تعداد بازدید : 18169
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۵
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۶/۱۲/۶
کاربران آنلاین : 0
رمضان
۱۳۹۵/۱۰/۱۵ ۱۱:۵۷:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۱/۲ ۱۹:۰۰:۳۲

کیا با امپول اچ ام جی واچ سی جی باردار شدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟لطفا راهنمایی کنید

(ویرایش)

عزیزان من این ماه از این دوتا امپول استفاده کردم اما روز 28 پریودی لکه بینی داشتمو قطع شد کسی تجربه در این رابطه داره

۱۳۹۵/۱۰/۱۵ ۱۲:۴۶:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۱۰ ۱۷:۳۲:۰۳
(ویرایش)

من هم جمعه بايد امپول بزنم براى بار اول ، تجربه اى ندارم ولى اميدوارم نتيجه بگيرم اين ماه ، چون واقعا خسته شدم

باردارى دوم
۱۳۹۵/۱۰/۱۵ ۱۲:۴۶:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۱۰ ۱۷:۳۲:۰۳
(ویرایش)

من هم جمعه بايد امپول بزنم براى بار اول ، تجربه اى ندارم ولى اميدوارم نتيجه بگيرم اين ماه ، چون واقعا خسته شدم

باردارى دوم
۱۳۹۵/۱۰/۱۵ ۱۳:۲۸:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۵/۲۵ ۱۴:۲۰:۱۲
(ویرایش)

رمضان من امپول اچ سی جی زدم ولی نتیجه ای نگرفتم ... امیدوارم تو نتیجه بگیری ان شاالله

الهی رضا به رضاک و تسلیما به امرک
۱۳۹۵/۱۰/۱۵ ۱۷:۰۹:۵۷
(ویرایش)

خانومای گل اسمم فاطمه هست ولی سایت هر اسمی دادم قبول نکرد.بچه ها امپول زدید بیاید بگید چی شده.نگران نباشید روحیتونو بالا ببرید استرس نداشته باشید که جواب بگیرید

۱۳۹۵/۱۰/۱۵ ۱۸:۱۱:۰۲
(ویرایش)

کسی نیس کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کسی بوده که اول ازمایشش منفی بشه بعد مثبت بشه بعد ازجند روز؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

anim2-New-6

۱۳۹۵/۱۰/۱۵ ۱۸:۲۶:۳۲
۱۳۹۵/۱۰/۱۶ ۰۰:۴۵:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ ۱۱:۱۰:۵۰
(ویرایش)

سلام .من بارداری اولم با آمپول بود.الان هم اقدام کردم این ماه آمپول زدن.تا ده روز دیگه ببینم خدا چی میخواد

خدایا در همه حال شکرت
۱۳۹۶/۱۲/۶ ۱۳:۳۷:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۶ ۱۷:۱۵:۳۱
(ویرایش)

سلام.ببخشید من رفتم دکار سه پریود سه تا گونال اف داد ولی اچ سی جی تجویز نکرد و سونو چارده گفت لازم نی بری.حالا من امروز ک نهم پریودم بود رفتم یه دکتر زنان تو درمونگاه گفتم دوتا اچ سی جی نوشت و گفت گونالو نزن همین دوتارو بزن روز چارده پریودت.بنظرتون چکار کنم گونالو بزنم بدون اچ سی جی یا گونال و اچ سی جی را بزنم باهم؟مشکلی پیش نمیاد اچ سی جی با گونال باهم.توروخدا جواب بدید.بعد اگه سونو نرم اشگال نداره اچ سی جی بزنم؟امکان سونورفتن ندارم

خدایا پناهم باش
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران