تعداد بازدید : 1211
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۵/۲۶
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۵/۲۷
کاربران آنلاین : 0
یگانه25
۱۳۹۵/۵/۲۶ ۱۳:۰۰:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۵/۳۱ ۱۴:۱۸:۴۸

من تازه اومدم چرا بعد 48ساعت جوابمو ندادن پس :(

(ویرایش)

سلام من سه سال پیش با یه اقایی رابطه از جلو داشتم ک خون اومد 
همون موقع رفتم یه دکتر عمومی گفت پاره شده 
بعدش رفتم یه متخصص گفت سالمه 
الان هم رفتم یه دکتر دیگه گفت سالمه ولی وقتی زور میزنی وسطش انگار سوراخه شاید شب ازدواج خون نیاد گفت شبیه ارتجاعیه وقتی زور میزنی انگار وسطش سوراخه ولی پردت سالمه 
من نفهمیدم بخاطر رابطمه سوراخه یا مدلش سوراخ داره 

۱۳۹۵/۵/۲۶ ۱۶:۵۲:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۸ ۱۵:۲۱:۵۱
(ویرایش)

سلام يگانه جان حتما خانم خيابانى عزيز سرشون شلوغه كه وقت نكرده هنوز جوابتو بده مطمئن باش اولين فرصت جوابتو ميده، اين اطلاعات و نظر شخصى منه اگه ٣ سال پيش رابطه كامل داشتى يعنى دخول كامل انجام شده و خون هم اومده خب مشخصه كه بكارتت از بين رفته ولى اگه آلت تناسلى مرد كامل وارد دستگاه تناسليت نشده در حد مالش بوده احتمال داره آسيب ديده باشه، و طبق نظر دكترهاى كه رفتى  پردتت از نوع حلقوى ارتجاعى باشه، اون سوراخ كوچيك كه زور ميزنى رو همه دارن، اگه نباشه كه عادت ماهانه از كجا بيرون بياد! 

۱۳۹۵/۵/۲۶ ۱۶:۵۳:۵۳
(ویرایش)

دكتر عمومى فكر نميكنم ربطى داشته باشه پيش ماما برو برا معاينه

۱۳۹۵/۵/۲۶ ۲۰:۳۴:۰۸
(ویرایش)

من خودم نفهمیدم واقعا رفت تو یا نه اخه درد نداشتم بعدش دیدم خون اومد خودش گفت نبردم تو ولی خودمم نفهمیدم اخه اون دوتا ک گفتن سالمه از دکترای خوب شهرمون هستن البته من بهشون نگفتم رابطه داشتم 

۱۳۹۵/۵/۲۷ ۱۴:۱۵:۰۱
(ویرایش)

ینی یه بار دیگه باز برم نشون بدم؟؟

اینم نگفتم وقتی دکتر عمومیه نگا کرد و گفت پاره شده دقیقا فهمیدم همون موقع پریود شدم 

بنظرتون برای چهارمین بار برم نشون بدم؟؟

۱۳۹۵/۵/۲۷ ۱۶:۳۴:۳۹
(ویرایش)

پس چيزى داخل نرفته اگه داخل ميرفت متوجه ميشدى يا سوزش داشتى الكى به خودت استرس نده واسه اطمينان برو يه ماما و ديگه به هيچى فكر نكن و ديگه تكرارش نكن از خدا كمك بخواه و توبه كن مطمئن باش خودش كمكت ميكنهsmile

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران