تعداد بازدید : 998
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۸/۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۸/۲
کاربران آنلاین : 0
Mah gol
۱۳۹۵/۸/۱ ۱۴:۴۴:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۱۰ ۰۹:۳۱:۰۴

سوالات بارداری

(ویرایش)

سلام دوستای عزیز .من تازه وارد این سایت شدم.5روز بعد از آخرین روز پری دکتر بهم آمپولhcgدادند و گفتند بعد از تزریق سه شب پشت سر هم و بعد یک شب در میان به مدت یک هفته نزدیکی داشته باش.الان 4روز از زمانی که باید پریود میشدم گذشته یعنی 28 مهر وقتش بود.الان دو روزه لکه های کم رنگ مثل روزای آخر پری دارم.بیبی چک زدم منفی بود و الان از آز خون میام فردا جواب آمادس بنظرتون من باردارم.لطفا کمک کنید.

۱۳۹۵/۸/۲ ۰۸:۱۵:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۲۲ ۰۸:۰۵:۰۲
(ویرایش)

سلام..

وقتی آزمایش میدی بگو فوریه تا یکساعت بعد جوابش رو بدن..تو هزینه هم تاثیری نداره...ان شاء الله بارداری..

سلام زندگی
۱۳۹۵/۸/۲ ۱۰:۱۴:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۲۲ ۲۱:۴۰:۰۵
(ویرایش)
ارزومه سه نفره بشیم
۱۳۹۵/۸/۲ ۱۰:۲۰:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۲۲ ۲۱:۴۰:۰۵
(ویرایش)

سلام خانهای گل...این ماه اقدام کردم برای بارداری اگه خدا بخاد. . پنج روز مونده به پری. یک هفته بعداز اولین اقدامم عضلات شکمم گرفته بود طوری که نمیتونستم راه برم و حرکتی کنم...بعداز اون دوبار نزدیکی داشتم بازم زمان تخمک گذاری... الان تکرر ادرار دارم بیشتر شبا...زیر دلم سمت چپ و راست تیر میکشه البته سمت چپ بیشتر... سمت راستم انگار یه چیزیه تا دست میزنم درد میگیره...بعداز غذا خوردن هم معده درد میگیرم تابحال سابقه معده درد نداشتم.. طوری ک پشیمون میشم از غذا خوردن.... بنظرتون باردارم؟  کی باید بی بی چک استفاده کنم؟ ؟  بارداری چ علائم های دیگه ای داره؟؟؟

ارزومه سه نفره بشیم
۱۳۹۵/۸/۲ ۱۲:۴۰:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۲۲ ۰۱:۲۵:۲۱
(ویرایش)

عزیزم صبر کن تا پنجروز دیگه زمان پریودت اگه پریود نشدی بعدش بی بی چک بزار مشخص میشه بارداریت اگه پریود شدیم که یعنی باردار نیستی.happy

انشاالله که بارداری 

❤شب است و دیر وقت و بقیه کارها به جز دوستت دارم بماند برای فردا❤
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران