تعداد بازدید : 846
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۸
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۱۰/۸
کاربران آنلاین : 0
Mashid
۱۳۹۵/۱۰/۸ ۱۳:۴۷:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۱۳ ۱۱:۵۸:۲۲

ژل لوبریکانت

(ویرایش)

سلام ممنون از شما عزیزان که راهنماییم کردید پس میتونیم همیشه موقع نزدیکی استفاده کنیم ؟البته دکتر داروخانه گفتند مصرفش بصورت موضعی کافیست ونیاز نیست داخل واژن استفاده شود میخواستم بدونم شماهم موضعی مصرف میکنید ؟وچه مدت بعد از مصرف ناحیه تناسلی رو شستشو میدهید چون من معمولا بعد از رابطه جنسی یک مقداری صبر میکنم تا ادرار داشته باشم (چون  در پیشگیری از عفونتها موثرست ) مثلا نیم ساعت بعد میرم دستشویی وخودمومیشورم آیا مشکلی نداره همون نیم ساعت بگذره بعد  بشورم ژل بیشتر رو اون ناحیه (کلا قسمت بیرونی ناحیه تناسلی )بمونه عوارض نداره ؟بمن گفتند با آب خالی شستشو بدم ولی من عادت دارم باید حتما بعداز رابطه جنسی اون ناحیه رو  باآب وصابون بشورم آیا وقتی از ژل استفاده میکنم با آب وصابون بشورم مشکلی نداره اگه شما عزیزان میتونین درارتباط بااین چیزایی که گفتم کمکم کنید ممنون میشم با تشکر فراوان 

تنها آرزویم سلامتی همه انسانهاست هیچ نعمتی از سلامتی بالاتر نیست
۱۳۹۵/۱۰/۸ ۱۴:۱۵:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۷ ۱۰:۳۴:۰۲
(ویرایش)

سلام عزيزم نه مشكلي نداره منم استفاده كردم از اين ژل در مطب دكتر ها استفاده ميشه و كاملا بي خطره حالا شما بعد از رابطه خودتون رو با دستمال پاك كنيديا با اب خودتون رو بشوريد تا موقع إدرار كردن صبر كنيد و بعدش با صابون بشوريد

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران