تعداد بازدید : 11281
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۹/۲۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۹/۲۵
کاربران آنلاین : 0
ژاکلین
۱۳۹۵/۹/۲۱ ۲۳:۰۱:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۷ ۱۲:۲۳:۴۳

کی با ivf باردار شده

(ویرایش)

سلام خانما، کی با ivf باردار شده؟ میشه منو راهنمایی کنید؟ منم باید ivf بشم

یا امام رضا
۱۳۹۵/۹/۲۲ ۰۸:۴۴:۲۲
آخرین حضور: ۱۴۰۳/۲/۱۸ ۱۰:۰۹:۴۹
(ویرایش)

سلام خانومی من دو بار انجام دادم  بار اول با جنین تازه بار دوم با فریز شده. اما هنوز باردار نشدم، چی راجع بهش میخواهید بدونید؟

۱۳۹۵/۹/۲۲ ۱۰:۲۸:۰۷
(ویرایش)

۱۳۹۵/۹/۲۲ ۱۶:۱۰:۰۱
(ویرایش)

آفتابگردان جون، می خوام ببینم عملش درد داره، همراه نیاز هست به جز همسر؟؟

یا امام رضا
۱۳۹۵/۹/۲۳ ۰۹:۳۶:۲۸
(ویرایش)

خب معمولاً بعد از تزریق آمپولها روز 14 یا 15 پریود که برای پانکچر یا همون تخمک کشی مراجعه میکنین باید همسرتون باشه برای دادن اسپرم و خودتون هم بستری میشین و با یک بیهوشی عمومی تخمکها را دکتر برمیداره. نه برای اکثر افراد اصلاً درد نداره فقط احتمالش هست که بعد از به هوش اومدن تهوع داشته باشین من خودم که اینجوری هستم بعد از هر بار بیهوشی تا 10 ساعت حالت تهوع دارم. ممکنه مقداری لکه بینی هم بعد از تخمک کشی باشه خیلیها هم بعد از پانکچر همون روز مرخص میشن و میرن ولی بهتره اون شب رو بمونین بیمارستان.

دفعه بعدی که مراجعه میکنین معمولاً سه روز بعدش هست و نیازی به حضور هیچ کس (حتی همسر هم) نیست و بدون بیهوشی جنینهای تشکیل شده رو به داخل رحم انتقال میدن که اکثراً هیچ دردی هم نداره. بعد از انتقال بعضی مراکز یک شب مریض رو نگه میدارن بعضیها هم همون روز مرخص میکنن.

۱۳۹۵/۹/۲۳ ۰۹:۴۱:۴۴
(ویرایش)

سلام آفتاب گردون جون خوبی عزیزم

یا امام رضا
۱۳۹۵/۹/۲۳ ۰۹:۴۴:۱۰
(ویرایش)

ممنون از راهنماییهات، می خواستم بدونم به جز همسر به همراه هم نیاز دارم؟ چه در بیمارستان و چه در دوران استراحت؟آیا استراحت مطلق نیاز هست؟؟

یا امام رضا
۱۳۹۵/۹/۲۳ ۰۹:۵۰:۵۵
(ویرایش)

آفتابگردون جون، اطلاعات خوبی میدی، کاش می تونستم تا آخر پروسه کاریم، باهات همراه بشم، آخه فقط خودم و همسرم از این جریان اطلاع داریم و اصلا نمی خوایم خانواده مان در جریان باشن.

یا امام رضا
۱۳۹۵/۹/۲۳ ۱۰:۰۰:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ ۱۱:۳۸:۱۶
(ویرایش)

میشه بپرسم هزینه ش چقده؟؟

۱۳۹۵/۹/۲۳ ۱۰:۰۵:۳۴
(ویرایش)

سلام یاسی جون، نمیدونم والا  اما خوب خیلی از بیمه ها قبول میکنن

یا امام رضا
۱۳۹۵/۹/۲۳ ۱۰:۰۹:۴۵
(ویرایش)

سلام خانمی ممنون قربانت والا مرکزی که من میرم اصلا اجازه به حضور همراه نمیده مگر در اتاقهای خصوصیش. نیازی هم به حضور همراه نیست، پرستارها هستن. بعد از انتقال که تا 4 ساعت نباید از روی تخت تکون خورد و برای این مدت هم پرستارها خودشون هستن و کاری باشه انجام میدن. در دوران بعد از انتقال هم بهتره که بیشتر توی منزل استراحت داشته باشین ولی استراحت مطلق توصیه نمیشه چون گردش خون در بدن رو مختل میکنه که همین برای جنینها خوب نیست و تازه تکون خوردن از اون وضعیت و بلند شدن برای یک کار اضطراری مثل  دستشویی رفتن و اینها باعث افت قند خون و سر گیجه هم میشه

فقط تا گرفتن جواب آزمایش بعد از 14 روز بعد انتقال، وسایل سنگین رو اصلاً نباید بلند کرد، کارهای سنگین مثل جارو برقی کشیدن یا مهمون داری و اینها هم اصلاً  نباید انجام داد ولی کارهای سبک خونه مثل آشپزی تا حدی که باعث خستگی نشه موردی نداره بالا و پایین رفتن زیاد از پله هم توصیه نمیشه. دستشویی هم مدل فرنگی باشه. از خوردن غذاهای یبوست آور هم باید دوری کرد وبهتره مرتب غذاهای ملین استفاده کرد. توی رژیم غذایی میوه ها و سبزیجات هم باشه.

خواهش میکنم، سؤالی داشتین در خدمتم

۱۳۹۵/۹/۲۳ ۱۰:۱۶:۳۰
(ویرایش)

آفتابگردون جون هزینه ش چقده؟

۱۳۹۵/۹/۲۳ ۱۰:۲۲:۲۷
(ویرایش)

دلم میخواد برم آی وی اف.... چیه آخه هی اقدام اقدام. یهو میری آی وی اف تموم....

۱۳۹۵/۹/۲۳ ۱۰:۲۴:۲۱
(ویرایش)

یاسی جون خوب این طور هم نیست که با آی وی اف سریع جواب بگیری

یا امام رضا
۱۳۹۵/۹/۲۳ ۱۰:۲۴:۲۸
(ویرایش)

کلی نوشتم تمامش پاک شد!!!!!

من راجع به تهران واصفهان شنیدم از 8  و 9 میلیون به بالاست ولی مرکز خصوصی کرمان و مرکز خصوصی یزد بین 4.5 تا 6 میلیون در میاد.

اخیراً هم با تصویب طرح حمایت از زوجین نابارور از 1 آبان 95 مراکز دولتی 75 در صد این هزینه ها رو برمیگردونن،  مراکز خصوصی هم حدود 30 درصدشو، اما در اون صورت دیگه نمیشه از بیمه تکمیلی استفاده کرد، یا بیمه تکمیلی یا این تخفیف.

۱۳۹۵/۹/۲۳ ۱۰:۲۶:۱۴
(ویرایش)

آفتابگردون جان میشه بپرسم شما کدوم مرکز بودی؟  البته اگه براتون مقدوره                       در ضمن مشکل شما چی بود.                                مشکل ما، ضعیف بودن اسپرم همسرم هست

یا امام رضا
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران