تعداد بازدید : 2025
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۵/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۵/۲۷
کاربران آنلاین : 0
سارینا مامان
۱۳۹۵/۵/۲۷ ۰۰:۱۶:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۵/۲۷ ۲۲:۱۶:۳۳

سلام . دختر 7ماهه م وزن نمیگیره چیکار کنم؟

(ویرایش)

bad

خدایا خودت کمکمون کن....
۱۳۹۵/۵/۲۷ ۰۰:۲۴:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۵/۲۷ ۲۲:۱۶:۳۳
(ویرایش)

وزن تولدش 3.120 بود با قد 49 

هم شیرم کمه هم اینکه مقوی نیست اصلا دیگه دارم دیونه میشم خسته شدم بسکه طعنه و کنایه شنیدم تورو خدا کمکم کنین چیکار کنم شیرم مقوی و شیرین بشه و بچه م تپل بشه

الان 7 ماهشه و 6500وزنش و 67 هم قدشه

خدایا خودت کمکمون کن....
۱۳۹۵/۵/۲۷ ۰۰:۴۹:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۱ ۱۶:۲۹:۴۵
(ویرایش)

سلام

عزیز دلم میدونی این وزنی که دخترت داره افتضاح حتما باید به پزشک متخصص مراجعه کنی من از خودم نمیگم الان کارت مرافبت کودک جلومه ودارم از روی منحنی رشد وزن دخترتو میبینم دخترت از خط قرمزم پایینتر وای بخدا باورم ننیشه نشستی دست رو دست گذاشته باشی و از ما کمک بخوای حتما حتما به پزشک مراجعه کن

خداجونم کمکم کن
۱۳۹۵/۵/۲۷ ۰۰:۵۴:۳۱
(ویرایش)

میتونی کنار شیرت با اجازه ی پزشک بهش شیرخشک پوره بیسکویت پوره های مختلف هست تو داروخانه الانم موقع سوپ و آش فرنی دادن هست میتونی با این چیزا وزنشو خوب کنی با اب میوه های طبیعی البته باید ب دکتر مراجعه کنی عزیزم وزن دخترت اصن ب نظرم خوب نیست پسرم دویست گرم کمبود وزن گرفته بود مرکز بهداشت گفت ببرمش مشاور تغذیه حتما اقدام کن واسه وزن گیری دخترت 

خداجونم کمکم کن
۱۳۹۵/۵/۲۷ ۱۱:۵۵:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۵/۲۹ ۱۷:۰۲:۴۹
(ویرایش)

سارینا جون اولا خودتو تقویت کن.بادام خیس کن و بخور هر روز

واسه زیاد و مقکی شدن شیرت هم یه لیوان کشمش فرقی نداره چه نوعی بریز تو دو لیوان اب بجوشه یه لیوانش بمونه صاف کن و بخور.شیرت فوق العاده زیاد مقوی و شیرین میشه.فرقی نداره کی بخوری.یکی دوبار هم کافیه.انشالا بزودی نتیجه میگیری

اینو به هر کی گفتم راضی بوده و بچش تپلی شده.

به حرف دیگرانم اصلا اهمیت نده.استرس بلای جونه.تو ناراحت باشی بچت میفهمه

۱۳۹۵/۵/۲۷ ۱۱:۵۸:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۵/۲۹ ۱۷:۰۲:۴۹
(ویرایش)

راستی الان وقت تغذیشه.با نشاسته و پودر بادام فرنی درست کن بهش بده.

بقول دوستمون حتما ببرش دکتر تغذیه .آزمایشات لازمم انجام بده.شاید ژنتیکش اینجوریه وزن نمیگیره ولی اول ببر دکتر خیالت که راحت شد مریض نیست بعد خودت حسابی تقویتش کن

۱۳۹۵/۵/۲۷ ۲۰:۵۷:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۷/۲۲ ۱۰:۵۱:۰۲
(ویرایش)

مامان سارینا قطره آهن سارینا رو هر روز بده رو اشتهاش تاثیر میزاره گلم استرس نگیر بچه همینه دیگه همش استرسه 

یکی بچش باید رژیم بگیره یکی باید بچه رو تپل کنه 

برو پیشه دکتر شربت اشتها آور میده درست میشه 

پای مرغ به بچه خیلی خوبه تویه ظرفه جداگونه بپز بعد آبشو بریز تو سوپ به سوپت رب نزن حتما بریز تو مخلوط کن تا بچه راحت بخوره 

هیچی بهتر از سوپ نیست 

تاخدارو دارم غم ندارم
۱۳۹۵/۵/۲۷ ۲۱:۳۳:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۷/۲۲ ۱۰:۵۱:۰۲
(ویرایش)

مامان سارینا 

ترمه نمودار رشد پسر و گذاشته جلوش اما بچه ی تو دختره یه مقدار بهتر از اونیکه ترمه تصور میکنه نگران نباش 

تاخدارو دارم غم ندارم
۱۳۹۵/۵/۲۷ ۲۳:۴۶:۳۲
(ویرایش)

مامان فاطمه جان تفاوت منحنی رشد دختر و پسر دویست گرم عزیزدلم دختر ایشون وقتی دنیا اومده 3120 بوده خوب یعنی رشدی نکرده توی این هفت ماه که منحی بره بالا اومده بطرف پایین باید بره دکتر تغذیه 

نمیخوام بترسونمت اما بهتر ببریش چون دکترمیدونه چیا بهش بده 

خداجونم کمکم کن
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران