تعداد بازدید : 21806
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۵
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۱۰/۱۵
کاربران آنلاین : 0
مهراوا
۱۳۹۵/۱۰/۱۵ ۰۹:۵۲:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ ۱۴:۰۵:۱۵

لکه بینی قهوه ایی رنگ بعد از 5 روز تاخیر در پریودی با وجود بی بی چک منفی

(ویرایش)

دو بار بی بی چک زدم منفی بود و همیشه قائدگی منظم داشتم  این لکه ها رو از روز5 ام از موعد قاعدگی دیدم ولی مداوم نیستند . ممکنه  لانه گزینی باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خواهشا جواب دید...........

............
۱۳۹۵/۱۰/۱۵ ۱۰:۰۱:۵۸
(ویرایش)

سه چهار روز هست زیر دلم درد خفیف و انقباض دارم روز چهارم تاخیرم فکر میکردم حامله ام شبش که این کله های قهوه ایی رو دیدم کلا نامید شدم .....  دو بار بی بی چک زدم منفی شد یعنی ممکنه حامله باشم

............
۱۳۹۵/۱۰/۱۵ ۱۱:۴۵:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۱/۲ ۱۹:۰۰:۳۲
(ویرایش)

سلام من این ماه اقدام به بارداری کردم و روز 28 پریودی لکه بینی داشتم که فقط یه روز بود و قطع شدوازفرداش ترشحات بی رنگ وبو دارم که البته خیلی کمه.بی بی چکم منفی بود ازمایش بتامم 10 بود  اما دکترم گفت احتمال بارداری هست.کسی همچین تجربه ای داشته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

۱۳۹۵/۱۰/۱۵ ۱۱:۴۹:۱۷
(ویرایش)

مهراوا جان ازمایش خون بده مطمن تره

۱۳۹۵/۱۰/۱۵ ۱۱:۵۷:۳۵
(ویرایش)

ممنون رمضان عزیز .  ان شا الله مامان میشی....... خدا کنه  منم حامله باشم آخه من  9 ماهه اقدام کردم ولی تا الان نتیجه نگرفتم. توی بازه تخمک گذاری مداوم و هر شب اقدام داریم .من خیلی آدم استرسی هستم .فکر کنم دلیل اینکه تا الان نتیجه نگرفتم همین استرس باشه

............
۱۳۹۵/۱۰/۱۵ ۱۳:۴۰:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۷ ۱۴:۵۰:۱۳
(ویرایش)

مهراوا جان همین استرست باعث تاخیر پریودی و تشکیل نشدن لقاح میشه

دقیقا مث ماه قبل بشدت تو ماه اول اقدامم استرس داشتم و 7 روز تاخیر اما بعدش لکه بینی داشتم و  روز بعدش پری شدم

شما هم ریلکس باش

هر وقت شد شد

با ارامش زودتر نتیجه میگیری عزیزمvalentine

دنیا آنقدر جذابیت های رنگارنگ دارد
که تا آخر عمر هم بدوی
چیزهای جدیدی هست
که هنوز می توانی حسرتشان را بخوری

پس یک جاهایی در زندگی
ترمز دستی ات را بکش
بایست و زندگی کن
۱۳۹۵/۱۰/۱۵ ۱۳:۴۹:۵۶
(ویرایش)

ممنون سیما جون. توکل به خدا

............
۱۳۹۵/۱۰/۱۵ ۱۴:۴۱:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵
(ویرایش)

عزيزم شما كه تجربه داري اما من ماه اول ١٥ روز تاخير داشتم و شديدا توهم حاملگي داشتم بعدم پري اومد . فقط چون سقط داشتم بدنم داشته ترميم مي كرده و نرمال بوده ولي من با استرس و توهم و هر روز بيبي چك خودمو و شوشو رو داغون كردم. 

ولي به اميد خدا شما بارداري. ماه اول اقدام نيستي فقط استرس نداشته باش كه تشكيل بشه نطفه.👍🏻

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۵/۱۰/۱۵ ۲۰:۵۹:۱۰
(ویرایش)

من نخمدانم پلی کیستیکه ولی شوهرم سالمه این ماهم ماه اول اقدامم بود تا حالا که پریود نشدم ولی هنوز یذره امید دارم.مطمنم هممون باردار میشیم الان علم خیلی پیشرفت کرده راسته یه چیز دیگه پیش متخصص هومیوپاتی برید  اونا برای درمان نازایی داروهای موثر وارزان دارن خیلی تعریفشو شنیدم از هیچ چیز دریغ نکنید

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

خرداد 1403
س چ پ ج ش ی د
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران