تعداد بازدید : 990
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۵/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۵/۱۵
کاربران آنلاین : 0
Ghasedk
۱۳۹۵/۵/۱۴ ۱۶:۲۴:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۸ ۲۳:۱۸:۵۲

بارداری و مسائل جنسی

(ویرایش)

با سلام خدمت همگی.

من دو هفته بعد از پریودی با نامزدم رابطه مقعدی نزدیکی داشتم . در اول نزدیکی برای تحریک آلت تناسلی خودشو به دستگاه تناسلی من مالید بعد از کاندوم استفاده کرد برای دخول مقعدی. مایع منی کامل در کاندوم تخلیه شد. الان یک هفته از زمان پریودی من میگذره و پریود نشدم . نگرانی من اینه که با پیش آبش باردار شده باشم. آیا امکان بارداری هست؟ضمن اینکه پریودی های نامنظم دارم.

ممنون میشم راهنماییم کنین

۱۳۹۵/۵/۱۴ ۱۸:۱۳:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۷/۲۲ ۱۰:۵۱:۰۲
(ویرایش)

نه بابا مگه میشه اونجوری باردار بشی😮😮😮😮

خودت داری میگی دیگه پریودهای نامنظم داری فقط برو دکتر پریودت و تنظیم کنه 

تاخدارو دارم غم ندارم
۱۳۹۵/۵/۱۴ ۲۲:۲۴:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۶/۴ ۱۳:۵۳:۲۵
(ویرایش)

سلام 

فقط خدا
۱۳۹۵/۵/۱۴ ۲۲:۲۵:۰۱
(ویرایش)

میشه یکی کمکم.گنه

فقط خدا
۱۳۹۵/۵/۱۴ ۲۲:۲۹:۰۰
(ویرایش)

من تازه نامزد کردم ...و برای اولین بار رابطه برقرار کردم چون درد داشتم ادمه ندادم...دیواره های من زخمی شده بعد از رابطه ک تموم شد ...2.3روزه ک خون ریزی دارم وقتی میرم دستشویی...و حتی انقدر درد و سوزش دارم نمیتونم ب راحتی ادرار کنم...و هر ده دقیقه یک بار باید دستشویی برم ...خسته شدم....میشه یکی بگه وضعیت طبیعیه یا ن؟

فقط خدا
۱۳۹۵/۵/۱۴ ۲۲:۳۴:۵۳
(ویرایش)

میشه یکی کمکم.گنه

فقط خدا
۱۳۹۵/۵/۱۵ ۰۲:۰۴:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۶/۸ ۰۱:۳۳:۲۷
(ویرایش)

سلام خانمی درد و سوزش اگر حین رابطه ایجاد میشه چون اولشه طبیعیه ولی اگر مثله شما در ادرار کردن درد و سوزش داری غیر طبیعیه و باید به دکتر مراجعه کنی احیانا از ژل یا پماد یا شوینده ای استفاده نکرده بودی که حساسیت ایجاد کرده خلاصه زودتر درمان کن چون ممکنه باعث ترست از رابطه بشه و در اینده مشکل ایجاد کنه 

گاهی فکر میکنیم چون گرفتاریم به خدا نمیرسیم اما واقعیت اینه که چون به خدا نمیرسیم گرفتاریم
۱۳۹۵/۵/۱۵ ۱۲:۰۹:۴۳
(ویرایش)

مرسی گلمممم....فقط اینکه خیلی حس دسشویی کردن دارم وقتی میرم شرمنده ادرار نمیاد فقط درد و.خون ریزیه....این حس دسشویی داشتن برای اولین نزدیکی ک داستم طبیعیه؟

فقط خدا
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران