تعداد بازدید : 1368
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۹/۲۳
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۹/۲۴
کاربران آنلاین : 0
بهاره(437)
۱۳۹۵/۹/۲۳ ۰۷:۴۴:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۱۴ ۱۸:۱۷:۳۵

مشکل نازایی

(ویرایش)

سلام فروغ جون(367) ازم سوال کردی چرا بعد پاره شدن پردم که اوایل ازدواج بود چرا تو11 سال اقدامی نکردم  چون وقتی رفتم دکتر ماما گفت چرا اینقدر میترسی پس چطور میخوای زایمان کنی و مسخره کرد بعدشم هم اون زمان این امکانات گوشی و اینترنت و گروه تلگرام و ... نبود و کمتر بود من نمیدونستم اصلا واژینیموس چیه  اما حالا چند وقته خوب فهمیدم مشکل چیه مخصوصا با خوندن خاطرات دیگران من 34 ساله هستم برام دعا کن نازا نشده باشم

۱۳۹۵/۹/۲۳ ۱۲:۵۲:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۴ ۲۳:۲۲:۲۶
(ویرایش)

عزیزم دختر عموی مادر من ۴۸ سالگی ازدواج کرد تو همون سنم بچه. دار شد

نزدیکی نداشتن شما اصلا باعث نمیشه نازا بشی

منم ۳۱ سالمه و الان میخوام باردار شم

پس نگرانی به دلت راه نده عزیزم

به هرکس میرسم نام تو را با ذوق میگویم ....
شبیه اولین تکلیف یک‌ طفل دبستانی...
۱۳۹۵/۹/۲۳ ۱۳:۱۹:۳۶
۱۳۹۵/۹/۲۳ ۱۴:۳۶:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۹/۲۴ ۱۴:۰۴:۲۴
(ویرایش)

نه عزیزم این چه حرفیه؟؟؟انشاالله که مشکلت حل بشه ماکمکت میکنیم...من فقط برام سوال شده چراتواین11سال رابطه ایی نداشتی چطورتونستید11سال بدون رابطه زندگی کنیدهمسرت اقدامی نکردفقط کنجکاوشدم عزیزم الان سعی کن تمیرین کنی که رابطه موفقی داشته باشی..

❤خداجونم دوستدارم❤
۱۳۹۵/۹/۲۳ ۲۰:۰۰:۳۴
(ویرایش)

سلام فروغ بانووو پرسیدی چرا تواین 11 سال اقدامی نکردم فقط به این خاطر که تا همسرم میخواست باهام نزدیکی کنه خیلی میترسیدم نمیدونم چرا دست خودم نبود باور کن تو این سالا خیلیا که با من ازدواج کردن بچه دارشدن و من فقط حسرت خوردم خیلی سخته عزیزم امیدوارم مشکلم حل بشه

۱۳۹۵/۹/۲۳ ۲۲:۳۸:۴۲
(ویرایش)

اختاپوست جووونم نترس عزیزم من که درمان شدم بخدادارم به خودم میخندم که چرا3ماه زندگیم بدون رابطه ارضاشدیم ووقتی ازبقیه میشنیدم رابطه داشتن حسرت میخوردم الان که نزدیکی میکنیم هیچ ترسی نداره فقط حال داره الانم وقتی خودماسفت میگیرم دردم میادولی وقتی نفس عمیق میکشم وخودماشل میکنم راحته...یه سوال؟؟؟هنوزباکره ایی؟؟؟؟

ازهمین حالاتمرین راشروع کن منم کمکت میکنم

❤خداجونم دوستدارم❤
۱۳۹۵/۹/۲۳ ۲۲:۳۸:۴۸
(ویرایش)

اختاپوست جووونم نترس عزیزم من که درمان شدم بخدادارم به خودم میخندم که چرا3ماه زندگیم بدون رابطه ارضاشدیم ووقتی ازبقیه میشنیدم رابطه داشتن حسرت میخوردم الان که نزدیکی میکنیم هیچ ترسی نداره فقط حال داره الانم وقتی خودماسفت میگیرم دردم میادولی وقتی نفس عمیق میکشم وخودماشل میکنم راحته...یه سوال؟؟؟هنوزباکره ایی؟؟؟؟

❤خداجونم دوستدارم❤
۱۳۹۵/۹/۲۳ ۲۲:۳۸:۵۱
(ویرایش)

❤خداجونم دوستدارم❤
۱۳۹۵/۹/۲۴ ۰۰:۴۶:۲۲
۱۳۹۵/۹/۲۴ ۰۰:۵۰:۳۹
(ویرایش)

سلام فروغ بانو نه گفتم بکارتم همون چند شب اول عروسیم پاره شد البته کمی با سختی بعد رفتم ماما گفت بکارتت پاره شده به خاطر همین ناامیدم که بعد این همه سال که نزدیکی نکردم مشکلی برا بچه دارشدن پیش نیاد خیلی خستم همش فکر میکنم اگه این مشکل رو نداشتم الان شاید 1 بچه ده ساله داشتم  همش حسرت میخورم خواهشا برام دعا کن چون همه فامیلا زخم زبون بهم میزنن و فکر میکنن حتما نازام که این همه سال بچه نیاوردم

۱۳۹۵/۹/۲۴ ۱۰:۰۰:۰۹
(ویرایش)

اختاپوست جون به چیزای خوب فکرکن پس اینایی که تا40سالگی ازدواج نکردن بعدازدواج میکنن نی نی دارمیشن...لطفاازاین فکرادست برداروشروع به تمیرین کن هرموقع آماده بودی بگومن کمکت میکنم..توانجمن واتاق روحیه هم اگه سوال داری بپرس اونجابچه هاش مهربون وخون گرمن کمکت میکنن.

❤خداجونم دوستدارم❤
۱۳۹۵/۹/۲۴ ۱۰:۰۰:۱۱
(ویرایش)

اختاپوست جون به چیزای خوب فکرکن پس اینایی که تا40سالگی ازدواج نکردن بعدازدواج میکنن نی نی دارمیشن...لطفاازاین فکرادست برداروشروع به تمیرین کن هرموقع آماده بودی بگومن کمکت میکنم..توانجمن واتاق روحیه هم اگه سوال داری بپرس اونجابچه هاش مهربون وخون گرمن کمکت میکنن.

❤خداجونم دوستدارم❤
۱۳۹۵/۹/۲۴ ۱۱:۱۰:۴۰
(ویرایش)

ممنون فروع جون امیدوارم مشکل همه بچه هایی که مشکل واژینیموس دارن حل شه تشکر

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021