تعداد بازدید : 793
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۵/۳۰
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۵/۳۰
کاربران آنلاین : 0
مه سیما
۱۳۹۵/۵/۳۰ ۱۷:۲۳:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۵/۳۱ ۱۵:۰۵:۰۸

زندگی زناشویی

(ویرایش)

سلام خانم خیابانی عزیز، خیلی خوشحالم که همچین سایتی رو راه اندازی کردین انگار دنیارو بهم دادن وقتی سایتتونو دیدم، الان که دارم تایپ میکنم اشکام داره میریزه خیلی حالم بده من دوساله ازدواج کردم ولی هنوز نتونستم دخول داشته باشم همسرم خیلی خیلی آقاس که تا الان هیچی بهم نگفته و درکم میکنه نمیدونم چرا اینجوری شدم منی که دردای زیادی کشیدم، از آمپول، دندانپزشکی و ... نمیترسم ولی چرا از دخول که شاید چند دقیقه بیشتر طول نکشه میترسم خیلی روم فشاره هم از لحاظ جنسی هم روحی، وقتی میبینم بقیه باردار میشن اینقد گریه میکنم که از حال میرم من خیلی شدید علاقه دارم مادر بشم هروقت به همسرم میگم من بچه میخوام میگه خودت باعث میشی بچه دارنشیم هربارم خودم بهش میگم بیا رابطه برقرار کنیم اما تامیخواد دخول انجام بده نمیذارم یه دفعه با شدت ضربه زد که خونریزی شدیدی پیدا کردم تا سه چهار روز خونریزی داشتم رفتم پیش دکتر زنان گف پایینش رو ضربه زده و کامل پاره نشده خیلی داغون شدم دیگه نمیتونم به اون لحظه فکر کنم چون خیلی درد داشت دلم میخواد برم جراحی کنم ولی همسرم نمیزاره من دلم میخواد ترسمو بزارم کنار توروخدا بگین چیکار کنم من میخوام مادر بشم. دکتر گفت واژینیسموس نداری چون وقتی معاینه کرد گفت کسایی که واژینیسموس دارن نمیزارن بهشون دست زد ولی تو گذاشتی اگه واژینیسموس ندارم چرا نمیزارم دخول صورت بگیره بخدا روانی شدم کمکم کنین منم دلم میخواد بانو بشم، مادر بشم

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران