تعداد بازدید : 832
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۶/۶
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۶/۸
کاربران آنلاین : 0
saamaa
۱۳۹۵/۶/۶ ۱۵:۳۰:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۶/۸ ۱۴:۰۹:۵۲

زخم و عفونت

(ویرایش)

سلام خسته نباشید

من سه سال هست که ازدواج کردم دوسال دچار عفونت شدم ک به مزشک مراجع نکردم و با درمانهای خانگی و پمادهایی ک میشناختم شروع به درمان کردم. هنگام نزدیکی وقتی آلت به انتهای واژن برخورد میکرد احساس درد شدیدی داشتم و گاهی خونریزی های کمی هم داشتم تا اینکه به دکتر مراجع کردم و با معاینه مشخص شد ک رخم دهانه رحم دارم ولی طبق گفته دکترهای مختلفی ک توو این دوسال رفتم زخم نباد درد داشته باشه ولی من در قسمت چپ زیر شکمم دقیقا احساس میکنم بالای دهانه رحمم دردهای شدیدی دارم جوری ک بعضی وقتها وقتی با دستم فشار میدم اون درد رو احساس میکنم تمام داروهای مربوط به زخم رو استفاده کردم خوب نشده و درحال حاضر دکتر پیشتهاد پولپوسکوپی داده ک باید برم ولی میخوام بدونم چرا این همه مدت هیچ درمانی اثر نداشته و تا الانم زایمان نداشتم 

۱۳۹۵/۶/۶ ۲۳:۰۵:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۶/۸ ۰۱:۳۳:۲۷
(ویرایش)

سلام سما جان شما احتمال خیلی زیاد کیست تخمدان دارید و در قسمت تخمدان چپ این کیست قرار گرفته اگر شما سونو معمولی انجام دادید و مشخص نشد حتما سونوی واژینال انجام بدید اگر کیست تخمدان داشته باشید با دارو زود از بین میره   ممکنه خانم ها کیست داشته باشند ولی پریود منظم داشته باشند و کیست مخفی میمونه و منجر به این مشکلات که گفتید میشه 

گاهی فکر میکنیم چون گرفتاریم به خدا نمیرسیم اما واقعیت اینه که چون به خدا نمیرسیم گرفتاریم
۱۳۹۵/۶/۸ ۱۴:۰۴:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۶/۸ ۱۴:۰۹:۵۲
(ویرایش)

وای ممنونم سوده جان 

من سری آخر ک رفتم معاینه دکتر سونو واژینال نوشت دقیقا توو سونو معمولی کیست تخمدان نشون نداد ولی با این سونو مشخص شد ک تخمدان سمت راست کیست داره ولی درد من بیشتر سمت چپ هستش برای درمانش فعلا بهم قرص ال دی دکتر داده و گفته باید کولپوسکوپی انجام بدم نمیدونم درمان کیست تخمدان واقعا جواب میده ک این درد برطرف بشه ؟؟؟ انجام کولپوسکوپی واقعا لازم هستش ؟؟؟ 

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران