تعداد بازدید : 1013
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۶/۲۳
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۷/۱۰
کاربران آنلاین : 0
خداهست
۱۳۹۵/۶/۲۳ ۱۵:۳۰:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۷/۱۹ ۰۸:۲۳:۲۳

آزمایش ژنتیک

(ویرایش)

سلام به همگی، من ۲۷ سالمه و با شوهرم نسبت فامیلی دارم برای همین آزمایش ژنتیک دادیم دکتر بهمون گفت تو هردومون کروموزوم شکسته دیده شده وباید تا یکسال بارداری رو عقب بندازیم و شیوه غذایی مون رو اصلاح کنیم خواهش میکنم اگه کسی اطلاعاتی داره در اختیارم بذاره چون واقعا مطمین نیستم که فقط با اصلاح عادت غذایی بشه درمان کرد خیلی اضطراب دارم اگه جای خوبی برای مشاوره ژنتیک هم میشناسید بهم معرفی کنید ممنون از همه

خداهست
۱۳۹۵/۶/۲۳ ۱۶:۲۷:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۱۷ ۰۱:۲۶:۴۲
(ویرایش)

سلام خواهر خسته نباشید خدا بزرگ من هم چند ماه پیش آزمایش ژنتیک دادم  من و شوهرم که ما با هم فامیل نیستیم و خوشبختانه جواب آزمایش خوب در آمد اما با اینکه جواب آزمایشمون خوب در آمد قبلش یک فرزند آنمولی داشتیم که عمرش داد به شما برای همین دکتراین آزمایشو برامون نوشت حالا توکلت به خدا باشه و هیچ غصه نخور درست میشه عزیزم

خدایا شکرت
۱۳۹۵/۶/۲۳ ۱۷:۰۶:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۷/۱۹ ۰۸:۲۳:۲۳
(ویرایش)

ممنونم حدیث و فاطمه جان

پس نمیشه به این آزمایشا اتکا کرد هر ی که خدا بخواد

خداهست
۱۳۹۵/۶/۲۳ ۱۷:۴۵:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۴ ۱۸:۴۶:۲۴
(ویرایش)

عزیزم بهتره به یه متخصص ژنتیک خوب مراجعه کنید

حتما پیگیری کنید و بعد اقدام به بارداری کنید.

زندگی قانون
باورو ها و لیاقتهاست!!!!
همیشه باور
داشته باش
لایق بهترین هایی!!!!❤💓💓❤:
بهترینها رو واستون ارزو دارم
۱۳۹۶/۷/۱۰ ۱۴:۰۶:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۱۰ ۱۴:۰۶:۱۱
(ویرایش)

سلام خانمای گل . آزمایش ژنتیک پیش از ازدواج رو دختر عمه من انجام داد. شوهرش باهاش پسرخاله بود و ازدواج فامیلی ،دختر برادر عروس خانم دارای اوتیسم خفیف بود ، و پزشک مشاور ژنتیک گفت که باید آزمایش بدن و سابقه خانوادگی رو چک کنن . هزینه اش زیاد شد و فرستادن آلمان،ولی الان شنیدم یه جایی تو شیراز این آزمایش رو داره انجام میده و ارزونتر هست . یه راه دیگه هم بود و یه آزمایش خون تو حاملگی انجام میشه که از نظر کروموزومی میگه جنین سالم هست یا نه.

من خوشبختم .
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران