تعداد بازدید : 35214
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۶/۱۰
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۱۰/۲۸
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۷/۲ ۰۰:۳۰:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۱۸ ۱۷:۰۴:۰۷
(ویرایش)

خانمای باردار تاپیک توجه کنن جگر،زعفران،دارچین،آویشن،هویج و چیزای قاعده آور نخورین،توی سه ماهه اول سعی کنین عسل نخورین،هویج در حد کم توی سالاد اشکالی نداره ولی کلا ویتامین آ مصرف نکنین برای جنین ضرر داره،جگر هم اصلااااااااا یادتون نره،چیزای گرم و قاعده آور رو نخورین.مراقب خودتون باشین.

خدای خوبم پسر کوچولومو ب تو میسپارم...پناهش باش
۱۳۹۵/۷/۳ ۱۴:۲۷:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۲۲ ۲۰:۳۷:۲۱
(ویرایش)

سلام ،خیلی ممنونم فرفری جون ،اشالا عزیزم تیرویدت خوب باشه و بچتم سالم بیاد تو بغلت اشالا زایمان راحتی داشته باشی ،عزیزم تیرویدت شده بود چند؟؟اخه منم دارم 

۱۳۹۵/۷/۵ ۰۸:۵۷:۰۱
(ویرایش)

سامینای عزیزم سلام خوبی،عزیزم خداروشکر ک همه چیز عالیه فولیکولت خوبه ان شاءالله با همین ی بار باردار میشی میتونی از کیت تخمک گذاری هم استفاده کنی.ان شاءالله ک این ماه باردار میشی عزیزم.التماس دعا

۱۳۹۵/۷/۵ ۰۸:۵۹:۱۴
(ویرایش)

شقایق جونم سلام نی نی خوبه؟؟ممنونم عزیزم ان شاءالله تو هم بارداری خوبی داشته باشی،تیروییدم توی ماه سوم نیم بود توی ماه چهارم شد شش،دیروز رفتم دکتر گفت نگران نباش دارومو زیاد کرد،دعا کن حرف دکتر دلگرمی الکی نباشه،واسه سلامت نی نیم دعا کن.ممنونم.

۱۳۹۵/۷/۵ ۲۱:۵۷:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۲۲ ۲۰:۳۷:۲۱
(ویرایش)

سلام فرفری جان نی نی خاله چطوره؟عزیزم اصلن نگران نباش تیرویدت که کنترل شده است و مهم اندازه اون قرص هست که مصرف بشه ،ما فافیلمون حامله بود وبچشم سالم سالم بود و تیروید شدیدم داشت اصلنم نمی دونست تیرویدم داره بعد زایمان فهمید :عزیزم اصلن به خودت استرس نده 

۱۳۹۵/۷/۷ ۰۰:۰۲:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۲۶ ۲۱:۰۳:۴۲
(ویرایش)

نسترن جان حتما دعا میکنم. شما هم واسه من و نی نی دعا کن. انشاالله بزودی حاجتتو بگیری.

توکل بخدا کن. انشاالله همه چیز بخیر پیش میره.

خدایا شکررررررررت
۱۳۹۵/۷/۷ ۰۰:۰۵:۰۲
(ویرایش)

فاطمه جان من خارش شدید گرفته بودم و ترشحات پنیری شکل مایل به زرد . میترسیدم از معاینه دکتر خودم 7 شب پماد واژینال کلوتریمازول استفاده کردم و یه روز در میون فلوکونازول خوردم خوب شدم. بعد پری شدم بعد پری هم که حامله شدم. البته تو پری قرص مترونیدازول هم استفاده میکردم 7 روز واسه عفونتم

خدایا شکررررررررت
۱۳۹۵/۷/۷ ۰۰:۱۰:۱۲
(ویرایش)

سلام فرفری جونم خوبی؟

منم هفته پیش نتیجه آزمایشم گرفتم تو هفته 8 تیروییدم یکم کم کاره و خیلی میترسیدم و دکتر زنانم خودش قرص داد اما گفت برو مشاور غدد رفتم پیش فوق تخصص غدد بهم دارو داد و کلی پرسیدم رو جنینم اثر نداره یا رو ضریب هوشی و ...؟؟؟ گفت اصلا اثر نداره مخصوصا تو این هفته پایین و گفت اگه داروتو استفاده نکنی بعد دچار مشکل میشی. و من قبل اقدام بارداری آزمایش دادم و دکتر غدد هم دید گفت اون موقع تیروییدت عالی بوده الان اینطوری شده خلاصه دارم دارو مصرف میکنم

منم نگرانم و گاهی دلشوره میگیرم واسه همین تیرویید اما دیگه توکل بخدا

حالت تهوعم تو هفته گذشته بیشتر شده از بوی غذا بدم میاد از غذا بدم میاد اشتهام کم شده و بعضی وقتا که حالم بهم میخوره کلا از گوشت بدم میاد بعضی وقتا بیشتر دوست دارم میوه بخورم متاسفانه دمیترون هم نمیتونم بخورم که تهوعم کم بشه . بوی پیاز داغ یا کباب و آبگوشت حتی از اسمش متنفرم

خدایا شکررررررررت
۱۳۹۵/۷/۷ ۰۰:۱۳:۲۹
(ویرایش)

خلاصه کلی دکترمو سوال پیچ کردم اما خداروشکر مشکلی نیست .

فرفری جونم نگران نباش

دکترم گفت اول آبان برات آز مجدد نوشتم نتیجشو بیار ببینم.

پرسیدم بعد حاملگی تیروییدم به حالت اول بر میگرده ؟؟ گفت احتمال70-80 درصد برمیگرده ولی الان نمیشه گفت.

خلاصه مشکلی نیست دکترم یه دکتر خوب غدد تو تهرانه که خود دکتر زنان بهم گفت خوبه

خدایا شکررررررررت
۱۳۹۵/۷/۷ ۰۰:۱۸:۵۷
(ویرایش)

راستی یکی از فامیلای ما تیروییدش پرکار بود شدید. از قبل حاملگی هم مشکل داشت همیشه دارو مصرف میکرد. اما  دو تا بچه سالم و باهوش و سرحال داره که دومین بچش یه سالشه فقط تو حاملگیش دارو مصرف میکرد.

خدایا شکررررررررت
۱۳۹۵/۷/۷ ۰۰:۲۰:۱۸
(ویرایش)

سامینا جان خداروشکر خوبم. لکه بینی که دارم کم و بیش. دارو هامو مصرف میکنم و زیر نظر دکترام میرم و میام خخخخخ

این یه هفته که نبودم خونه مامانم مشغول استراحت بودم .الانم 9 هفته تموم شده. واسم دعا کن گلم

ممنون از احوال پرسیت خودت خوبی؟

خدایا شکررررررررت
۱۳۹۵/۷/۷ ۰۰:۲۰:۵۷
(ویرایش)

ارغوان جان مبارک باشه انشاالله بارداری خوبی داشته باشی

خدایا شکررررررررت
۱۳۹۵/۷/۷ ۰۰:۳۷:۳۳
(ویرایش)

راستی دوستان جنسیت تو چند هفته معلوم میشه؟؟

این که میگن از رو تعداد ضربان نی نی و PH ادار جنسیت میشه تشخیص داد درسته؟؟

من ضربان نی نیم تو 7 هفته و 2 روز 132 بود و PH ام 8 بود

خدایا شکررررررررت
۱۳۹۵/۷/۷ ۱۳:۲۶:۱۰
(ویرایش)

سلام شقایق جونم ممنونم عزیزم از دلگرمیت دخمل نازت خوبه؟؟؟؟رفتم دکتر غدد دارومو زیاد کرد گفت مشکلی نیست،سونوی آنومالی هم رفتم گفت پسره کاکل زری دارم و الحمدلله سالمع،واسم دعا کن ان شاءالله زایمانم خوب باشه.

۱۳۹۵/۷/۷ ۱۳:۲۷:۴۸
(ویرایش)

خاله سامینا جووون خوبی،من پسررررم کاکل زری،ان شاءالله دوقلو بیاری ک همبازیام زیاد شن الهی آمین.

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران