تعداد بازدید : 993
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۶/۱۰
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۶/۱۱
کاربران آنلاین : 0
fariha
۱۳۹۵/۶/۱۰ ۰۴:۰۵:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ ۱۸:۴۰:۵۸

واژینیسموس(.....)

(ویرایش)

با سلام به دوستای گلم من 4 ساله که ازدواج کردم ولی نمیتونم با همسرم رابطه کامل داشته باشم مشکل از شب عروسیمون شروع شد وقتی شوهرم میخواست اقدام کنه نمیتونستم پاهام رو جمع میکردم تمام عضلات بدنم میگرفت خیلی سخت بود کارم شده بود گریه نمیدونستم چرا اینطوری میشدم وشوهرم هم حال منو میدید خیلی ناراحت میشد بالاخره بعد از چند روز از ازدواجمون با خیلی سختی زیاد پردم برداشته شد خیلی داغون شدم جون خودم رو سفت میکردم من اصلا نمیدونستم پردم چه طوریه چون دکتر نرفته بود واسه گواهی سلامت خیلی روزای بدی بود بیچاره شوهرم هم میدید من خیلی میترسم اصرار نمیکرد چند بار هم دکتر زنان رفتم فقط ی اسپری لیدوکایین میدادن با آرام بخش اونا رو هم استفاده میکردم فایده نداشت این چند سال خون ودل خوردم حسرت همه زن و شوهرا رو میخورم یک روز سرچ کردم دیدم آره انگار من بیماری واژینیسموس دارم اومدم تو سایت شرح حال همه رو خوندم اونایی که خوب شده بودن رو دیدم گفتم خوشبحالشون تو رو خدا من رو هم کمک کنید خیلی داغونم افسردگی گرفتم خواهش میکنم من رو راهنمایی کنید تا درمان بشم

مامیتوننننننننیم
۱۳۹۵/۶/۱۰ ۲۱:۰۹:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ ۰۱:۴۹:۲۲
(ویرایش)

سلام

من نمیتونم حتی یه گوش پاک کن رو به دهانه واژن تماس بدم. امیدم تمرین بود و امروز اولین بار خواستم تمرین کنم ولی نتونستم. انگار اون قسمت از بدنم یه قلمرو دیگست که حسی که از تماس چیزی با اونجام به دست میاد متفاوت از بقیه بدنم هست. حس خیلی ناخوشایندی دارم. احساس بدبختی میکنم. من سنم کم نیست باید هرچه زودتر باردار بشم و این وضعیت غیر قابل تحمل هست. وقتی تو آینه نگاه میکنم اون قسمت بافت خیلی حساسی داره نمیتونم تصور کنم برا ورود چیزی خلق شده. حالم بد میشه. نشد نتونستم یک میلیمتر هم گوش پاک کن وارد کنم

۱۳۹۵/۶/۱۱ ۱۴:۱۶:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۶/۲۰ ۱۶:۰۷:۳۵
(ویرایش)

سلام دوستای گلم من از وجود این صفحه خبر نداشتم واسه همین یه تالار گفتگو باز کردم به اسم سارا آبان با نام مشکل خاموش ما. خواهش میکنم بیایید به هم کمک کنیم مشکلمونو حل کنیم

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران