تعداد بازدید : 1149
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۹
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۱۰/۱۹
کاربران آنلاین : 0
ایسا
۱۳۹۵/۱۰/۱۹ ۱۵:۰۳:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۲۷ ۱۹:۰۱:۱۶

بچه دار شدن

(ویرایش)

سلام به همه. من ۴ماه اقدام به بارداری کردم اما هنوز نتیجه ای نگرفتم کیا مثله من هستن خیلی استرس دارم😓😓

۱۳۹۵/۱۰/۱۹ ۱۵:۰۷:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۱۷ ۱۷:۱۲:۱۶
(ویرایش)

سلام عزیزم منم شش ماه اقدامم ولی نتیجه این گرفتم.میگن بخاطر استرسه سعی کن استرس نداشته باشی

۱۳۹۵/۱۰/۱۹ ۱۶:۵۸:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ ۲۲:۵۰:۴۹
(ویرایش)

بچه دار نشدن یه نگرانیه بچه دار شدن هزار نگرانیه😔من تو این دو ماه یه روز خوش نداشتم..تا یمدت درگیر لکه بینی بودم..لکه بینی قطع شد درگیر از بین رفتن علائم بارداریم شدم😔نمیدونم بچم زندس یا نه😔انشاالله هممون حاجت روا بشیم..

۱۳۹۵/۱۰/۱۹ ۱۷:۳۵:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۲۷ ۱۹:۰۱:۱۶
(ویرایش)

عزیزم ایشالله زندس توکلت به خدا خانومی☺☺

۱۳۹۵/۱۰/۱۹ ۱۸:۰۹:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ۲۳:۱۵:۱۹
(ویرایش)

گل من برو یه سونوی معمولی خیالت راحت میشه ازبین رفتن علائم دلیل ابن نمیشه ک بچت خدای نکرده اتفاقی واسش افتاده.

۱۳۹۵/۱۰/۱۹ ۱۸:۱۴:۲۵
(ویرایش)

ایسا جان انشاالله ممنون عزیزم

زری جان هفته بعد باید برم سونوگرافی سلامت جنین..گفتم صبرکنم تا همون روز..دکترای اینجا اصلا خوب نیستن نمیدونم دیگه چیکارکنم،جون بچه واسشون مهم نیست حتما باید چندتا سقط داشته باشی تا دارو و آمپول بدن،توکلم به خداست امیدوارم بچمو حفظ کنه

۱۳۹۵/۱۰/۱۹ ۱۹:۱۷:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۱۷ ۱۷:۱۲:۱۶
(ویرایش)

انشاا... سالم بدنیا میاد عزیزم

۱۳۹۵/۱۰/۱۹ ۲۳:۲۷:۳۵
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۲/۳۱ ۲۰:۳۵:۲۹
(ویرایش)

سلام خانمی هفته چندی که میترسی?معمولا این نگرانیا اوایل بارداری وجودداره....من ماه هشتم هرروز که بیدار میشم کلی باکوچولو حرف میزنم تا یه تکون بخوره خیالم راحت بشه....شما هم نگران نباش....مواظب خودت باش وتوی هوای الوده بیرون نرو وتغزیه ات خوب باشه انشااله با توکل به خدا همه چیز خوب پیش بره وسالم بگیرش بغلت...

در کشتی زندگی با خدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.
۱۳۹۵/۱۰/۱۹ ۲۳:۴۲:۴۰
(ویرایش)

ممنون یلدا جان

سلام سلمی جان،10هفته و 4روز باردارم،ممنون عزیزم حالت تهوعم از بین رفته نگرانم دکترا هم جواب درستی نمیدن به آدم..عزیزم من شمال هستم از نظر اب و هوا و تغذیه خداروشکر مشکلی ندارم اما با دکترا خیلی مشکل دارم!عزیزم انشاالله نی نیت صحیح و سالم بیاد بغلت اگه دوست داشتی برای من هم دعاکن خدا بچمو بهم ببخشه..

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

خرداد 1403
س چ پ ج ش ی د
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران