تعداد بازدید : 2652
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۶/۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۶/۱۰
کاربران آنلاین : 0
Elina
۱۳۹۵/۶/۷ ۰۹:۳۳:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۸ ۱۵:۲۱:۵۱

ناهار چى دارين؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

(ویرایش)

سلام به همگى عزيزان.. 

منوى امروز ناهارتون چيه؟

۱۳۹۵/۶/۷ ۱۰:۲۱:۱۴
(ویرایش)

مرسى عزيزم

۱۳۹۵/۶/۷ ۱۰:۲۶:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ ۱۱:۳۸:۱۶
(ویرایش)

سلام من ناهار ندارم امروز.almostcry گویا باید تن ماهی بزنیم.

۱۳۹۵/۶/۷ ۱۰:۳۹:۵۳
(ویرایش)

تن ماهى هم خيلى خوبه كه! اتفاقا چند وقت پيش كار خونه زياد بود وقت نكردم غذا درست كنم كنسرو سالاد تن كه توش ذرت و زيتون نخودفرنگى و مقدار كمى تن بود با يه كنسرو تن ماهى مخلوط كردم هم شكلش خوشگل ميشه هم خوشمزه بود واسه ٢ نفر هم كافى بود خودم كه خيلى خوشم اومد همسرى هم كه بنده خدا حرفى نزد هر چى بذارم جلوش ميخوره، از اين سس گلوريا سس تند رقيق با اونا خيلى خوشمزه ميشه

۱۳۹۵/۶/۷ ۱۰:۴۳:۲۷
(ویرایش)

افرین الینا جون چقده هنرنمایی کردی. خیلی خوبه. من راستش چون صبحا سر کارم برم خونه وقت این همه کارو ندارم همیشه شبا درست میکنم ناهارمو. دیشب ولی بشدت مریض بودم و تب و لرز داشتم نشد درست کنم. شوهری هم خونه نبود. حالا امروز فک کنم باید تن بگیریم. 

۱۳۹۵/۶/۷ ۱۰:۴۳:۴۲
(ویرایش)

خودم تصميم گرفتم ناهار كوكو سيب زمينى دوست كنم ولى يهو زد به سرم ببينم كوكو مرغ چجوره تا حالا درست نكردم و نخوردم نميدونم چجوريه بايد از تو كتاب آشپزى بخونم

۱۳۹۵/۶/۷ ۱۰:۴۹:۰۹
(ویرایش)

اره همينكارو كن، ميتونى مرغ رو بذارى با زردچوبه و پياز نمك آبپز كنى آب مرغ رو سوپ درست كنى بقيه مرغ هم به سيخ چوبى بزن  بزارش تو آون مثل كباب شه

۱۳۹۵/۶/۷ ۱۱:۲۶:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۳ ۰۱:۴۰:۴۵
(ویرایش)

کتلت مرغ اتفاقا خیلی خوشمزه میشه الینا. فرق خاصی نداره با کتلت معمولی درست کردنش. من اینجوری درست میکنم که سینه مرغو چرخ میکنم و اونو کتلتش میکنم. البته بعضیا آب پز میکنن و بعد ریز ریز رشته رشته میکنن و اون رو قاطی مایع کتلت میکنن اونجوری هم جالب و خوشمزه میشه. 

ناهار امروز ماااااا سیب زمینی آب پز و تخم مرغ آب پز خواهد بودددددد. خخخخ از صبحم خونم ولی خب یکی دو روز در هفته ناهار اینجوری حاضری و بدون صرف وقت و انرژی خوردن میچسبه خخخخ 

22 ساله و در انتظار نی نی!
۱۳۹۵/۶/۷ ۱۱:۳۸:۰۱
(ویرایش)

ممنون مژگان جون.. الان گذاشتم مرغ بپزه ريش ريش كنم آخه تا حالا با چرخ گوشت كار نكردم هميشه مادرشوهرم گوشت رو برام چرخ ميكنه يا خودم ميدم قصاب برام چرخ كنه تازه شستنشم به نظر كار سختى مياد😁😂 چرخ گوشتم دكورى مونده تو كمد😂

۱۳۹۵/۶/۷ ۱۲:۵۰:۰۳
(ویرایش)

من اولین باری که با چرخ گوشت کار کردم کلی گیر کرد گوشت توش و اینا. اون قسمتای سفید گوشت سوراخای خروجی رو بسته بود. حالا مادرشوهرمم نبود نمیدونستم چش شده پدر شوهرم اومد بالا درست کردshysmileخیلی به خودم خندیدمanim2-25r30wi

۱۳۹۵/۶/۷ ۱۳:۱۸:۴۲
(ویرایش)

واقعا مژگان جون؟ پس خوب شد ريسك نكردم! anim2-25r30wi 

منكه كتلت مرغ يا كوكوى سيب زمينى ومرغمو آماده كردم منتظرم نزديك شد شوهرى برسه خونه سرخش كنم كه داغ و تازه باشه اينم ناهار امروز من! از حالا تو فكر ناهار فردامم

۱۳۹۵/۶/۷ ۱۴:۱۷:۵۴
(ویرایش)

نوش جونتون عزیزمvalentine من فردا میخوام ماهیییییییی بپزم. تا حالا ماهی درست نکردم اولین بارمه! امیدوارم خوب دراد

۱۳۹۵/۶/۸ ۱۱:۳۳:۰۳
(ویرایش)

ماهى تو فر يا سرخش كنى؟ 

من شوهرى گفته امروز همبرگر درست كنم! راحتم😊

۱۳۹۵/۶/۸ ۱۱:۳۴:۰۵
(ویرایش)

ماهى درست كردنش خيلى راحته ايشالا كه خوب ميشه

۱۳۹۵/۶/۸ ۱۶:۲۵:۳۲