تعداد بازدید : 4118
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۵/۲۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۵/۲۸
کاربران آنلاین : 0
sudeh
۱۳۹۵/۵/۲۴ ۰۳:۵۸:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۶/۸ ۰۱:۳۳:۲۷

نذر گندم برای کبوترهای حرم امام رضا (ع)

(ویرایش)

سلام بچه ها   نذر گندم برای کبوترهای حرم امام رضا نذری هست که هر کسی تا به حال از ته دلش نذر کرده و از خداوند خواسته خدا بهش بچه داده و مادر شده . یعنی شما نذر میکنید انشاالله وقتی بچه دار شدید یک کیلو یا هرچقدر که خواستید گندم برای کبوترهای حرم امام رضا میبرید . امروز که تولده امام رضا هست از اقا عیدی بگیریم و انشاالله ساله دیگه همه منتظرها بچه های سالم تو بغلمون داشته باشیم . یا امام رضا تو را به جان جوادت قسم  ضمانته ما منتظرها رو پیش خداوند بکن 

گاهی فکر میکنیم چون گرفتاریم به خدا نمیرسیم اما واقعیت اینه که چون به خدا نمیرسیم گرفتاریم
۱۳۹۵/۵/۲۴ ۰۸:۴۴:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ ۱۱:۳۸:۱۶
(ویرایش)

عزیزم سوده جون ایشالا حاجت روا شی عزیزم. چن وقت دیگه با شکم باد کرده بری مشهد گندم بپاچی برا کبوترا.

منم دعا میکنم امروز..

۱۳۹۵/۵/۲۴ ۱۲:۱۱:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۷ ۱۲:۲۳:۴۳
(ویرایش)

سلام سوده جان. منم نذر میکنم، مهرماه که میرم پابوس، با بچه توی شکمم برم، ان شاالله همه به خواسته دلشان برسند. 

یا امام رضا
۱۳۹۵/۵/۲۴ ۱۲:۲۴:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ ۱۸:۱۰:۰۰
(ویرایش)

cry

مادرم را هیچ وقت ندیدم که پرواز کند؛ زیرا به پایش؛ من را بسته بود؛ پدرم را؛ و همه ی زندگیش را ...
۱۳۹۵/۵/۲۴ ۱۴:۳۱:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۶/۸ ۰۱:۳۳:۲۷
(ویرایش)

یاسی جان و حضور جان و سارا جان قربونتون برم  چقدر مهربونید 

گاهی فکر میکنیم چون گرفتاریم به خدا نمیرسیم اما واقعیت اینه که چون به خدا نمیرسیم گرفتاریم
۱۳۹۵/۵/۲۴ ۱۴:۴۸:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۶/۱۸ ۱۲:۴۱:۴۷
(ویرایش)

چه پیشنهاد خوبی...

ایشالا هممون یه بچه سالم و صالح از امام رضا بگیریم

۱۳۹۵/۵/۲۴ ۱۵:۱۰:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۵/۲۴ ۱۵:۱۶:۰۲
(ویرایش)

منم نذر میکنم فردا که رفتم سونو قلب بچم بزنه بعد گندم ببرم مشهد برا کبوترا تو رو خدا دعا کنید برام.انشاالله همتون به مراد دلتون برسید

۱۳۹۵/۵/۲۴ ۱۵:۱۷:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۱۹ ۱۵:۰۴:۳۱
(ویرایش)

منم یه کیلو گندم نذر کبوترای امام رضا میکنم

خدا یه نی نی سالم و صالح بهم بده

24سالمه . شهریور 94ازدواج کردم .
۱۳۹۵/۵/۲۸ ۱۱:۴۳:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۶/۶ ۰۹:۱۴:۲۸
(ویرایش)

وای بخدا اشکام سرازیر شد خیلی دلم ی نذر اینجوری میخاست،ان شاا...تاساله دیگ منم مامان شدمو رفتیم پابوست امام رضا،من روزه تولدت ازت عیدی گرفتم پس ناامیدم نکنsad

خدایانی نی یاموبرام نگه دار
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران