تعداد بازدید : 1518
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۰
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۱۰/۱۱
کاربران آنلاین : 0
زری مامان*
۱۳۹۵/۱۰/۱۰ ۲۰:۲۶:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ۲۳:۱۵:۱۹

شش ساله ناراحتم!!!!

(ویرایش)

سلام دوستان .من شش ساله ازدواج کردم والان دوتا پسرکوچولو دارم شوهرم ده سال ازم بزرگترهولی به خاطر اخلاق خوبی ک شوهرم داشت ازدواج باهاش رو قبول کردم الان هم شوهرم اخلاقش خیلی خوبه و دوستم داره ولی من تو این همه مدت این اختلاف سن اذیتم میکنه اون هم به خاطر حرف ونظرمردم مثلا وقتی باهم بیرون میریم یکسره فکر میکنم دیگران دارن نگاهم میکنن یا تو فامیل پست سرم حرف میزنن .نمیخام اینجوری باشم دلم میخاد اززندگیم لذت ببرم ولی متاسفانه نمیتونم .من حتی ازمجلس عروسیم هم لذت نبردم فکرمیکردم دیگران دارن درموردم چ فکری میکنن پیش مشاور هم رفتم ولی هزینش بالا بود نتونستم ادامه بدم.ب نظرتون چیکارکنم؟یه مدت تلاش میکنم چندروزی خوبم ولی باز این افکار مزاحم میادسراغم

۱۳۹۵/۱۰/۱۰ ۲۱:۰۲:۴۷
(ویرایش)

ممنون دوستان.  من عاشق بچه هام هستم شوهرم روهم دوست دارم ولی این افکارلعنتی ولم نمیکنن.امیدوارم بتونم اززندگیم لذت ببرم.

۱۳۹۵/۱۰/۱۰ ۲۱:۰۴:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ ۲۲:۵۰:۴۹
(ویرایش)

عزیزم شما مامان دوتا دسته گل هستی اینهمه سال خودتو عذاب دادی بخاطر چی؟!حرف مردم!

من تو تشییع جنازه یکی از آشناهامون شنیدم دوتا خانم دارن پشت سرم حرف میزنن!خواهرمم کنارم بود شنید،دیگه ببین بعضیا اینقدر شعور ندارن شرایطو درک کنن حرمت لباس سیاه تنمو نگه دارن!از این مردم انتظار نداشته باش پشت سرت حرف نزنن،خودتو بزن به بیخیالی و از زندگیت لذت ببر

۱۳۹۵/۱۰/۱۰ ۲۱:۱۷:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۲۵ ۱۹:۱۴:۰۶
(ویرایش)

سلام عزیزم،بنظرم بیشتر از اینکه مردم پشت سرت حرف بزنن خودت داری خودتو اذیت میکنی،والا ده سال چیزی نیست که مردم بخوان حرف بزنن،ماهم اکثر فامیلمان هشت،ده،فاصله سنی دارن،خواهر من اوایل ازدواجش خیلی غصه میخورد که شوهرش لاغرم،شب و روز نداشت،فکرمی همه بدجوری نگاشون میکنم،ولی خیلی شوهرش مرد خوبی هست و همه دوسش دارن برخلاف نظرخواهرم همه باهاش صمیمی شدن و بهش فوق العاده احترام میذارن،دیگه خواهرم کم کم فهمید فقط خودش حساس شده وگرنه کسی حرفی نزده،شما هم فقط داری خودخوری میکنی وگرنه بعد از چندسال زندگی و بچه کسی کاری به شمانداره بخوادبگه چرا اختلاف میشوند زیاده،فقط حساس شدیanim2-a2d3

من خوشبختم
۱۳۹۵/۱۰/۱۰ ۲۱:۱۸:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۲۵ ۱۹:۱۴:۰۶
(ویرایش)

سلام عزیزم،بنظرم بیشتر از اینکه مردم پشت سرت حرف بزنن خودت داری خودتو اذیت میکنی،والا ده سال چیزی نیست که مردم بخوان حرف بزنن،ماهم اکثر فامیلمان هشت،ده،فاصله سنی دارن،خواهر من اوایل ازدواجش خیلی غصه میخورد که شوهرش لاغرم،شب و روز نداشت،فکرمی همه بدجوری نگاشون میکنم،ولی خیلی شوهرش مرد خوبی هست و همه دوسش دارن برخلاف نظرخواهرم همه باهاش صمیمی شدن و بهش فوق العاده احترام میذارن،دیگه خواهرم کم کم فهمید فقط خودش حساس شده وگرنه کسی حرفی نزده،شما هم فقط داری خودخوری میکنی وگرنه بعد از چندسال زندگی و بچه کسی کاری به شمانداره بخوادبگه چرا اختلاف میشوند زیاده،فقط حساس شدیanim2-a2d3

من خوشبختم
۱۳۹۵/۱۰/۱۰ ۲۱:۳۰:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۴ ۲۳:۲۲:۲۶
(ویرایش)

عزیزم وقتی ناراحتیت اینقدر عمیقه که برمیگرده معلومه ناشی از فکر خودته نه حرف مردم

باید فکر خودت و عوض کنی تا اروم شی ...

به هرکس میرسم نام تو را با ذوق میگویم ....
شبیه اولین تکلیف یک‌ طفل دبستانی...
۱۳۹۵/۱۰/۱۰ ۲۳:۵۲:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۲۰ ۰۸:۵۱:۵۴
(ویرایش)

بزرگترین مشکل ماها همینه

خیال میکنیم همه مردم کار و زندگیشونو ول کردن یه ذره بین گرفتن دستشون ،دارن صبح تا شب مارو میپان ببینن چطور زندگی میکنیم!

خودت راضی،شوهرت راضی،زندگی خوب،اخلاق و روابط خوب

دیگه چکار داری مردم چی فکر میکنن

۱۳۹۵/۱۰/۱۱ ۱۲:۱۹:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

عزيزم دوستات رو عوض كن. مخصوصا اگه با دوستاي مجرديت در تماسي . خود آدم ديونه نيست كه هي فكر كنه . طرف بچه اش ميميره بعد چند وقت آروم ميشه و به زندگيه نرمال بر ميگرده . دور از جون مرگ يا غده سرطان نيست كه. اگرم راضي نيستي موهاي شوهرت رو رنگ كن. وإلا شوهر من جوانه اما هم كچله هم موهاش سفيد هم سنش ٢ برابر نشون ميده . اون بيچاره خودش براش مهمه اما هميشه من بهش مي گم تو اينجوري خوشگل تري . تنها چيزي كه اعميت نداره ظاهر پيره . شايد تو هم سال ديگه يهو قيافت بتركه. شوهر من تو شوك يهو پير شد . براي خدا كاري نداره.  دوستات رو عوض كن جانم دوستات رو عوض كن. يكي زير پات نشسته. اگرم خانوادست دور شو ازش. 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۵/۱۰/۱۱ ۱۴:۳۸:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۲۲ ۰۸:۲۳:۳۱
(ویرایش)

واقعا به خاطر حرف مردم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من 5 تا جاری دارم هر 5 تاشون 10الی 13 سال اختلاف سنی دارن با شوهراشون هیچ مشکلی هم ندارن ...بعد از 6 سال و دو تا بچه دسته گل ...الان این افکار به نظرم خیلی بچه گانه اس ...مثلا میخوای جدا بشی ؟ یا چیکار کنی ؟ فکر تو عوض کن  و ناشکری نکن ...خدارو شاکر باش

خدایا راضی ام به رضای تو و تسلیمم دربرابر امرتو زیباترین خالق
۱۳۹۵/۱۰/۱۱ ۱۷:۱۷:۵۵
(ویرایش)

دوستان خوبم ممنون که بهم کمک کردین تواین سالها زیادتلاش کردم ولی نشد ازاین به بعد بیشترتلاش میکنم به خاطر خودم ویچه هام.

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران