تعداد بازدید : 817
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۹/۲۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۹/۲۲
کاربران آنلاین : 0
دختری از دیار آفتاب
۱۳۹۵/۹/۲۱ ۱۶:۱۴:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۲۲ ۱۷:۱۸:۴۳

تنهایی و تک فرزندی

(ویرایش)

بچه هاااااااااااااا من تک فرزندم دارم دیووونه میشم از تنهایی و هیچ دوستی هم نداااااااااارم امسال کنکور دارم اصلا انگیزه ندارم
وقتی میبینم یکی خواهر داره یا برادر داره من بغضم میگیرررررره 
چیکار کنممممanim2-sad

۱۳۹۵/۹/۲۱ ۱۸:۰۴:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ ۱۸:۱۰:۰۰
(ویرایش)

با فامیل ها وقتت رو پر کن جوری که انگار خواهرت هستن مثل دخترعمه دخترخاله دخترعمو دختر دایی....تک فرزندی روش اشتباهیه و یه جورایی به نفع پدرمادر و به ضرر بچه است ....این میتونه برای شما  عبرتی باشه که ایشالا وقتی ازدواج کردی به تعداد بچه های بیشتری فکر کنی....ما یه خانواده ی پرجمعیت بودیم که خیلی بهمون خوش می گذشت ...حتی یه چای دورهمی کلی کیف داشت الان دلم برای بچه ی 17 ماهه ی خودم  میسوزه که مثل زندانیا میره از پشت پنجره بیرون رو تماشا می کنه

مادرم را هیچ وقت ندیدم که پرواز کند؛ زیرا به پایش؛ من را بسته بود؛ پدرم را؛ و همه ی زندگیش را ...
۱۳۹۵/۹/۲۲ ۰۷:۴۵:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۲۲ ۱۷:۱۸:۴۳
(ویرایش)

فامیلام زیاد با من رابطه ندارن و بیشتر با خواهر و برادرای خودشون خوش ترن و تواین 18 سال که تنها بودم هیچکدومشون سراغم نگرفتن منم وقتی میبینم با خودشون خوش تر هستن دیگه طرفشون نمیرم..یه جورایی خون گرم نیستن و بیشترشونم ازدواج کردن..دختر خاله و دختر دایی هم اصلا ندارم بجاش پسرخاله و پسر دایی دارم ک بدرد من نمیخورن دختر نیستن.
مادرم دبیر هست افتاده یه جای دور افتاده پستش که اونجا زندگی میکنیم اینجام دو تا دوست پیدا کردم خواهر بودن اما امسال خونه شون بردن شیراز و رفتن ..دوباره تنها شدم..
من مادرم وقتی من به دنیا آورده انگار آمپولی نمیدونم اسمش چیه رو بهش نزده بودن بخاطر همین دیگه هر چقدر بچه دار شد همش میمردن هی تنهایی من پس انتخاب کی بود شبا همش گریه میکنم از اینکه هیچکی ندارم باهاش درد و دل کنم 
مادر و پدرم تا شب سر کار هستن منم همش تو خونه تنهایی 
از تنهایی تو تلگرام با یه پسری آشنا شدم فاصلش از من دوره ولی خوب درکم میکنه همش بهم امید میده که درست بخون یه پرستار بشی بری دانشگاه کلی دوست پیدا میکنی ..شاید آشناییم با پسره هم اشتباه باشه ولی خب چیکار کنم هیچکی ندارم باهاش حرف بزنم دلم میخواد یکی باشه به حرفام گوش بده ...نمیدونم چیکار کنم 
میترسم به این هم وابسته بشم و بذاره بره و من دوباره بیشتر حس تنهایی کنم ..خیلی در گیرم نمیدونم از کی بخوام که راهنماییم کنه تنهایی من انتخاب کی بود خداااااااااااا

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران