تعداد بازدید : 3208
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۷/۸
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۱۱/۲۴
کاربران آنلاین : 0
صارا
۱۳۹۵/۷/۸ ۱۱:۵۷:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۱۰ ۱۷:۰۶:۵۰

ای وی اف IVF

(ویرایش)

دوستانی که تجربه ای وی اف دارند لطفا کمک کنند.

من سه روزه درمانو شروع کردم. علاوه بر استرس های درمانم، فوبیای آمپول هم دارم. نمیدونم چطور باید استرسمو کنترل کنم.

لطفا راهنماییم کنید.

۱۳۹۵/۷/۸ ۱۴:۳۰:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۷ ۱۲:۲۳:۴۳
(ویرایش)

سلام صارا جون 

IVFکردی، ی. می خوای IVF بشی؟؟  

یا امام رضا
۱۳۹۵/۷/۸ ۱۹:۰۱:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۹ ۱۸:۱۶:۳۰
(ویرایش)

Salam azizam. Vay manam bayad ivf besham. Felan azmayeshe hormonimo dadam. Az chand roz dige manam darmanam shoro mishe.

Mishe begin che ghorsao ampolayiro mide? Aslan mage chanta apoul beheton dade? 

۱۳۹۵/۷/۸ ۱۹:۲۰:۳۶
(ویرایش)

فریماه جان منم احتمالا ماه آینده IVF بشم 

یا امام رضا
۱۳۹۵/۷/۸ ۱۹:۳۱:۲۰
(ویرایش)

Ishala amale hamamon ba movafaghiyat bashe. 

Shoma bade che modat eghdam tashkhise ivf dadan? 

Shoma tehran hastin?

۱۳۹۵/۷/۸ ۲۰:۴۰:۴۸
(ویرایش)

فریماه جان، برای من از دوران نامزدی، تشخیص دادند، چون تعداد اسپرم همسرم زیر یک میلیون هست، در صورتی باید به طور طبیعی بالای 25 میلیون باشه. الان 2 سال هست که اقدام کردم و نتیجه ای نگرفتم، ان شالله از مشهد که بر گشتم میرم تحت نظر برای IVF یا میکرو 

بله من تهرانم 

شما کجا این روش را انجام میدین؟ 

یا امام رضا
۱۳۹۵/۷/۸ ۲۱:۰۹:۵۶
(ویرایش)

تعداد اسپرم همسر منم ۲ میلیون. من بعد ۸ ماه اقدام رفتم مرکز ناباروری که یه چکاپی بکنم که آیا مشکلی داریم یا نه که یهویی گفتن باید میکرو بشی . 

اتفاقا من مشهد هستم. مرکز نوین مشهد.

۱۳۹۵/۷/۱۰ ۱۰:۰۵:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ ۱۸:۱۰:۰۰
(ویرایش)

باید خیلی صبور باشید آمپول و قرص دیگه براتون عادی میشه....اصلا آخ و اوخ نکنید و با صبر و بی خیالی  فقط به مرحله ی بعدی کارتون فکر کنید نه همه ی مراحل....
در ضمن برای من هفت هشت میلیونی آب خورد. چون پزشکم معتقده حتما باید قبلش هیستروسکوپی هم بشیم که جواب بگیریم. برای همه این عملم انجام میداد که چون من دهانه ی رحمم هم تنگ بود لاپاروسکوپی شدم که خیلی اذیت شدم...به نظرم همش بی خود بود اگه بخواد بگیره بدون هیستروسکوپی و لاپاروسکوپی هم میگیره....در هرحال مقاوم باشید و همه ی مراحل رو انجام بدید به خدا اصرار نکنید ولی زیاد دعا بخونید.موفق باشید.

مادرم را هیچ وقت ندیدم که پرواز کند؛ زیرا به پایش؛ من را بسته بود؛ پدرم را؛ و همه ی زندگیش را ...
۱۳۹۵/۷/۱۰ ۱۰:۳۳:۵۲
آخرین حضور: ۱۴۰۳/۲/۱۸ ۱۰:۰۹:۴۹
(ویرایش)

سلام بچه ها من یکبار آی وی اف انجام دادم که نشد این ماه هم همینجور میخواستم بدون آمادگی مراجعه کنم برای انتقال جنینهای فریز، اما از اینور و اونور مخصوصاً سایتهای خارجی و یکی از دوستانم که دو نفر متخصص تغذیه از دوستانش هستند اطلاعاتی کسب کردم که گفتم به شما هم بگم

البته موفقیت آی وی اف و کلاً بچه دار شدن کاملاً دست خداست اما یک سری کارها و کسب آمادگیها بدن رو تقویت میکنه و به کمک خدا درصد موفقیتش بالاتر میره، مثل امتحان دادن، مسلماً درس خوندن قبل امتحان موفقیت آدموبیشتر میکنه ولی نتیجه دست خداست.

اول اینکه اگه اضافه وزن دارید حتماً سعی کنید با یه رژیم کوتاه مدت حداقل 5 درصد از وزنتون رو کم کنید، مطالعاتی انجام شده که ارتباط مستقیم بین کاهش وزن و افزایش درصد موفقیت آی وی اف رو نشون میده

بعد اینکه حتماً ورزش کنین تا جریان خون اطراف رحم و تخمدان افزایش پپدا کنه، ورزشهایی مثل ایروبیک، اگر که در انتهای جلسات ورزشی یوگا هم کار بشه بسیار بهتره چون استرس رو هم از بین میبره

طب سوزنی هم در اطراف ناحیه شکم و تخمدان بسیار تأثیر خوبی داره چون اون هم جریان خون رو در این ناحیه افرایش میده؛ مراکزی در درنیا هست که درصد موفقیت آی وی اف در اونها 60 درصد هست و یکی از دلایلش انجام همین طب سوزنی قبل از شروع روند آی وی اف در مرکز بر روی بیماران هست.

و رژیم غذایی هم بسیار مهمه، مصرف لوبیا سبز و جوانه گندم خیلی خوبه، مکملهای سلن پلاس و امگا3 هم بسیار مفیده به صورت یک روز درمیان، هر روز یکی از هر کدومشون.

دوستان اینارو از خودم نگفتم، دوستم که متخصص داروشناسی هستن و دو تا از دوستان ایشون که متخصص تغذیه هستن و اتفاقاً یکیشون کلی کار تحقیقاتی روی ارتباط تغذیه و بارداری و زایمان  انجام داده گفتن

انشالا همه نتیجه خوب بگیریم به لطف خدا

موفق باشید

۱۳۹۵/۱۱/۲۴ ۱۸:۱۳:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ ۱۸:۳۰:۵۰
(ویرایش)

ما دوبار IUI کردیم جواب نگرفتیم چون همسرم موقع دادن نمونه در مرکز درمانی شدیدا استرس داشت اسپرمها در اثر استرس آسیب می دیدند  و نتیجه نمی گرفتیم ولی  بار سوم به سفارش دوستم به مرکز درمانی میلاد تبریز رفتیم که آن مرکز درمانی دستگاه آنکو باتور سیار داشت که  به ما دادن تا نمونه رو تو خونه دور از استرس آماده کنیم برام خیلی جالب چون هم نتیجه آزمایش اسپرم خوب شده بود وهم اینکه من الان باردار هستم این دستگاه به گفته دوستم اون یکی شهرها رو نمی دونم ولی تو تبریز توچند ین آزمایشگاه معتبر است که به کسانی که میخواهن آزمایش اسپرم بدهن یا IUI  بکنن اجاره داده میشه فکر کنم دستگاه جدیدی باشه که خیلی موثر بود حتما توشهرهای بزرگ دیگه هم باشه لازم به ذکر است این دستگاه توانایی نگهداری اسپرم را به مدت سه ساعت به طور طبیعی وسالم  را دارد

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران