تعداد بازدید : 813821
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۵/۱۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۸/۱۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۵/۲۸ ۱۷:۰۰:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۷ ۱۱:۵۹:۰۴
(ویرایش)

ای وای تفلکیا چی میکشن anim2-25r30wi

ایشالله ترسشون بریزه تا بتونن ترس ما رو بریزن anim2-bunnyearsmileyولی افرین به روحیت ادامه بده ایشالله هفته دیگه میای میگی بانو شدممممممممممممممممم anim2-4d564ad6

من نمیتونم اسمتو انتخاب کنم ایناز جان

ارغوان جون قرار شد نترسی دیگه من روز اول که اومدم گوش پاکن رو وارد کنم پاهام می لرزید ولی به خودم گفتم غلط کردی ترس داری داشته باش این میره تو ترست میریزه بعدم با کگل و نفس عمیق اینقدر راحت رفت تو که کلا ترسم ریخت الانم دیلاتور ها خیلی راحت تر از گوش پاکن ها داخل رفت فقط نترس هیچیت نمیشه anim2-a2d3

من تونستمممممممممممم
۱۳۹۵/۵/۲۸ ۱۷:۳۷:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ ۱۷:۲۸:۱۲
(ویرایش)

سلام خوبید بچه ها؟

نوترا جان تمرین کردی؟؟

به کجا رسیدی؟

خواستن توانستن است
۱۳۹۵/۵/۲۸ ۱۷:۳۹:۲۰
(ویرایش)

منم ۱۹ سالمه.یه سال عقد بودم یه ساله عروسی کردم.البته شهریور میشه یه سال.

خواستن توانستن است
۱۳۹۵/۵/۲۸ ۱۷:۴۲:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۱۸ ۰۸:۳۷:۱۰
(ویرایش)

سلام، خوشبحالتون اونايي كه درمان شديد من اين اخريا نميدونم چمه دل تو دلم نيست ميخوام زودتر بانو بشم ، در صورتيكه بايد با صبر و حوصله پيش برم الان سايز ٩/٥ ام هنوز باش روون نشدم .. البته از ديروز تا الان، بچها شما رو هر ديلاتور چند روز ميمونيد تا روون روون بشيد؟ anim2-21

توكلت علي الله
۱۳۹۵/۵/۲۸ ۱۸:۰۲:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۸ ۰۴:۰۵:۳۳
(ویرایش)

خانما تورو خدا کمکم کنید به قران افسردگی گرفتم هی میخوام شروع کنم اما میترسم منم یه ساله عروسی کردم دوس دارم بانو بشم اما ترسم نمیذاره میخوام شروع کنم ولی بخاطر ترسم هی عقب میندازم تورو به همه مقدسات کمکم کنید منم مشکل دارم خواهش میکنم😭😭😭😭

۱۳۹۵/۵/۲۸ ۱۸:۰۳:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۵ ۱۴:۱۱:۵۰
(ویرایش)

خواهش میکنم عزیزم ، انشالله موفق میشی kiss

۱۳۹۵/۵/۲۸ ۱۸:۱۰:۲۱
(ویرایش)

mikla جان خواهش میکنم ترسو بزار کنار.فقط کافیه شروع کنی بعدش دیگه راه میفتی.منم اوایل میترسیدم الان فهمیدم ترس بیخودیه.بدو بدو شروع کن تنبلی نکن.

خواستن توانستن است
۱۳۹۵/۵/۲۸ ۱۸:۱۳:۰۳
(ویرایش)

نوترا جان کگل  بلند با دیلاتور ثابت انجام بده.بخدا راحت میشی.من دیشب پریود شدم.تو پریودت کیه؟؟؟

خواستن توانستن است
۱۳۹۵/۵/۲۸ ۱۸:۱۶:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۱ ۰۹:۴۱:۲۷
(ویرایش)

سلام بچه ها من الان میخوام تمرینمو با یک گوش پاک کن شروع کنم دعا کنین بتونمsad

قهرمان زندگى خودت باش
۱۳۹۵/۵/۲۸ ۱۸:۱۹:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۸ ۱۴:۳۸:۱۴
(ویرایش)

میکلا عین خودمی ولی هر روز وارسی کن کگل کار کن با وارسی ی کم از ترست میریزه ،من اصن جرات نمیکردم دس بزنم باورت میشه تا حالا واژنو ندیده بودم نمیخاستم نگاش کنم میترسیدم ولی الان بهتر شدم جرات کردم که نصف گوشپاکنو داخل کنم

اینجا دوستایی پیدا میکنی ک مثل خودتن درکت میکنن،اگه بچه ها نبودن من عمرا تا اینجا پیش میرفتم بهت جرات اینکارو میدن با حرفای قشنگشون

من، به معجزه عشق ایمان دارم 💕
۱۳۹۵/۵/۲۸ ۱۸:۲۳:۰۴
(ویرایش)

ببخشی اشتباه منشنت کردم فکر کردم ملیکلا اسمته funny

۱۳۹۵/۵/۲۸ ۱۸:۳۸:۰۴
(ویرایش)

cry دوستای خوبم من احساس میکنم هیچوقت نمیتونم اون کار رو انجام بدم... تازه که میخواستم با گوش پاک کن انجام بدم خیلی سخت بود انجامش sad من خیلی میترسم خیلی زیاد.. تازه که التم رو تو اینه نگاه کردم احساس میکنم با الت همه فرق داره دور سوراخم دوتا گوشت کوچیک هست که وقتی سوراخم باز میشه میزنه بیرون نکنه من مریض باشم. sadپس چجوری انگشت شوهرم رفت داخل sad من خیلی میترسم دیگه نا امید شدم.... cry منم میخوام زن باشم من نمیخوام از شوهرم جدا شم ....حالا چکار کنم؟sad 

بخدا دوروز بود انقدر توخونه خوشحال بودم از وقتی صحبت های شما و انجام تمریناتتون و روحیه ی خوبتون رو دیدم کلی امیدوار شدم گفتم منم میتونم بلاخره نزدیکی کنم ولی با اولین تمرینم کلی نا امید شدم حالت مرگ بهم دست داد و قلبم تند تند زد.. خیلی گریه کردم sad من یکماه بیشتر وقت ندارم sad نمیدونم چکار کنم

قهرمان زندگى خودت باش
۱۳۹۵/۵/۲۸ ۱۸:۳۹:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۸ ۰۴:۰۵:۳۳
(ویرایش)

بخدا شروع کردم الان به جان مامانم شروع کردم ولی اولین گوش پاکنم دوسانت که میره تو هرچی فشار میدم دیگه نمیره؟چکار کنم الان

۱۳۹۵/۵/۲۸ ۱۸:۴۲:۱۰
(ویرایش)

ارغوان جون خیلی نا امید شدم خیلی... من با همه فرق دارم این ترس لعنتی این احساس مرگ این واژن وحشتناک همه ی اینا اجازه نمیدن منم مثل همه بانو بشم cry

قهرمان زندگى خودت باش
۱۳۹۵/۵/۲۸ ۱۸:۴۷:۳۸
(ویرایش)

یاسمیییییییین دیونه نشو دختر اشکاتو پاک کن ببینم ، منم بار اول ک نگاه کردم وحشت داشتم هی پاهامو میبستم که نبینم دیگه این حالتو درک میکنم هیچوقت ناامید نشو من یک هفتست با یه گوش پاکن دارم سرو کله میزنم داخل نمیره با اینکه پرده ندارم،خودتو نباز بازم وارسی کن که با واژنت دوس شی ازش نترسی ، وقتی انگشت شوهرت داخل رفته پ مطمعن باش خودتم از پس از اینکار برمیای من شک ندارم ،من حتی نذاشتم شوهرم انگشتشو بذاره رو واژنم ،پ ب خودت امیدوار باش

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران