تعداد بازدید : 6536
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۸/۲۰
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۹/۱۷
کاربران آنلاین : 0
Eb
۱۳۹۵/۸/۲۰ ۰۰:۲۵:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۸/۴ ۱۶:۲۹:۰۴

نمیدونم پرده دارم یا نه

(ویرایش)

سلام
ببخشید من باعشقم سکس داشتیم وبعدسکس خونی دیده نشده البته نمیدونم زیاد فروکردم یانه ولی اخرش دردی احساس میکرد ونمیزاشت من زیادترفروکنم میخواستم ببینم اون پرده هست وازهمون خون میاد ویا اینکه الان دیگه پرده نداره

۱۳۹۵/۸/۲۰ ۰۳:۲۱:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۸/۲۱ ۱۶:۵۱:۰۴
(ویرایش)

عجب پسرایی پیدا میشن!!!!!! من خودم یه پسرم واقعا تعجب میکنم رفتی با عشقت!!!!! سکس کردی بعد انقدر مردونگی نداشتی که لااقل مراقب باشی؟ یعنی خودت نمی دونی فرو کردی توش یا نه؟؟؟؟؟؟ اگه فرو کردی که پرده آسیب دیده اگه فرو نکردی که ندیده. 

۱۳۹۵/۸/۲۰ ۱۰:۵۸:۴۰
(ویرایش)

خانم شیوا امیدوار. معلومه که فرق داره. طرف عشقشه نه زنش!!!!! بدم میاد از اونایی که دخترای بیچاره مردمو آزار میدن. خیر نمیبینن اینا. 

۱۳۹۵/۸/۲۰ ۱۱:۱۷:۵۴
(ویرایش)

بله خانم فاطمه. همه مردا و پسرا بی غیرت و عوضی نیستن. ولی هستن کسایی که مثل نویسنده این تاپیک ........

عصبی میشم اینا رو میخونم. خدا ازشون نگذره. نه دین و ایمان دارن نه غیرت.

۱۳۹۵/۸/۲۰ ۱۱:۴۱:۰۰
(ویرایش)

خانم فاطمه. اون دختر گناه کرده ولی هیچ دختری حقش نیست که بدون اینکه اجازه بده بخوان بکارتش رو از بین ببرن. عشق این آقا هم صد در صد این اجازه رو نداده و این آقا حتما به زور اینکارو کرده. توی جامعه ما هیچ دختری راضی نمیشه بکارتش از بین بره. به نظرم این آقا یه جورایی به عشقش تجاوز کرده. البته معلوم نیست که واقعا پرده از بین رفته یا نه. چون میگه خونی نیومده. 

۱۳۹۵/۸/۲۰ ۱۱:۴۵:۴۸
(ویرایش)

به امید روزی که نسل اینجور پسرا از بین بره. دخترای مردمو این پسرا از راه به در میکنن. این پسرا انگل جامعه هستن. من امیدوارم که ایشون فرو نکرده باشه!!!!!! و پرده عشقشون!!!!!! سالم باشه. 

۱۳۹۵/۸/۲۰ ۱۱:۴۹:۳۲
(ویرایش)

به نظر من که یه پسرم و اینجور پسرای عوضی رو زیاد دیدم، اون دختر مظلوم واقع شده. به نظر من اون دختر تقصیری نداره. 

۱۳۹۵/۸/۲۰ ۱۲:۱۸:۵۸
(ویرایش)

اگه دختره اجازه داده بود که این آقا اینجا سوال نمیپرسید. معلومه اون اجازه نداده و این آقا بهش تجاوز کرده. دخترا مظلومن. 

۱۳۹۵/۸/۲۰ ۱۲:۳۵:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۱۲ ۱۸:۴۵:۴۹
(ویرایش)

جلل الخالق !!! ب حق چیزای ندیده و نشنیده !!!

پسری با تفکرات متفاوت !!!

anim2-21

۱۳۹۵/۸/۲۰ ۱۲:۳۷:۰۲
(ویرایش)

روح منی فاطمه .. بت شکنی فاطمه .. درود بر تو anim2-40anim2-25r30wi

۱۳۹۵/۸/۲۰ ۱۳:۰۷:۲۳
(ویرایش)

اگه خود دختر اجازه داده پس هم دختر راضی هم پسر راضی دیگه سوال پرسیدن نداره اخه. دخول صورت بگیره پرده آسیب میبنه دیگه. چه خون بیاد چه نیاد. من نفهمیدم آخرش منظور این اقا چی بوده. به نظرم نگران بوده که سوال پرسیده. شایدم دختره اجازه داده که بعدا پسره رو مجبور کنه بگیرش و به خاطر همین این اقا نگرانه و دعا میکنه که اسیب ندیده باشه که زیر بار ازدواج نره. 

۱۳۹۵/۸/۲۰ ۱۳:۱۴:۰۳
(ویرایش)

شایدم این اقا نتونسته جلوی خودشو بگیره و  بدون اجازه دختر دخول کرده ولی چون دختر عشقشه و دوسش داره وقتی دیده دردش گرفته دیگه ادامه نداده و حالا با توجه به اینکه خونی هم نیومده نمی دونه اوضاع از چه قراره

۱۳۹۵/۸/۲۰ ۱۳:۱۵:۱۲
(ویرایش)

موضوع پلیسی شد

منم امروز بیکارم حوصلم سر رفته

۱۳۹۵/۸/۲۰ ۱۳:۳۷:۰۸
(ویرایش)

تکبیر

۱۳۹۵/۸/۲۰ ۱۴:۳۷:۱۱
(ویرایش)

خدا جفتشونو از روی زمین برداره. هم این آقا هم عشقش!!!!!!! هم همه کسایی که مث اینا هستن. آمین. 

۱۳۹۵/۸/۲۰ ۱۶:۰۲:۲۱
(ویرایش)

شاید سرکار گذاشته مرتیکه پررو

چون دیگه آنلاین نشده

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

خرداد 1403
س چ پ ج ش ی د
1234567
891011121314
15161718192021