تعداد بازدید : 35143
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۶/۱۰
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۰/۱۰/۲۸
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۸/۱۲ ۱۸:۰۷:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۶ ۱۶:۱۴:۲۵
(ویرایش)

ارکیده جان میشه از علایم خودت بگی برامون

فقط و فقط به اون ☝بالایی توکل کن.
۱۳۹۵/۸/۱۶ ۲۳:۰۸:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۲۶ ۲۱:۰۳:۴۲
(ویرایش)

من اون اوایل تعریق و اینکه یدفعه گرمم میشد. سینه درد نداشتم. فوق العاده عصبی و بی حوصله شده بودم. دل دردهای قبل پری داشتم جوری که فکر میکردم الان پری میشم. خیلی بیحال و خستگی زیاد. اینا قبل موعد پری بود شاید همون زمانایی که لقاح تشکیل میشه. و یه سری علایم دیگه تهوع مال هفته 8 به بعده. روز موعد پری خط کمرنگ بی بی چک داشتم و چن روز بعد پررنگ شد.

خدایا شکررررررررت
۱۳۹۵/۸/۱۶ ۲۳:۱۰:۳۹
(ویرایش)

الی جان نه روز گذشته؟؟ بهتره آز بدی . من 5 روز بعد موعد پری آز دادم.

خدایا شکررررررررت
۱۳۹۵/۸/۲۶ ۰۰:۴۴:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۱۸ ۱۷:۰۴:۰۷
(ویرایش)

سلام دوستای خوبم

ارکیده جونم خداروشکر ک همه چیز خوبه ان شاءالله ک جنسیتشم دیگه مطمئن میشی مراقب خودت باش عزیزم منم این چند وقت دوباره نتم تموم شده،خبری از دوستامون نیست تاپیک خلوت شده نذارین حذف بشه،مراقب خودتو نی نی باش ارکیده جونم.

خدای خوبم پسر کوچولومو ب تو میسپارم...پناهش باش
۱۳۹۵/۹/۲ ۰۴:۴۲:۳۴
(ویرایش)

دوستاااااان کجاااایییین چرا تاپیک اینقدر خلوت شده

ارغنووون ارکیده شقایق ارغوون،سامینا کجاااایین بابا تاپیک حذف میشه ها کجااااااایییییییین بیاین از خودتون خبر بدین.بقیه دوستامون ببخشید اسمتونو نیوردم ماشاءالله زیادین بابا بیاین ی پیام بذارین چی شده  اینجا.

۱۳۹۵/۹/۲ ۰۹:۰۲:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ ۲۳:۳۳:۴۵
(ویرایش)

بچه ها سلام ....

منم جواب آز خونم مثبت شد.

روز ۳۲ پریودم بتا ۵۰۰ و دوره های ۲۸ روزه داشتم.

روز ۲۸ پریود بیبی چک خط خیلی کمرنگ نشون  داد.

هیچ علائم دیگه ای هم نداشتم و ندارم.

بجز تکرر ادرار که سابقه نداشته من نصفه شب از خواب بپرم سر این قضیه 

همی گویم و گفته ام بارها
بود کیش من مهر دلدار ها ...
۱۳۹۵/۹/۲ ۱۰:۱۱:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۳ ۰۸:۱۸:۵۰
(ویرایش)

سلام، من تازه عضو این سایت شدم . الان 3ماهه که برای بارداری اقدام کردم اما هنوز باردار نشدم . دیروز روز 26 سيکلم بود و آزمایش بتا دادم که عدد بتام 6 بود روز 14 و 20 سيکلم هم رابطه داشتیم . یعنی من این ماه هم باردار نیستم یا اینکه زود آزمایش دادم آخه دو روزه که خیلی زیر دلم درد میکنه یکم بهم کمک کنید ، باید چکار کنم 😯

هر کس به کسی نازد ما هم به خدا نازیم
۱۳۹۵/۹/۴ ۰۵:۱۵:۲۲
(ویرایش)

Pisces عزیز مبارک باشه عزیزم ان شاءالله بارداری خوبی داشته باشی،هنوز واسه علایم زوده ولی کم کم میان،اینا هم ک میگی ممکنه علایم بارداری باشه تو کاری ب علایم نداشته باش فقط استراحت کن ب خودت برس و کار سنگین نکن عزیزم مراقب خودتو فندوقت باش.

۱۳۹۵/۹/۴ ۰۵:۱۷:۱۱
(ویرایش)

سلین جان سلام،عزیزم شاید زود آز دادی ی کم دیگه صبر کن ان شاءالله مثبت میشه آخه واسه بعضیا دیر نشون میده پس فعلا مراقب باش و کار سنگین نکن چیزای قاعده آور هم نخور.چند سیکلی الان؟

۱۳۹۵/۹/۷ ۲۰:۰۵:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۱۶ ۱۰:۲۴:۴۲
(ویرایش)

سلام .من سه ماه که اقدام کردم باردار نشدم .الان ماه چهارم اقدامم 

اصلا وقت دکتر رفتن ندارم 😔😔😔😔واقعا منتظرموندن سخته همش فکر میکنم نکنه مشکل داریم.

ما میتونییییییم🙌💞🙌🙌💞💪💝
۱۳۹۵/۱۰/۲۲ ۰۸:۱۵:۲۶
(ویرایش)

سلاااام دوستای خوبم

کجایین آخه،دلم واستون تنگ شده ارکیده جون بیا از خودت خبر بده،ارغنون اغووون و بقیه دوستای گلم کجاااایین

۱۳۹۵/۱۰/۲۲ ۰۹:۴۴:۴۱
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲ ۱۳:۵۰:۴۰
(ویرایش)

سلام فرفری عزیزم خوبی؟ منو که یادته؟ نینی چطوره؟ کی ایشالا به سلامتی فارغ میشی گلی؟

۱۳۹۵/۱۰/۲۷ ۱۴:۳۸:۲۷
(ویرایش)

سلام دوستان . سلام فرفری جونم چطوری ؟ منم دلم تنگ شده برات عزیزم. پسر گلت چطوره؟ راستی کی زایمان میکنی؟ یا شایدم زایمان کردی.

من الان تو 26 هفته هستم. تا الان خداروشکر نی نیم سالمه. سونو آنومالی و ... رفتم چند هفته پیش. نی نیم پسره.

اما مشکلاتم : کم کاری تیرویید از همون اوایل بارداری داشتم که تحت نظر دکتر غدد از همون اول دارو مصرف میکنم و خداروشکر از همون ابتدا کنترل شد.

من از هفته های 16-17 خارش شدید پوست بدن گرفتم دست و پا بیشتر اولش دکترم گفت دکتر پوست برم رفتم و اون برام آزمایش نوشت و آنزیمای کبدم بالا بود خلاصه با نظر دکتر زنان رفتم دکتر گوارش و کبد که تشخیصش کلستاز خوش خیم حاملگی بود . و بهم دارو داد. واااااای چقد خارش بد بود تمام دست و پاهام کبود شده بود و کنده از بس میخاروندم شب تا صبح نمیخوابیدم. دکتر کبد سونوی کبد و صفرا رو هم دید گفت کبدت مشکلی نداره در شرایط عادی، اما بعضیها در شرایط خاص مثه حاملگی به هورمونای حاملگی حساسیت نشون میده و خارش میگیرن و کبدشون تحمل هورمونای بالا رو نداره مثه حاملگی تا داروهای هورمونی و گفت هر بار حامله بشی دچار خارش میشی و باید بیای تحت نظر دکتر دارو مصرف کنی دارویی که داده هم مقاومت کبدو بالا میبره هم جنین رو حفظ میکنه و هم باعث میشه اسیدهای صفرایی تحلیل برن. این سری که رفتم آزمایش آنزیما همه پایین اومدن و خداروشکر همه چی خوب بود و دکتر باز برای دو ماه بعد برام آز کنترلی نوشت. اینارو نوشتم اگه کسی مشکل منو پیدا کرد و آنزیماش بالا بود حتما دکتر کبد بره.   در ضمن کلستاز معمولا ارثیه اینو دکتر گفت . مامانم ماه آخر یکی از حاملگیاش این مشکلو پیدا کرده البته نمیدونسته چی هست مشکلش فقط خارشو تحمل میکرده.

دو هفته پیش مشکل تنگی نفس هم داشتم و با نظر دکترم رفتم دکتر قلب و اکوی قلب انجام دادم خداروشکر مشکلی نبود .

گلاب به روتون یبوست هم گرفته بودم بدجورررر.  دکترم گفت مال هورمونای حاملگی و قرص آهنمو عوض کرد اسمش سیدرال فولیکو هست و یه بسته 20 تاییش 54 هزار تومنه. اما راحت شدم. البته گفت روغن زیتون و انجیر و میوه و آب و ... خیییلی استفاده کنم.

میبینید مشکلاتمو خخخخخخخخ

خلاصه که الان تحت نظر دکتر غدد و کبد و زنان هی میرم و میام ههههههههه.

خدایا شکررررررررت
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ ۱۴:۴۳:۰۶
(ویرایش)

راستی بچه ها کسی زایمان نکرده ارغنون، فرفری،...؟؟؟؟

من استرس زایمان دارم. هر چی جلوتر میره بیشتر میترسم و خواب ترسناک میبینم. از زایمان طبیعی که مثه چی میترسم . میخوام به دکترم بگم. از سزارین و بیهوشی و بی حسی و ... هم میترسم. کلا میترسمممممممممممممم

خدایا شکررررررررت
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ ۱۴:۴۴:۱۳
(ویرایش)

سلام دوستان . سلام فرفری جونم چطوری ؟ منم دلم تنگ شده برات عزیزم. پسر گلت چطوره؟ راستی کی زایمان میکنی؟ یا شایدم زایمان کردی.

من الان تو 26 هفته هستم. تا الان خداروشکر نی نیم سالمه. سونو آنومالی و ... رفتم چند هفته پیش. نی نیم پسره.

اما مشکلاتم : کم کاری تیرویید از همون اوایل بارداری داشتم که تحت نظر دکتر غدد از همون اول دارو مصرف میکنم و خداروشکر از همون ابتدا کنترل شد.

من از هفته های 16-17 خارش شدید پوست بدن گرفتم دست و پا بیشتر اولش دکترم گفت دکتر پوست برم رفتم و اون برام آزمایش نوشت و آنزیمای کبدم بالا بود خلاصه با نظر دکتر زنان رفتم دکتر گوارش و کبد که تشخیصش کلستاز خوش خیم حاملگی بود . و بهم دارو داد. واااااای چقد خارش بد بود تمام دست و پاهام کبود شده بود و کنده از بس میخاروندم شب تا صبح نمیخوابیدم. دکتر کبد سونوی کبد و صفرا رو هم دید گفت کبدت مشکلی نداره در شرایط عادی، اما بعضیها در شرایط خاص مثه حاملگی به هورمونای حاملگی حساسیت نشون میده و خارش میگیرن و کبدشون تحمل هورمونای بالا رو نداره مثه حاملگی تا داروهای هورمونی و گفت هر بار حامله بشی دچار خارش میشی و باید بیای تحت نظر دکتر دارو مصرف کنی دارویی که داده هم مقاومت کبدو بالا میبره هم جنین رو حفظ میکنه و هم باعث میشه اسیدهای صفرایی تحلیل برن. این سری که رفتم آزمایش آنزیما همه پایین اومدن و خداروشکر همه چی خوب بود و دکتر باز برای دو ماه بعد برام آز کنترلی نوشت. اینارو نوشتم اگه کسی مشکل منو پیدا کرد و آنزیماش بالا بود حتما دکتر کبد بره.   در ضمن کلستاز معمولا ارثیه اینو دکتر گفت . مامانم ماه آخر یکی از حاملگیاش این مشکلو پیدا کرده البته نمیدونسته چی هست مشکلش فقط خارشو تحمل میکرده.

دو هفته پیش مشکل تنگی نفس هم داشتم و با نظر دکترم رفتم دکتر قلب و اکوی قلب انجام دادم خداروشکر مشکلی نبود .

گلاب به روتون یبوست هم گرفته بودم بدجورررر.  دکترم گفت مال هورمونای حاملگی و قرص آهنمو عوض کرد اسمش سیدرال فولیکو هست و یه بسته 20 تاییش 54 هزار تومنه. اما راحت شدم. البته گفت روغن زیتون و انجیر و میوه و آب و ... خیییلی استفاده کنم.

میبینید مشکلاتمو خخخخخخخخ

خلاصه که الان تحت نظر دکتر غدد و کبد و زنان هی میرم و میام ههههههههه.

خدایا شکررررررررت
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران