تعداد بازدید : 85695
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۵/۲۵
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱۲/۳
کاربران آنلاین : 0
Sara.msm
۱۳۹۵/۵/۲۵ ۱۰:۴۵:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۵/۲۹ ۱۷:۰۲:۴۹

کسانیکه باردار بودن اما بی بی چک و آز خون منفی بوده

(ویرایش)

من این ماه بیست تا پروزسترون خوردم ولی الان 15 روز گذشته پریود نشدم.بی بی چکم منفیه . دل از خون دادن ندارم.

اما تو این مدت که واسه مشکلم تو نت سرچ کردم دیدم بعضیا 

از خونشونم منفی بوده حتی پروژسترون تزریق کردن که پریود بشن اما بعد چند هفته فهمیدن باردارن. خانما کسی اینجا هست اینجوری شده باشه؟ در ضمن معده درد و تهوع و یه کوچولو کمر دردم دارم

۱۳۹۵/۵/۲۵ ۱۲:۰۲:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۷/۱۸ ۲۳:۴۰:۴۷
(ویرایش)

چرا دلشو نداری؟؟

برو ازمایش بده

چند روز از پریودت گذشته؟

از مكافات عمل غافل مشو
گندم از گندم برويد!جو از جو
۱۳۹۵/۵/۲۵ ۱۲:۲۷:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ ۲۰:۳۴:۱۱
(ویرایش)

بالاخره که چی؟

باید بری آز بدی دیگه دختر

هرکه در این بزم مقرب تر است

جام بلا بیشترش می دهند
۱۳۹۵/۵/۲۵ ۱۴:۴۴:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۲/۹ ۱۵:۳۵:۳۹
(ویرایش)

عزیزم تا از خون ندی نمیتونی زود متوجه بشی ، من خود . تا ۲۵ روز تاخیر دوبار از خون و تمام بی بی چکام منفی بود ، ولی بعد از ۲۵ روز تاخیر بتا یهو رفت بالا

توکلت علی الحی الذی لا یموت
۱۳۹۵/۵/۲۶ ۱۳:۲۰:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۲۶ ۱۰:۲۲:۵۱
(ویرایش)

عزيزم برو آزمايش بده تا تكليفت مشخص بشه. چون اگه باردار باشي حتما بايد بري سونو تا خداي نكرده خارج از رحم نباشي. حتما اين مسئله رو جدي بگير عزيزم

۱۳۹۵/۵/۲۶ ۱۳:۲۰:۳۹
(ویرایش)

عزيزم برو آزمايش بده تا تكليفت مشخص بشه. چون اگه باردار باشي حتما بايد بري سونو تا خداي نكرده خارج از رحم نباشي. حتما اين مسئله رو جدي بگير عزيزم

۱۳۹۵/۵/۲۶ ۱۳:۲۳:۲۳
(ویرایش)

البته اگه پروژسترون تزريق كردي احتمال داره تا 2 هفته تاخير پريودي داشته باشي آخه منم يكبار اينطوري شدم و 18 روز تاخير داشتم و 3 بار آز دادم و دو بار بيبي چك استفاده كردم و منفي بود.

۱۳۹۵/۵/۲۷ ۱۱:۳۷:۴۹
(ویرایش)

ممنونم از همه تون که تجربیاتتونو در اختیارم گذاشتین.من امروز 18روزه که پروژسترونم تموم شده .هنوز آز ندادم

دیشب دوستم تو 9هتگی فهمید بارداره.آز خون و بی بی چکش منفی میشد اینم خیالش راحت بود که نیست.تا رفت سونو ببینه چرا پری نمیشه به دفعه ثدای قلب بچه شو شنید

۱۳۹۵/۵/۲۷ ۱۱:۴۲:۰۹
(ویرایش)

اولا بهت تبریک میگم مامان شدی.بعدش یه سوال.تو این مدت سونو نرفتی یا دکتر؟بهت امپول نداد؟سابقه تاخیر زیاد داشتی؟

من اگه نمیرم آز چون سابقه تاخیر داشتم.ولی اگه یکم امیدوارم چون پروژسترون خوردم و الان 18روزه پری نشدم.شنبه حتما میرم آز.ولی انقدر شنیدم بعضیا آزشونم منفی شده زیاد به اونم اطمینان ندارم مثل بی بی چک

واقعا چه صبری داشتین 25روز تاخیر!!!!

من چون پریودام نامنظمه اصلا نمیدونم چقدر تاخیر داشتم.فقط از رو پروژسترونی که خوردم میگم باید میشدم

۱۳۹۵/۵/۲۷ ۱۱:۴۶:۳۷
(ویرایش)

اخه خیلیا که باردارم بودن آزشون منفی شده.به جواب آز خون هم مثل بی بی اعتماد کامل ندارم

گذاشتم دیرتر بشه که حداقل جوتبش قابل اعتمادتر باشه

نمیدونم چند روزه عقب انداختم.اخه پریودام نامنظمه.19تیر اخرین پریودم بوده.فقط الان 18روزه پروژسترونم تموم شده و نشدم.بخاطر اون کمی مشکوکم.وگرنه نزدیکیم خیلی کم بوده این ماه.فکر نمیکردم بشم

۱۳۹۵/۶/۴ ۰۹:۳۰:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۲/۹ ۱۵:۳۵:۳۹
(ویرایش)

عزیزم دکتر رفتم ولی دکترم گفت تا ۱ ماه صبر کن ، از خونم وندبار منفی شد ، سونو بار اول گفت ضخامت زیاده ولی سقط کردی ، بار دوم لطف خدا دیده شد

توکلت علی الحی الذی لا یموت
۱۳۹۸/۱۱/۳۰ ۱۴:۴۳:۵۱
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱/۷ ۱۲:۲۰:۲۶
(ویرایش)

سلام.من الان ۸۶ روز ازرابطه مشکوکم میگذره ۴ آذر پریودیم شروع شد بعد دو سه روز بعدش نزدیکی داشتم پریود من همیشه کم  و کمی نامنظمه.امپول سقط که اسمش نمیدونم ۳ بار زدم بعد ۹ دی بمدت ۴ روز پریودشدم مث قبل .همه داروها گیاهی برا سقط خیلی خوردم ۱۵ بهمن بازبیبیچک زدم منفی بود فردا صبحش پریود شدم بمدت ۶ روز بیبیچک ۲ تا زدم منفی بودن ولی الان رشد موهام خیلی زیادشده و تخمدان راستم بعضی وقتا خیلی خفیف درد داره چرا

بخند همیشه
۱۳۹۸/۱۲/۱ ۰۵:۵۹:۰۶
(ویرایش)

کسی نیست خیلی اشوبم

بخند همیشه
۱۳۹۸/۱۲/۲ ۱۷:۵۱:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۲/۲ ۱۷:۵۳:۲۷
(ویرایش)

باید بری ازمایش هورمونی بدی کلا چکاب کنی

۱۳۹۸/۱۲/۳ ۰۸:۰۸:۵۵
(ویرایش)

ازمایش هورمونی مال بارداریه

؟

بخند همیشه
۱۳۹۸/۱۲/۳ ۰۸:۱۳:۰۳
(ویرایش)

من بعد اون رابطه دوبار هرماه ولی نامنظم پریود شدم ۴ تا بیبیچک زدم هر۴ تا منفی بودن ولی خب هنوز رشد موهام زیاده و درد خیلی خفیف دارم

بخند همیشه
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران