تعداد بازدید : 811723
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۵/۱۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۸/۱۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ ۲۳:۲۳:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۲۰ ۱۱:۳۵:۵۲
(ویرایش)

سلام شهرزاد جونم..آخه من ترسم دارم برا اقدام اصلا موقع اقدام میشه ورودیه واژنمو گم میکنم...worry

باشه عزیزم در مورد اون سه تا سایز برام توضیح میدی عزیزم؟من سایز همسرم هم ۱۵ هست..serious

حس میکنم تورو....
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ ۲۳:۲۶:۲۴
(ویرایش)

سیسیلی جون آفرییین خیلی خوبه...فکر کنم بانوی بعدی هم مشخص شد...blinkموفق باشی گلمanim2-a2d3

حس میکنم تورو....
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ ۲۳:۳۱:۱۱
(ویرایش)

عسل جونم کجایی؟خیلی وقته ازت خبری نیس...قبل عمل کردنم همش بودی و بهم روحیه میدادی..ولی الان نیستی عزیزم؟خوبی؟تمرین میکنی؟منتظرم بیای بگی بانو شدی بعد غیبت طولانیتkisslove

حس میکنم تورو....
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ ۲۳:۳۳:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۱۰:۵۹:۱۷
(ویرایش)

نسیم جونم

فدات بشم عشقم😍😙 حالا که همسری دو روز نیست، با سایز آخرت فردا تمرین کنه به نظرم ، ژل هم زیاد بزن. هر چی بیشتر اقدام داشته باشین خیلی چیزا میاد دستت، میفهمی چیکار کنی بهتره ، خوش بگذره بانوووو 😍😍

سیسیلی جونم

چه عالییییanim2-thanks به نظرم فردا با سایز ۱۰ تمرین کن اگه دیگه زود باهاش راحتی و جلو و عقب میکنی بقیه ی وقتتو با سایز ۱۱ تمرین کن💪✌ چیزی نمونده عشقم 😍😍😍

روی دیوار دل خود بنویسید :
خدا هست
خدا هست
خدا هست❤
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ ۲۳:۳۹:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۱۰:۵۹:۱۷
(ویرایش)

سونیا جونم

عزیزم منم برای اینکه خیالت راحت بشه که ترس نداشته باشی موقعه اقدام میگم تمرین کن، یادمه بچه هایی که رفتن پیش خانم خیابانی ، ایشون گفته بودن با سه انگشت دستکش (کوچیک-متوسط-بزرگ) تمرین کنید کافیه ، نمیخواد همه ی سایزا رو تمرین کنید؛ فقط فکر کنم چون هر کس با دیگری متفاوته و انقباضا هم متفاوت ، بعضیا نیاز به تمرین بیشتر دارن بعضیا کمتر ! مثه بچه هایی که میبینی قبل از رسیدن به سایز همسرشون اقدام کردن مثه ریزان جون ولی بقیه باید تا سایز آخر حتما تمرین کنن. تو که سایز ۷ رو در قدم اول وارد کردی، پس فکر نمیکنم مشکلی داشته باشی! مثلا یه دیلاتور ۸-۹ و یه ۱۱-۱۲ و یه ۱۳-۱۴ میتونی درست کنی. البته اینا فقط نظر و پیشنهاد منه، بازم میخوای تو انجمن سوالتو مطرح کن 😙😙

روی دیوار دل خود بنویسید :
خدا هست
خدا هست
خدا هست❤
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ ۰۰:۱۹:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۲۰ ۱۶:۵۳:۱۳
(ویرایش)

قربون دل مهربون شهرزاد جوووون.واقعا دیگه اخرای انرژیمه.دارم کشون کشون خودمو به موفقیت میرسونم.واقعا تنها فکرم این روزها بانو شدنه.کار و شغلم همه تحت تاثیر این ببماری قرار گرفته مخصوصا این روزها.امیدوارم دیگه اخرین روزهای تمرینم باشه.من یک ساله درگیر تمرینم.امروز خیلی خسته ام.وسط تمرین باز داشت خوابم میرفت.

شهرزاد جونم امروز خیلی بهتر بود سایز ۱۱.انگاری واقعا سایز ۱۰ خیلی بدقلق تره.به امید تموم شدن این روز ها.

به به نسیم جون.اتفاقا به یادت بودم که چطور شد اقدام و پر پریت.منم اتفاقا اقدامم می افته به نزدیکای پر پر.امیدوارم به درد و خشکی نرسه و خوب پیش بره.مطمئنم تو هم اقدام جدیدت عااااالی میشه.اون دردت به خاطر پر پر بوده.ارهblink.

۱۳۹۵/۱۰/۲۷ ۰۰:۳۷:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۲۹ ۲۰:۵۸:۵۲
(ویرایش)

سلام به همگی من بیستو دو روزه بانو شدم چن بار رابطه داشتم حتی بدون لوبریکانت به این درمان شک نکنین دوستان

توکل برخدا
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ ۰۱:۴۷:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۳ ۱۳:۱۳:۱۷
(ویرایش)

مرسی عزیزم آره راحت بود عشقم ولی هنوز برای راحت تر شدنش کار دااااریما

فک کنم یه یک ساعت و نیم طول کشیدا ...ولی عوضش انگار دنیامو سفید کرد این اتفاق ... خیلی خوشحالم

برای همتون دعا میکنم ک این حس قشنگ رو تجربه کنین

چند روز دیگه خونه بابایی؟

دوست دارم حس مادربودن رو تجربه کنم
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ ۱۲:۲۸:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۹ ۱۶:۲۰:۳۰
(ویرایش)

سلام

الهه جون و سیسیلی جون خیییلی خوشحالم براتون anim2-40خداروشکر که دارید خوب پیش میرید...چقدر خوبه که نزدیکه بانو شدنید!!!anim2-4d564ad6

انشالله به زودی نتیجه تلاشا و تحمل سختی هارو میبینید.anim2-a2d3شایدم دوتاتون همزمان بانو شدید.خدارو چه دیدید..anim2-ad54ad

کلبه ی احزان شود روزی گلستان، غم خور...!
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ ۱۲:۳۹:۱۳
(ویرایش)

شهرزاد مهربونم مرسی از راهنماییت. چشم عزیزم حتما تمرین میکنم. دعا کن برام عشقم...لاو یو سو ماچanim2-40

سونیا جون نگران نباش عزیزم. خیلی خوبه که هم شهامتشو داشتی تمرین کردی و هم اینکه دیلاتورت 7 بوده، پس نگران نباش ان شالله تو هم به زودی بانو میشی عشقمanim2-a2d3

۱۳۹۵/۱۰/۲۷ ۱۲:۴۸:۵۰
(ویرایش)

چشمکی خانم هیچ عذری پذیرفته نیست.باید بیای اینجا و گزارش بدی، حتی اگه تکرای باشه قرار نیست هر روز سایز دیلاتور عوض کنیم که...منم بیش از دوهفته رو یه سایز موندم ولی گزارشای تکرایم حتا خوب بود، چون باعث میشد هر کدوم از بچه ها راهی پیش پام بذارن و اشکالات کارمو متوجه بشم. بیا اینجا گلم قراره همه به هم کمک کنیم و با انگیزه و پرقدرت به موفقیت برسیم.anim2-smilies-azardl2

لیلیا خانم شما در چه حالید ؟ شما هم سایزای اخر بودی گلم. anim2-40منتظریم هرچه زودتر بانوهای دی ماه بیشتر شنااا. پس بجنبید همه!anim2-a2d3

بقیه چی؟سمیه جون، راضی جون و بقیه که دیگه نمیاین اینجا...کجایید دخملا؟؟!anim2-ad54ad

۱۳۹۵/۱۰/۲۷ ۱۲:۵۳:۴۱
(ویرایش)

آیفر خانم معلوم هست کجایی شما؟؟؟ من که میدونم ...!!!blinkروحیه تو میگیری و نمیای اینجا دیگه ...

سایز چندی عزیزم؟؟امیدوارم تمریناتت خوب خوب پیش بره و به زودی بانو شی anim2-a2d3و بعدشم خبر مامان شدنت رو بدی عشقم.anim2-40

۱۳۹۵/۱۰/۲۷ ۱۵:۱۷:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۲ ۰۸:۴۶:۰۲
(ویرایش)

سلام عزیزان دلم. شهرزاد م جونم، نسیم جونم،  ریزان جون، الهه جون، الهام جون وهمه بچه های گل گروه.

من تازه از سرکار برگشتم. اومدم عرض ادب کنم خدمتتون. خدمت عزیزانم.

مرسی از نسیم جون بابت روحیه. ايشالا تمرینات همه خوب پیش بره و بتونیم موفق شیم. هر چی خدا بخواد.

۱۳۹۵/۱۰/۲۷ ۱۵:۴۹:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۱۴ ۱۸:۱۷:۳۵
(ویرایش)

سلام بچه های گروه خوبید؟ تمرینات چطور پیش میره انشالله تا قبل عید امسال همه بچه های گروه مشکلشون حل بشه وامسال بهترین عید رو داشته باشن💝💝💝💝

منم امروز با سایز 10 دیلاتور حدود 30 دقیقه تمرین کردم نمیدونم چرا با اینکه 3 روز دارم با این سایز تمرین میکنم و ککل هم انجام میدم بازم موقع داخل کردن دیلاتور برام سخته و دم ورودی واژنم کمی قرمز شدهcry

بچه های گروه کمکم کنید چیکار کنم که زودتر با این سایز راحت بشم تا برم سایز بعدی واقعا دیگه از این وضعیت و این واژینیموس خسته شدم anim2-65d6a5d6sanim2-65d6a5d6s

۱۳۹۵/۱۰/۲۷ ۱۵:۵۴:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۱۴ ۱۲:۲۲:۱۹
(ویرایش)

لطفن به منم روحیه بدین منم اول راهم و هنوز ورودی واژنمو بعده ده روز پیدا نکردم 😢😢😢

من میتوانم
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران