تعداد بازدید : 926
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۶/۱۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۶/۱۱
کاربران آنلاین : 0
سارا آبان
۱۳۹۵/۶/۱۱ ۱۴:۰۵:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۶/۲۰ ۱۶:۰۷:۳۵

مشکل خاموش ما

(ویرایش)

سلام دوستای گلم. من سارا هستم و 2ساله ازدواج کردم با مشکل واژینیسموس اولیه دست و پنجه نرم میکنم😢. از همه چیز و همه کس خسته شدم و حتی از نزدیکترین کسانم هم متلک میشنوم. از دوستایی که واژینیسموس هستن خواهش میکنم به تالار گفتگوی من بیایید تا باهم و با کمک همدیگه مشکلمونو حل کنیم و کمکی بشیم برای بقیه که شاید تو حل این مشکل از ما عقبتر هستن

۱۳۹۵/۶/۱۱ ۱۴:۱۲:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۶/۲۰ ۱۶:۰۷:۳۵
(ویرایش)

پیش دکترای مختلف تو اصفهان رفتم متخصص زنان و سکسو تراپ همگی میگن ذهنت رو درست کن ولی هیچکس نمیگه چطوری! یه دکتر بهم گفت بایست جلو آینه و انگشتت رو داخل واژنت فرو کن تا ذهنت به جسم خارجی داخل رحم عادت کنه،خودم نتونستم از شوهرم خواهش کردم برام اینکارو انجام بده و با تعجب هرچه تمامتر دیدم که شد و این بعد 2سال 1موفقیت بزرگ برامون بود  ولی هنوزم با آلت شوهرم مشکل دارم و بدنم اجازه دخول بهمون نمیده و خیلی ناراحت و افسرده ام اگه دوستان تجربه مشترکی با من دارن که بهشون کمک کرده و باعث کمک به من و امثال من میشه خواهش میکنم بیان و با ما به اشتراک بذارن

۱۳۹۵/۶/۱۱ ۱۴:۵۷:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۶/۱۲ ۱۱:۳۰:۳۲
(ویرایش)

سلام

من همین دو هفته پیش درمان شدم. و گفتم که برای ریلکس تر شدن به کلاس یوگا و شنا برو. و تمریناتت رو از ته دل انجام بده و باور کن که می تونی و دلسرد نشو. قول می دم که می تونی و به خدا خوکل داشته باش.

ترس انجام این کار خیلی خیلی بیشتر از خود کار هست .

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران