تعداد بازدید : 3558
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۷/۱۳
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۷/۱۷
کاربران آنلاین : 0
Elina
۱۳۹۵/۷/۱۳ ۲۲:۲۰:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۸ ۱۵:۲۱:۵۱

بندرعباسي ها يه لحظه بياين

(ویرایش)

سلام دوستان ساكن بندرعباس بياين كارتون دارم

۱۳۹۵/۷/۱۴ ۱۰:۱۵:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۲۱ ۱۰:۰۵:۲۶
(ویرایش)

سلام الینا جون منم بندرعباس هستم عزیزم

۱۳۹۵/۷/۱۴ ۱۷:۱۸:۰۱
(ویرایش)

سلام مرمرى جونم خوبى؟ شما متاهلى؟

ميدونى چه دكتر زنانى تو بندر خوبه؟ چه سونوگرافى كارش خوبه؟ 

من تازه ميخوام اقدام كنم پيش دكتر امير زعفرانچى پشت بيمارستان ام ليلا رفتم ولى از مشاوره خيلى راضى نبودم 

۱۳۹۵/۷/۱۴ ۱۹:۲۲:۳۸
(ویرایش)

اره عزیزم متاهل منم دوماهه اقدام به بارداری کردم پیش دکتر گیتا ذولفقاری رفتم چهارراه مرادی ساختمان پارسیان واسم ازمایش پاپ اسمیر انجام داد که هنوز جوابش نیومده و ازمایش هرمونی و سونو نوشتن تو این دوماه اقدامم گفتن تنبلی تخمدان گرفتم نمیدونم چرا قبلا نداشتم !واسم امپول هم داد ک پر بشم و ازمایشارو انجام بدم. نمیتونم بگم دکتر خوبی هست یا نه!!

۱۳۹۵/۷/۱۴ ۲۳:۵۵:۰۱
(ویرایش)

زن داداش من چن سال پيش، تحت نظر دكتر ذولفقارى بود ٣-٤ ماه كه باردار نشد، بعدش يكى از فاميلا كه دوستش بندرعباسى بود گفت دكتر زعفرانچى خوبه يك ماه رفت تحت نظر اون باردار شد، دوس نداشتم پيش دكتر ذولفقارى برم چون چند نفر چندنفر باهم ميفرسته داخل پيش دكتر خوشم نمياد اينجورى تنها تو اتاق دكتر برى راحتر حرف ميزنى😂  ولى الان من اولين بار بود پيش زعفرانچى ميرفتم دوس داشتم بهتر مشاوره بده تخصصشو از آمريكا گرفته صاحب بيمارستان ام ليلاست بايد بشناشى خانمشم دكتر خشاوى اگه اشتباه نكنم فاميليشو، اونم دكتر زنانه.. بهم گفت تاحالا اقدام كردى؟ گفتم نه اومدم ببينم اگه رژيمى چيزى هست قبلش رعايت كنم، دكتر گفت رژيم غذايى اصلا تو جنسيت تاثير نداره واصلا اثبات نشده اگه هم باشه فقط ٥درصد ميتونه تاثير بذاره كه يعنى هيچ!! پاپ اسمير هم چون ماه پيش دادم گفت فقط جوابشو دفعه بعد براش ببرم، منم امروز آزمايش هورمون دادم شنبه آماده ميشه

۱۳۹۵/۷/۱۵ ۰۰:۰۸:۰۷
(ویرایش)

دكتر ساميه كريمى تعريف كردن يبار واسه درمان عفونت رفتم پيشش اولا كه ٥نفر باهم رفتيم داخل كه خوشم نيومد اين همه پول ويزيت ميگيرن بايد به مريض احترام گذاشت چه وضعشه گله ايى ميفرستن داخل اتاق شايد نخواى مشكلتو يه بيمار ديگه بدونه، معاينشم خيلى بد بود داروهاى هم تجويز كرد برام بى تاثير بود الكى ٢ساعت تو مطبش معطل شدم

۱۳۹۵/۷/۱۵ ۰۰:۱۴:۲۹
(ویرایش)

ذوافقارى هم تو بندر معروفه ، دكتر پريسا شمسايى هم ميگن خوبه ولى يبار رفتم خيلى دير نوبت ميده كه ديگه نرفتم پيشش نميدونم چجوره  ولى علوى هم خيلى ازش تعريف شنيدم كه طبقه پايينشم ميگن سونو علويه، اونم ميگن دير نوبت ميده خودم دوس داشتم پيش علوى برم ولى ٣ ماه خيلى زياده! تو مطب خيلى شلوغ هم تنهاى حوصلم سر ميره شوهرمم كه متنفره تو مطب شلوغ بياد منو ميرسونه خودش برميگرده😂

۱۳۹۵/۷/۱۵ ۰۰:۱۹:۱۲
(ویرایش)

مرمرى جون شما چندسالته كه الان اقدام كردى؟

۱۳۹۵/۷/۱۵ ۱۳:۴۶:۳۲
(ویرایش)

اولین دکتری که رفتم پیشش همین ذولفقاری بود من ۲۴سالمه الانم همین دوماهه ک اقدام کردم برا نینی دارشدن ، اخه خالم میخواست بچش پسرباشه کیت تخمک گذاری گرفت و دقیقا توی همون روز اقدام کردن توی دوماه طول کشید بعد از بیست روز هم مشخص شد که حاملست منم به روش خالم همینکارو کردم و توی دوماه دقیقا روز تخمک گذاری اقدام کردم بعدش پریود نشدم فک میکردم باردارم اما تست منفی بود دکتر هم که اینجوری گفت نمیدونم والا!!!

۱۳۹۵/۷/۱۵ ۲۲:۲۸:۵۵
(ویرایش)

عزيزم خالت پيش كدوم دكتر ميرفت؟ الان جنسيت بچش چيه؟

۱۳۹۵/۷/۱۵ ۲۲:۳۶:۴۸
(ویرایش)

ايشالا كه اين ماه جواب بگيرى مثبت باشه😊 

۱۳۹۵/۷/۱۷ ۱۵:۲۷:۳۳
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314