تعداد بازدید : 1545
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۶
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۱۰/۱۷
کاربران آنلاین : 0
كوين برادر جيمز 15M
۱۳۹۵/۱۰/۱۶ ۲۳:۲۴:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ ۰۵:۲۸:۴۵

اخطار و هشدار بعدا نگيد نديديم.

(ویرایش)

اخطار  اخطار   اخطار 

اين محيط و اين سايت براي چهار تا خانومه كه اگه سؤال اورژانسي داشتن جيب شما مردا دم به دقيقه خالي نشه ! 

آقاي محترم يا بي شرف ! ازين به بعد هر مردي پست بزاره من با مدير سايت و با پليس فتا در ميون ميازرم. 

جهان أولي يا سومي از مدل ماشين وپول توي جيب لِوِل بندي نمي شه! 

از جمع كردن ٤ تا ج ق ي يا هوس باز مثل شماها دسته بندي  ميشه. 

به شعور مخاطب بي احترامي نكنيد. ناظر اين سايت تمام مردم هستن.  

👈🏻از بابت ادبياتم از خانوماي سايت و مخاطبين محترم واقعا پوزش ميطلبم. 👉🏻

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۵/۱۰/۱۷ ۰۱:۰۸:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ ۲۳:۵۶:۳۸
(ویرایش)

چیشده مامان کوین؟؟؟؟oops

دخملم یاپسرم ازهمین حالاعاشقتمممم
آقامونم عاشقشممممم
۱۳۹۵/۱۰/۱۷ ۰۱:۵۷:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۷ ۱۰:۳۴:۰۲
(ویرایش)

سلام عزيزم چي شده؟؟؟

۱۳۹۵/۱۰/۱۷ ۰۳:۳۱:۱۸
(ویرایش)

سلام به همگي گاهي بعضيا ميان از اعضاي بدن خانوما سؤال مَي كنن چه شكليه لطفا با رسم شكل.  و قسم و آيه كه ما دختريم يا مَي پرسن روغن بزنن يا ژل يا پرده از كجا تا كجاست؟ رو صندلي نشستم قبلش رابطه داشتم بدون دخول رفتم دستشويي خون اومد آيا حامله ام؟ يا خيلي سؤال هاي بد و نا مربوط و هر چيز توضيح ميدي مَي گن بازم توضيح بده ما نمي فهميم. خلاصه اذيت مَي كنن و با اسم هاي جعلي دختر يا پسر ميان و چرت و پرت مي پرسن . ديگه امشب خونم به جوش اومد. واقعا نمي تونم تحمل كنم. اينجا يه محيط أمن براي سؤال هاي اورژانسيه نه اينكه داستان هاي س ك س ي ! قشنگ احساس مَي كنم تو ذهن طرف داره چي مَي گذره. اگه اونا پسرن ما هم يه عمره دختريم.

خلاصه تا شنبه اين سايت رو پاكسازي مَي كنم. اينجا تلگرام يا فيس بوك نيست و مطالبم دابسمش و فان نيستن كه يه عده بي كار و بي فرهنگ بيان . 

همين امشب يك سري تايپيك پاك شد. تا باز شدن أدارات اقدام جدي تَر ميشه. و شكل تازه اي به خودش مَي گيره. 👍🏻

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۵/۱۰/۱۷ ۰۵:۲۳:۱۲
(ویرایش)

https://www.cyberpolice.ir/forms/general-report 

اين لينك پليس فتاست و من امشب اين متن رو إرسال كردم. 

با عرض سلام و خسته نباشيد. من از سايتي براي سؤال هاي اورژانسي مربوط به زنان و زايمان هست كه إمكانات چت براي متقاضيان و آرائه مشاوره پزشكي توسط مدير سايت سركار خانم دكتر خياباني هست ، استفاده مَي كنم.. حتي با نظارت هاي ايشون  بعضي از سودجويان با نام هاي جعلي عنوان دختر يا پسر ولي در أصل پسر سؤال هاي بي مورد مَي پرسن و ذهن را به طرف داستان هاي مستهجن سوق مَي دهند . عموم مردم از اين سايت مَي توانند بازديد كنند و اين براي سلامت رواني جامعه زنگ خطري است و ما اعضاي سايت هم به سطوح آمده ايم. و بعد از مدت ها خواهش امروز به آنها اخطار دادم كه به پليس فتا خواهم گفت. بعضي رفتند ولي بعضي همچنان هستند.  ممنون مَي شؤم كه به اين موضوع رسيدگي كنيد.

Www.mamasite.ir  
با تشكر 

خواهش مَي كنم اگر هر مشكلي با فضاي مجازي داشتيد از اين لينك استفاده كنيد. در هر ساعت از شبانه روز . 

بچه ها اگه خود خانوم خياباني من رو اخراج نكنه با شما هستم. و اگر من رو اخراج كنه اين كار ارزش اين سايت رو نشون ميده . 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۵/۱۰/۱۷ ۰۸:۳۱:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۴ ۲۳:۲۲:۲۶
(ویرایش)

سلام ملیکا جان

بهترین کارو کردی گلم

تا کی باید تحمل کرد

اگه معلوم شه پسرن پوستشون کنده ست

به هرکس میرسم نام تو را با ذوق میگویم ....
شبیه اولین تکلیف یک‌ طفل دبستانی...
۱۳۹۵/۱۰/۱۷ ۰۸:۴۱:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ ۱۸:۱۰:۰۰
(ویرایش)

منم همینو چند وقت پیش گفته بودم توی پست جداگانه ای که بعضیا باورشون نشده بود

مادرم را هیچ وقت ندیدم که پرواز کند؛ زیرا به پایش؛ من را بسته بود؛ پدرم را؛ و همه ی زندگیش را ...
۱۳۹۵/۱۰/۱۷ ۱۳:۵۱:۳۳
(ویرایش)

Ok 👍🏻 

ممنون از راهنماييات نيلاي جون  

ولي خوب خودت هم ميدوني كه بعضيا . من حتي گاهي شك مَي كردم شايد طرف دوجنسه يا تراجس و ازين حرفا باشه جايي جز اينجا نداره براي راهنمايي گرفتن. اينجا كه هويت مشخص نيست ، مَي تونن راحت هر سوالي دارن بپرسن و بگن براي مثلا تغيير جنسيت .... اطلاعات لازم دارم بدونن از رفتار خانوما يا بدن خانوما . ولي بعضي رفتار ها ناشايسته و مشخصه طرف داره اذيت مَي كنه. مخصوصا كه توضيحات خارج از عرف مَي خوان . تا حد امكان همه جواب ميدن. 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻شكر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻
۱۳۹۵/۱۰/۱۷ ۱۶:۳۵:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ۲۳:۱۵:۱۹
(ویرایش)

خداخیرت بده .کلافه شده بودیم ازدست این سوالای بی مورد ومسخره.آخه چی بهشون میرسه واقعا لذتی توش هست بعضی مردا روانی هستن به نظرم 

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران