که رابطه رسمی شده، اما نامزدم شدیدا بهم گرایش داره و دوس داره نزدیک تر باشیم، ولی من با تمام علاقه یی که بهش دارم، زیاد در خودم میلی احساس میکنم؛ یعنی از یه طرف اصلا دوس ندارم الان رابطه نزدیکی داشته باشیم از یه طرف هم واقعا در خودم هیچ میلی نمیبینم، انگار این چزا واسم تعریف نشده و حتی وقتی زیاد دستم تو دستشه یا نزدیکم میشه بعد از چند دقیقه کلافه میشم، به نظرتون دلیل خاصی داره؟/ مشکلی دارم؟ یا مثلا اینکه سردم؟

۱۳۹۵/۵/۱ ۱۶:۲۷:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۷/۱۸ ۲۳:۴۰:۴۷
(ویرایش)

نه فعلا چیزی مشخص نمیشه

بعدم این حس شمارو خیلیا دارن

وقتی از مجردی در میای و حس مسولیت میگیری خود به خود بدت میاد! که البته بهتره کنترلش کنی و باهاش کنار بیای زندگی تازه ای شروع کنی

اینکه دستتو بکشی نشون نمیده سردی

و تا وقتی نرفتی زیز یه سقف بکارتتو حفظ کن این ارزشتو بالا میبره

از مكافات عمل غافل مشو
گندم از گندم برويد!جو از جو
۱۳۹۵/۵/۲ ۱۷:۴۸:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۶/۱۰ ۲۱:۵۲:۳۴
(ویرایش)

درکت می کنم منم قبل ازدواج همین حالتو داشتم

۱۳۹۵/۵/۲ ۲۰:۴۶:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۳ ۰۱:۴۰:۴۵
(ویرایش)

خیلیا اینطورین. منم فوری بعد عقدمون اولین بار که دستمو گرفت حالم بد شد!!!  حتی بعد جشن عقدمون لپپمو بوسید واقعا حالم بد شد و گریم گرفت. ولی یه مدت بعدش کم کم وقتی محبت بهش بیشتر شد از هر نظر برام شدیییییییدا جذابیت پیدا کرد. الان فقط باید رو دلت و عشقت کار کنی. شاید فکر کنی خیلی دوسش داری ولی ظاهریه. سعی کن واقعی واقعی عاشقش باشی. اونموقع با تمام وحود میخوای حوری بهش نزدیک بشی که حتی یک هزارم میلیمتر هم بدنت باهاش فاصله نداشته باشه!!!anim2-thumbsupsmileyanim

22 ساله و در انتظار نی نی!
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران