تعداد بازدید : 3580
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۸/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۸/۱۱
کاربران آنلاین : 0
Eli282
۱۳۹۵/۸/۳ ۱۴:۰۸:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۸/۸ ۲۰:۲۳:۵۷

ایا من حامله هستم

(ویرایش)

سلام من ۲۳ سالمه هفت ساله ازدواج کرد یه بچه چهار ساله دارم  یکونیم ساله اقدام به بارداری کردم ولی باردار نشدم ماه قبل ۴ مهر پریود شدم و دوره من ۳۱ روزه بود من روزه ۱۰ ۱۲ و۱۵ و۱۸ نزدیکی داشتم که تخمک گذاری من روزه ۱۸ بود ایا احتمال داره من باردار باشم فردا باید پریود بشم .ممنون میشم راهنماییم کنین

فقط فقط به اون بالایی ☝توکل کن.
۱۳۹۵/۸/۳ ۱۴:۳۸:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ ۱۱:۳۷:۵۸
(ویرایش)

سلام اگه سه روز قبل و روز تخمک گذاری نزدیک

ی داشته باشی بله احتمال بارداری وجود داره

همیشه امیدوار باشید
۱۳۹۵/۸/۳ ۱۴:۴۲:۰۴
(ویرایش)

منم از روز دهم پریودی یک شب درمیان نزدیکی داشتم الان بیستم پریودیم زیر شکمم و کمرم درد خفیفی دارمم سر درد هم دارم ممکنه باردار باشم از الان بی بی چک بزارم معلوم میشه یعنی

همیشه امیدوار باشید
۱۳۹۵/۸/۳ ۱۶:۳۶:۴۵
(ویرایش)
۱۳۹۵/۸/۳ ۱۶:۳۸:۰۳
(ویرایش)

ممنونم ازتون .

۱۳۹۵/۸/۴ ۱۷:۳۲:۰۹
(ویرایش)

مرسی الینا جان

همیشه امیدوار باشید
۱۳۹۵/۸/۴ ۱۷:۵۶:۰۸
(ویرایش)

الینا جان من خیلی کمر دردو شکم درد دارم طوری ک دیشب از شکم درد بیدار شدم از خواب عین اینکه میخوام پریود شم ولی نمیشم واینکه من مدروکسی پروژسترون هم پنج شبه میخورم دکتر گفته ب مدت ده شب شبی دوتا بخورم و بعد نزدیکی بدون جلوگیری داشته باشم روزای ده و دوازده و چهارده و شانزده و من الان بیستو یک پریودیم از دیشب شکم دردم با کمردرد بیشتری پیدا کردم بی بی چک هم گذاشتم منفی بود ممکنه از قرص پروژسترونی ک میخورم باشه یا علایم حاملگیه هنوز زوده بی بی چک نشون بده اصن حوصله ندارم سرمم خیلی درد میگیره

همیشه امیدوار باشید
۱۳۹۵/۸/۴ ۱۸:۲۴:۵۳
(ویرایش)

کسی نیست نظری بده کمکی کنه

همیشه امیدوار باشید
۱۳۹۵/۸/۴ ۲۰:۳۹:۳۱
(ویرایش)

ببین عزیزم منم قرص مدروکسی بهم دادن چون پریودم منظم نبود تا قرص تمام میشد کمر درد و سردرد و سینه چپم درد میکرد یه مدته که این قرصو کنار گذاشتم البته به دستور پزشک که الان چند ماهه این حالتها از بین رفتند فقط دوسه روز مونده به پریودم یه سردرد خفیف میاد سراغم اینا احتمالا اثرات دارو هستن .

۱۳۹۵/۸/۵ ۰۰:۰۳:۲۷
(ویرایش)

سلام اخه من فقط برا سه ماه گفته باید بخورم ب مدت ده شب گفت اگه تو این مدت خوردی و شب های دهم ,,, اینا روزهای تخمک گذاری نزدیکی بدون جلوگیری داشتی و بعد حامله نشدی بیا ک سونو و اینا برات بنویسم الان هم خیلی کمر درد و زیر شکمم درد میکنه,نمیدونم از چی میتونه باشه فقط شیش روزه از این قرصا میخورم ,نمیدونم ازحاملگیه یا قرصا

همیشه امیدوار باشید
۱۳۹۵/۸/۵ ۰۰:۰۴:۱۴
(ویرایش)

سلام اخه من فقط برا سه ماه گفته باید بخورم ب مدت ده شب گفت اگه تو این مدت خوردی و شب های دهم ,,, اینا روزهای تخمک گذاری نزدیکی بدون جلوگیری داشتی و بعد حامله نشدی بیا ک سونو و اینا برات بنویسم الان هم خیلی کمر درد و زیر شکمم درد میکنه,نمیدونم از چی میتونه باشه فقط شیش روزه از این قرصا میخورم ,نمیدونم ازحاملگیه یا قرصاcry

همیشه امیدوار باشید
۱۳۹۵/۸/۵ ۰۰:۰۷:۲۶
(ویرایش)

راستی بدنم هم خیلی داغه خیلی گرمم میشه همش گرممه ولی بقیه میگن گرم نیستshysmile

همیشه امیدوار باشید
۱۳۹۵/۸/۵ ۰۰:۰۹:۴۸
(ویرایش)

نمیدونم چیکار کنم یکی کمکم کنه زیر شکمم هم یکمی انگار سفت میشه و زیر نافم تیر میکشه و درد میکنه بعضی وقتهاanim2-ad54ad

همیشه امیدوار باشید
۱۳۹۵/۸/۵ ۱۳:۳۸:۳۱
(ویرایش)

یکی نظری نداره

همیشه امیدوار باشید
۱۳۹۵/۸/۵ ۱۳:۵۶:۲۵
(ویرایش)

والا چی بگم انشالله که حامله ای من دوروز از روز پریودم گذشته ولی برا من پریودم یکی دوروز عقب جلو میشه ولی اینبار ترشحات سفید رنگ دارم و پاهام درد میکنه البته درد خفیف واین ترشحات هم بدون بود هستن وابکی و هرچهار پنج ساعت یکبار مثل سفیده تخم مرغ میشه بعد دوباره ابکی میشه کسی میدونه چرا اینجوری میشه ایا از بارداریه یا میخوام پریود بشم .؟

۱۳۹۵/۸/۵ ۱۵:۰۱:۰۸
(ویرایش)

اگه سفیدو شیری و ابکی  باشه تو بعضی جاها خوندم یکی از عوامل حاملگیه

همیشه امیدوار باشید
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314