تعداد بازدید : 813773
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۵/۱۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۸/۱۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۵/۲۸ ۱۶:۰۰:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ ۱۵:۴۹:۱۶
(ویرایش)

سلام پارمین جون

افرین عاااااالیه ادامه بده

فقط حتما سایز بعدی طول دیلاتور رو حداقل 10 بساز 8 کمه

به زودی تمرینات تموم میشهanim2-a2d3

ایام غم نخواهد ماند...
۱۳۹۵/۵/۲۸ ۱۶:۰۲:۰۳
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

سارا 

مچکررررررررم anim2-28

منم 29 سالمه، 9 ماه عقد بودم، 5 ماهم هست عروسی کردم. 2ماهم درمان اینجا طول کشید و بانو شدم anim2-painting

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۵/۵/۲۸ ۱۶:۰۴:۰۶
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

سلااااااام پارمین پر انرژی

آفریییییین عاااااالیهanim2-a2d3

اقدام دوست داری؟anim2-smilies-azardl2 اقدامم به همین شییییییرینیهههه.love

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۵/۵/۲۸ ۱۶:۰۷:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ ۱۵:۴۹:۱۶
(ویرایش)

چقدر عالی ماه پیشونی جون که زود متوجه وازینیسموست شدی

منم 29 سالمه و 2 ساله ازدواج کردم.ولی فقط 3 ماهه که فهمیدم مشکلم وازینیسموس هست.worry

من از امروز پریودم شروع شد.واقعا منتظرم تموم بشه و برم تمرین

ایام غم نخواهد ماند...
۱۳۹۵/۵/۲۸ ۱۶:۱۶:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۷ ۱۱:۵۹:۰۴
(ویرایش)

ماه پیشونی جون چقدر خوبه که زود متوجه شدی من 2 سال و نیمه که میدونم بیماریم چیه و حتی علت ترسمم می دونستم ولی درمان نه!! خیلی هم بد ترسوندن منو anim2-sad

مرسی سارا جووون حتما یه انجمن هم لازم داریم واسه درمان شده ها چون دیگه دل کندن از شماها سخته من همه اش چک میکنمanim2-a2d3

من تونستمممممممممممم
۱۳۹۵/۵/۲۸ ۱۶:۱۷:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۸ ۱۴:۳۸:۱۴
(ویرایش)

خوشگلا ،

میگم معاشقه خیلی تاثیر داره موقع تمرین ، وقتی هیچ حسی نداری عاخه این دیلاتور لعنتی چجور بره داخل بدون هیچ لذتی ، موقع معاشقه حواست پرته 

وای خدایا میخام زود بانو شم ،عاشق شوهرمم دوس دارم زود خوب شم ،ازم دوره یک ماه دیگه میاد پیشم ، بهش قول دادم تا یک ماه دیگه خوب میشم 

من، به معجزه عشق ایمان دارم 💕
۱۳۹۵/۵/۲۸ ۱۶:۲۴:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۲۷ ۱۲:۵۳:۲۸
(ویرایش)

منم خودم بیو میدم کسی لازم نیست بپرسهanim2-28

منم 24 سالمه. 7 شهریور 24م تموم میشه و دومین سالگرد عقدمونه، فروردین عروسیم بود. حدود یک هفته بعد عروسی متوجه بیماریم شدم(همسرم پیج سلماجون رو دید) از همون فروردین تو فکر درمان بودم اما خونه مستقل نداشتیم تا حدودا اردیبهشت که شرو کردم از گوش پاک کن اما چون مشکلاتم زیاد بود و فوتی داشتیم و اون ماما سرخود زد پرده منو با درد زیاد ازبین برد(توی اینستا شرح حال مراجعه ام به ماما هست)با صلاحدید سلماجون از تمرینات فاصله گرفتم و بعدا اواسط خرداد دوباره شرو کردم تا الان که سایز 7 هستم(البته امروز بعد از وقفه 13 روزه می شینم سر تمرین اگر لکه بینی نداشته باشم) البته وقفه پریود و عید و خیلی مسائل دیگه باعث شده من تمرینم کند پیش بره، ضمن اینکه انقباضاتم شدیده! اما چون کگل می کنم و اصول تمرین رو رعایت میکنم خوشبختانه تا الان پسرفت نداشتم! از طرفی هم کلا ما با تکنولوژی بیگانه ایم. نه آبگرم کن داریم نه ماشین لباسشویی و نه اتاق مشترک یا دیوار، خخخخ خیالتون رو راحت کنم خونه ما کلا اپن هستش حتی سرویسش anim2-25r30wi و من در شرایط وحشتناکی درحال تمرینم! یکی دوبار نزدیک بود مادرشوهرم مچ من و دیلاتورام رو بگیره! و من همچنان مطمئنم تا قبل 96 بانو میشمanim2-25r30wi

وقتی خدا با من است چه کس میتواند علیه من باشد
۱۳۹۵/۵/۲۸ ۱۶:۳۲:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۷ ۱۱:۵۹:۰۴
(ویرایش)

ایناز جون چقدر سخته شرایطت ولی افرین به روحیت ایشالله تا یکی دو هفته دیگه بانو میشی عزیزم anim2-40

بچه ها یه سوال من وقتی به شوهرم گفتم دیلاتور رو وارد کنه با اینکه قبول کرد ولی احساس کردم خیلی راضی نیست وارد کنه نمی دونم چرا! احساس می کنم می ترسه من باز از تمرینام عقب بمونم یا کار اشتباهی انجام بده به نظرتون چیکار کنم؟anim2-21

من تونستمممممممممممم
۱۳۹۵/۵/۲۸ ۱۶:۳۴:۳۹
(ویرایش)

anim2-25r30wi ووای آآیناز ججون کلی خندیدم ، چ شرایط سختی داری من اگه جای تو بودم کلا بیخیال تمرین میشدم میگفتم توی این وض کی اینکارارو میکنه ،آفرین ب پشتکارت و ارادت واقعا خوشم اومد ،من از صبح تا شب تنهام تو خونه فقط ی ساعت تمرین میکنم اونم که اصن پیش نمیره انقباضم خیلی زیاده همش میشینم دیلاتور میسازم میگم با این کوچیکا نمیشه باید با بزرگاش امتحان کنم anim2-25r30wi بزرگارو میبینم وحشت میکنم میذارو رو واژنم میگم اینام ی روز باید داخل شن ، بیصبرانه منتظر اونروزم که بتونم با سایز بالا تمرین کنم

۱۳۹۵/۵/۲۸ ۱۶:۴۱:۴۹
(ویرایش)

تازه من الان خلاصش کردم.بماند که شبا تا صب بیدارم چون همسرم هرشب کابوس می بینه و تو خواب حرف میزنه راه میره منو یکی دیگه می بینهanim2-25r30wiاصن یه وضی!!!!! من آدمی بودم که تو خونه بابام دست به سیاه و سفید نمیزدم الان دارم یه خونه زندگی رو اداره میکنم پخت و پز و بشور بساب دهنم سرویس شده رسما،اصلا وقت واسه تمرین برام نمی مونه، بزور یه ساعت گیر میارم با خستگی تمرین میکنم، الانم گرفتگی عضلاتم عود کرده دارم نرمش میکنم تا یکساعت دیگه برم سر تمرینanim2-a2d3

۱۳۹۵/۵/۲۸ ۱۶:۴۲:۰۸
(ویرایش)

دلنیا جون منم دوس دارم زوووود اقدام کنم ولی انقباض دارم پردم ندارم واژنمم نگاه میکنم بازه قشنگ میشه دیلاتورو داخلش کنم ولی خودمو سفت میکنم و نمیشه ،  فقط ی بند انگشت داخل میره ، خیلی برات خوشحالم عزیزم برا منم دعا کن

۱۳۹۵/۵/۲۸ ۱۶:۴۴:۳۸
(ویرایش)

کاش ی گروه تلگرام داشتیم اونجا راحتتره ، اینجا همش باید صفحه رو رفرش کنیم که کامنتارو بخونیم

آیناز واقعا باریکلا ب تو ایشالا ک زود بانو میشی روحیت عالیه

۱۳۹۵/۵/۲۸ ۱۶:۴۶:۲۲
(ویرایش)

دلنیاااااااا بسه بابا کم تعریف کن دلمون خواااااست anim2-25r30wi

حسودیم شد ، دلم واسه شوهرم تنگ شده 

۱۳۹۵/۵/۲۸ ۱۶:۴۸:۰۶
(ویرایش)

پارمین جون منم شوهرم عین شوهرشما میترسه! قبلا جلوش تمرین میکردم، دیگه شرایط جور نبود وقتی خونست تمرین کنم، وقتی سرکاره من تمرین میکن. هربارم میاد من بهش گزارش میدم و کلی روحیه میده بهم. ولی وقتی دارم دیلاتور میسازم می بینم قیافشو که وحشت کرده anim2-25r30wi یه روز باهاش صحبت کردم گفتم شما یکم دیگه باید باشی کنارم دیلاتور رو خودت وارد کنی برام که ترسم کم بشه ازت و شیبش دستت بیاد دیدم داره رنگ به رنگ میشه ،آب قند لازم شد. پا شد گفت باشه. کلا از خونه رفت بیرونanim2-25r30wi

دارم روش کار میکنم ترسش کم بشهanim2-thumbsupsmileyanim

۱۳۹۵/۵/۲۸ ۱۷:۰۰:۴۲
(ویرایش)

مرسی دلنیا جونم ،ایشالا خدا از دهنت بشنوه عزیزم anim2-thanks

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567